www.sudzibas.lv Spaineta Latvija Strādniekus neuzskata par cilvēkiem

Spaineta Latvija - Strādniekus neuzskata par cilvēkiem

Ja būtu izvēles šajā uzņēmumā nestrādātu pat par lielu algu.Pret darbiniekiem izturas vienkārši drausmīgi.Bite mūs motivē strādāt taisa visādas apmācības bet kāda tam visam jēga ja aizejot no rītiem uz darbu un izlasot e pastus ko sūta Spaineta vienkārši nolaižas rokas kautko darīt.Katru dienu visādas draudu vēstules, ja kautkas ne tā tad novilks no algas vai atlaidīs no darba.Par katru sīkumu 5Ls no algas.Tas ir vienkārši drausmīgi jo visi ir tikai cilvēki un var arī kļūdīties.Nekļūdās tikai tie kas neko nedara.Esmu strādājis vairākos uzņēmumos kurus atceros ar prieku, bet šo droši vien atcerēšos kā vislielāko murgu >protams ja nekas nemainīsies.Grūti ir ja tu tiešām centies strādāt ar 100% atdevi bet tev visu laiku liek justies ka neesi šeit vajadzīgs.

U Uģis riktigais 03.06.2009

Diezgan nepatīkama situācija...

S SMSpelna 03.06.2009

Nestraadaa! Sanjem naudu par katru ienaakosho sms! Ienaac www.smspelna.lv

S ssyss 23.07.2009

Pilnība piekrītu pats tādā pašā situacijā, Spaineta demotivē darbiniekus

A Andris 22.02.2010

Rdezot kāda darbinieku kvalifikācija, tad man ka klientam jau rodas dumsas.
Strādājot ar LMT, tur nekad darbinieki nekam nezvanīs, jo viņi ir lemt un rīcībspējīgi !
A ko dara simetel darbinieki, tikai pastāvīgi zvana 1610 par katru mazāko sīkumu, tad nebrīnities kad pret jums ir tāda attieksme.
SIMTEL strādā kaut kādi debīlo tīņu bars, aizejiet un pamācieties no LMT kā jāstrādā un tad tikai raudiet ka maz maksā

A Andris 02.03.2010

Arturs, ja tu esi strādājis vairākos uzņēmumos, vai tas neliecina par problēmu tevī ...?
Es pats es saskāries ar "Spaineta Latvija" salonu darbinieku neprofesionalitāti, kas pat par elementārām lietiem zvana Bites atbalsta dienestam...
Ja Trodeks pārdotu LMT pakalpojumus kā jūs, Trodeksa darbinieks jau sen tiktu patriekts !
Bet ja gribi iemācīties, profesionālismu, kopmetenci un spēja ieklausīties cilvēkā, tad aizej uz LMT apkalpošanas centriem, nevis pie Simtel tīņiem, kas tikai sēz pa draugiem un spēlē spēlītes.
Tāpēc gribas teikt visi Bites klienti ja gribat kvalitāti, tad ejat uz Brīvības iela 62
Rodas sajūta ka Spainet salonos strādā tikai "blondīnes"

I Istambul 02.03.2010

PAR TO FIRMU NEKO NEZINU UN NEGRIBU ZINAT.
VIEDOKLA NAV.
Bet tavs komentars ir drausmigi stulbs sis teikums.
Tatad, ja cilvekam ir gadijies nomainit vairakus darbus, tad vins ir slikts>nerunaju par so cilveku vai firmu, bet vispar?
TAPEC KA LV darba deveji grib par pusvelti un ekspluatet.
Cilveki, arzemes daudzas valstis jus varat nomainit vairakus darbus, bet LATVIJAS DARBA DEVEJS TEVI UZSSKATA PAR ATKRITUMU, KAD TU NOMAINI VAIRAKUS DARBUS.
Tad ari cilveki ir spiesti emigret.
JO KA TU VERGS IEDROSINAJIES NOMAINIT DARBU>?
un kad ir optimizacija, likvidacija, vienosanas, vai tev nemaksa algau kautkur, vai aizej vnk citur tad TU TAISNOJIES DARBA INTERVIJAS, KURAS MEGINI IZCINIT IZDZIVOSANU TAISNOJOTIES, STOSTOTIES LV DARBADEVEJU PRIEKSA!
Latvija ir ES, un daudzi, ko LV atzina par darbam nederigiem, nezkapec strada viena darbavieta arpus LV gadiem, veido karjeru, firmas u.c.
LATVIESI, GALIGI NESAKARIGI, KA SIS PEDEJAIS KOMENTETAJS.
Protams, VERGTURIEM VIENMER TAISNIBA!
NEPATIK-BRAUC PROJAM.
TIKAI
BITE UN SPAINETA IR LABA FIRMA, NAV KO APSMIET!

J jonne 21.05.2010

Istambul, bravo! Es arī esmu vairākas reizes mainījus darba vietu un tas ir vienīgi tāpēc ka esmu saskarusies ar krāpniekiem vai arī vienreiz gadījies tā, ka firma likvidējās. Un kad beidzot tiku pie laba darba devēja, tad tur jau esmu 4 gadus un netaisos iet prom. Lūk tā!