S Santa 04.09.2010

gan jau ka bez vainas neesi, to k pats satais lielus rekinus un pec tam aizbedz no kompanijas.

A anre76 14.09.2011

Man bija tāpat- vienā jaukā dienā atnāca vēstule no kreditreform- par parādsaistībām ar tele-2. es uz pakaļas, esju pie šiem, kas par lietu? meitene kompī skatās un saka- tā nevar būt. es saku- nu atnāca no Jūsu kantora tāda vēstule! šī pēc kāda laika saka- ā- te viens neapmaksāts rēķins 2008. gadā. es sak- bet ko ta mani neinformēja ne pa e- pastu, ne pa telefonu? viņa saka- tas jums cits nummuriņš, es atkal- kāds? un viņa sauc nummuru kuru izmantoju joprojām. cūkas tie TELE- 2 !!! šaraškins kantoris! es tak ne par rēķinu- nu pasak tak man- samaksāšu! protams- pēc šīs sarunas prom uz banku un pārskaitīju, nezinu, bij vai nebij tas rēķins, bet kreditreformā negribas. TELE 2 CŪKAS!!! esmu joprojām tele 2, tikai zz.

R Ren 17.11.2011

Skaisti. Sanjeemu reekjinu par 2005g. paraadu uz apm. 100Ls Visu sho laiku nekaadu atgaadinaajumu. Es teshaam vais neatceros kas notika taalajaa 2005g jo chekus es tik ilgi neglabaaaju. Hz ko dariit.

S saule99993 02.06.2014

pilnigi noteikti tirakais razvods, ko cepaties. gribat lai juus izcirpj, kaa aitas? tak uzliekat lielu kluci sadiem saraskinkantoriisiem, un dzivojiet laimigi talaak. man tas pats bija ar BITE. pec 10 gadiem iezinjo, ka esmu paradaa 12 000, politika protams, nemainiiga, izmantojot, parsteiguma momentu, tachu te jau pat kakim jasmejas, ka saka.