Reitings Telekomunikācijas

CDR
Latvijas Tālrunis
Door2Door

Lattelecom -

Neuzpeercieties uz Lattelekom reklaamu par "Maajas DSL". Kvalitaate zema, darba dienaas no 8:00-18:00 vispaar nav aarzemes (ja nemaksaa papildus veel 11,80Ls), trauceejumi darbiibaa var buut jebkuraa diennakts laikaa no 10min. liidz daudzaam stundaam.

Tele 2 -

Vsem privet, pro kahesto uslug tele2 vse uze znajut, ploxaja svjaz', gprs nerabotajushij ili kak oni govorili vehjno v testovom rezime za kotorie oni esch i boblo berut, mnogo prijatnogo, no ja o drugom, sejhas posle 1go dekabrja koga, klietti mogut perexodit' v druguju set' bez poteri nomera, ljudi6ki iz tele2, re6ili nas uderzat'zashet akcionix mobil, po nizkim cenam i podsodit' na iglu

SIA TELE-2 -

Tele-2 ir krāpnieku un blēži!!!!!!!Veicu pusi no maksājuma-15Ls, nakošajā mēnesī saņemot rēķinu iepriekš nomaksātā summa tika uzrādīta kā PARĀDS!!!Taisnību neizdevās panākt, jo apkalpojošais personāls apgalvoja, ka viniem nekādu ziņu par nomaksātā rēkina dalu nav un ka vini nezin no kurienes es dabuju to CEKU!,,Iesaku NEizveleties TELE-2 MOBILO OPERATORU!,,

Tele2 -

Menja vozmus4aet, 4to ja ne mogu pomenjat podklju4enije "Zelta zivtina" na postojannoje podklju4eniju s sohranenijem nomera. Ran6e oni sami eto predlagali, a sej4as govorjat, 4to eto tehni4eski ne vozmozno. Tak gde pravda?

TELE-2 - -

MAKSA par 6.min starp ZELTAZIVTINAM 3LS!!!Sadu nepatikamu parsteigumu man sagadaja TELE-2 operators, kad zvaniju uz informativo dienastu, operators visadi centas ieskaidrot, ka ar manu atminu kaut kas neesot kartiba, iespejams esmu izterejis maksas zvanos!Protams, nauda netika atguta atpakla!

4NET -

4Nets V zolike i v samom dele sux. Celih pol goda oni hodili i le4ili vseh po povodu optovolokna na 100MB/s po latvi. Hodili le4ili a patom okazalos 4to set' v zolike 2 vsegolish na 5mb/s I nikto etim zanimatsa ne ho4et. Zagranka postojanno padaet . Eshe nebilo ni dnja 4tobi ne upala zagranka i esli bi ona padala 1 raz tak ona padaet po neskolku raz na dnuju to propadet to pojavitsa na paru minutok i vse. Vobshem esli hotite sebe normalnij inet v zolike ishite sebe drugova providera.

Lattelecom - Slikta firma

Slikta firma Lattelecom ir slikta firma, viniem patiik maaniities, vienreiz vini saka vienu citreiz citu, karoce pasi vai nu nejeedz nekaa vai izliekas par stulbiem, es vinus ciest nevaru.

TELE-2 -

nEPIESLEDZATIES tELE-2, JO KAD MAN NOZAGA MOBILO TELEFONU, VINI TELEFONU NEBLOKEJA, LAI JAU ZAGLIS PRIECAJAS!!!!TIESAM, SAUSMIGS SUDS IR TELE2, GALVENAIS VINIEM NAUDA, NEVIS KLIENTU-DROSIBA!

Tele2 -

NAS4ET NOVOJ KARTI TELE2--URA-...RAZVOD DLA DETEJ.....TARIFI DEWEVIE, A VOT TOLKO U4ETNIJ WAG PO MINUTAM ,A NE PO SEKUNDAM!!!!! RAZVODAT DETEJ BURZUI!

Lattelecom -

Ziniet, ka ierīkojot starta DSL caur Lattelekom apkalpošanas centru, jūs saņemsiet pusfabrikātu- vadus jums pievilks un kastītes uzstādīs, pēc tam pats meklēsiet citu meistaru, kas to visu savedīs lietošanas kārtībā. Skumīgi, bet tas viss par nieka 42 latiem.

Ivirs -

SIA "Ivirs",internet pakalpojumi: atrums sausmigais.Meginaju sedet pa nakti,domaju,ka bus normals atrums,bet nekadas atskiribas no dienas laika,atrums biezi samazinajas lidz 0!Un vel: Valst ienemumu dienests par tadu firmu neko nezina! Ligums parrakstits tikai no vienas,Jusu puses.Liguma ierakstiti tikai divi mobili telefoni,un ja Jums paveicas reizi 2-3 dienas tur var pacelt klausule,un neko sakarigu neatbildet.Ludzu,izmantoj iet SIA "Ivirs" pakalpojumi!

- -- 06.11.2007
Komentāri 12 Telekomunikācijas

Tele2 -

Slava bogu, 4to u menja ne podklu4enie TELE2. O4en' 4asto bivaet, 4to na telefoni s podklu4eniem TELE2 nelza dozvonitsa, a esli i dozvonilsa, to svaz plohaja. Da i zona u TELE2 plohaja.

NOKLAUSISANAS SKANDALI! DOMA KO RUNA!!! -

Kā klausās Latvijā ?Latvijā tiek veikta totāla izsekošana!?, - paziņoja advokāts Andris Grūtups, kurš šogad aprīlī sava ofisa telpās atrada noklausīšanās ierīci. Advokāts ir pārliecināts, ka ja neapstādināt šo procesu, tad pēc gada vai diviem noklausīsies visus un visur ? darbā, mājās un pat baznīcā grēksūdzes laikā. Savukārt valsts drošības iestādes apgalvo (sk. ?SAB pilnvarots paziņot?), ka noklausīšanās tiek izmantota izņēmuma gadījumos un tikai operatīvām vajadzībām. Un tikai pēc Augstākā...

Baigaas bremzes

Lattelecom -

Lattelekom pakalpojums PAROLE šķiet pilnīgi neērti organizēta - Tiek bloķēta līnija ievadot paroli, pēc tam lai piezvanītu, tā ir jāatbloķē. Pēc zvana atkal līnija ir jābloķē, ko bieži vien aizmirst izdarīt.Varētu pēc numuras sastādīšanas skanēt paziņojums, lai ievada paroli, vai kautkā tamlīdzīgi.

žurnāls Vīns+Gastronomija -

Neiesaku iet tur strādāt par reklāmas aģentiem. It kā viss o.k., bet šefs ir haotisks garastāvokļa cilvēks. Katru dienu citas prasības un plāni; neļauj patstāvīgi strādāt, "aizmirst" solijumus, bet neaizmirst pieprasīt darba rezultātu. Nezinu, vai maxā algu, jo aizgāju jau pēc nedēļas...

Tele2 -

Runājot pa telefonu dzirdēju svešas telefonsarunas. Zvanīju uz Tele2 info, man teica, ka tas tehniski neesot iespējams. Laikam es jūkot prātā... SUPER! Laikam mēs jau grupveidā sākam jukt prātā, jo šīs sarunas dzirdēja arī tie, ar ko esmu tobrīd runājusi...

Tele 2 -

Tele2- (NE)BRIVAIS TARIFU PALNS -

Lieta tada, ka?Jaunaja Tele2 BRIVAJA tarifa nav nekadas BRIVIBAS!par katru savienojumu jamaksa 3.3santimi, ja piemeramrekins tiek norunats 1Ls, jamaksa bus 7.7Ls sa vai ta, jo minimala summa ir 7.7Ls menesi. tipa sanak, ka apdavinat Tele2 ar såvu naudinu?Hmm skiet kamulki tpieslegtos tadam tarifu planam, kurjamaksa par savienojumu un vel, jamaka, 7.7Ls menesi, pat tad ja esi norunajis mazak!

Telia MultiCom -

Pirms slēdzat līgumu ar Telia MultiCom, nepaslinkojiet un palasiet lapas otrā pusē sīkajā drukā rakstīto. Līgums ir absolūti "vienos vārtos": faktiski Telia neatbild ne par ko, savukārt abonentam ir tikai pienākumi. No līguma noteikumi satur tik daudz dažādus apstākļus, kuru iestāšanās gadījumā Telia neatbild par pakalpojumu sniegšanu sliktā kvalitātē vai nesiegšanu, pie tam tie ir tik brīvi traktējami, ka, Telia faktiski neatbild nekad. Ja agrāk par 12 mēnešiem pēc līguma noslēgšanas lauzīsiet...