www.sudzibas.lv Livas Slikta kompānija

AtrisinātaLivas - Slikta kompānija

Pieslēdzot TV, operators nāk uz mājām un atnes līgumu. Ja vēlas atteikties, tad jābrauc pašam uz Vidrižu ielu, apkalpošanas centros atteikties nav iešpējams. Nenodrošina kanālu raidīšanu. Nevaic pārrēķinu. Neatbild uz telefona zvaniem. Neatbild uz rakstiskiem iesniegumiem. Izvairās no komunikācijas. Neatzvana.
No sadarbības ar šo kompāniju ir tikai nepatika un slikts iespaids. NEIESAKU BŪT PAR ŠĪS KOMPĀNIJAS KLIENTIEM.
Kad beidzot līgums tika izbeigts, pēc vaiŗākiem mēnešiem LIVAS pieprasa atkārtoti veikt samaksu. Ja nesamaksās - draud ar inkasso firmām.
Mans iespaids par kompāniju - 'ĻOTI NEGATĪVS. Ja vēlaties izmēģināt - riskējiet.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dainis 28.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D

Komentāri (3)

A Arturs 20.10.2010

Es arij menesi atpakalj piesledzos pie shis krapnieku firmas, vinji solija ka par internetu un tv man vajadzes maksat 13.00 Ls menesi bet sanjemu rekjinu uz 27.00 Ls krapnieki jaiet rakstit iesniegums ka tur bus es jau varu iedomaties!nesledziet nekadus ligumus ar sho firmu.

I Ieva 06.05.2011

Es biju Livas TV kliente n-tos gadus. Galu galā atteicos, jo mani aizvainoja tas, ka jaunajiem klientime piedāvā debesu mannu, bet ilggadīgajiem lojālajiem - nekādi bonusiņi. Pārgāju uz Baltkom digitālo. Nevaru pateikt, vaie smu ieguv;eja vai ne, viss gandrīz tas pats.
Jebkurā gadījumā, visu šo gadu laikā mani apmerināja Livas kvalitāte. Tāpat, kad atteicos, es nebraucu uz Vidrižu ielu, bet gan sarakstījos ar Livas pa e-pastu, noskaidroju, ka pieņem tikai parakstītu atteikumu, tad es to uzrakstīju uz datora, izdrukāju un parakstīju, ieskenēju un nosūtīju pa e-pastu. Viss nostrādāja, līgums tika lauzts, nekur papildus man nebija jābrauc, un nekādus kreisos rēķius es nesaņēmu. Man par Livas palika vairāk vai mazāk labs iespaids. Pie tam, kad gribēju iet prom, tad man Livas piedāvāja ārkārtīgi labu piedāvājumu - digitālo TV ar ļoti daudziem kanāliem par 6.90 Ls vai līdzīgu summu. Forši, tikai nedaudz par vēlu...

J jaunnais 16.09.2014

Balticom, nav labs kantoris, esmu priecīgs, ka neesmu viņu važās vairāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes