www.sudzibas.lv Sun Coast Valley sola, bet nepilda

Sun Coast Valley - sola, bet nepilda

aizgāju uz interviju, kurā teica, ka pēc pāris dienām sāksies apmācības, ar kuru pirmo dienu tiks parakstīti līgumi un, ka 18. oktobrī sāksim reāli strādāt, zvanīt klientiem, piedāvāt pakalpojumus.
beigās... 3 nedēļu laikā apmācības bija tikai 4 dienas un pat ne visu dienu, tikai pa kādām 3-4 stundām, kurās nemaz nemācīja ar programmu strādāt, telpas kurās būtu jāstrādā arī nebija, kur nu vēl kaut kāda iekārta.
un katru otro dienu tika tik atliek apmācības un kas ir vēl svarīgākais līgumu parakstīšanu arī atlika. un vēl līdz šim līgumus neviens nav redzējis. kolīdz tika jautāts kad būs līgumu un kad būs alga, tā kaut kādas mistiskas atrunas, ka būs, būs, būs un viss. un tad kad pateica, ka būs nākamajā dienā. tad tās dienas vakarā atnāk sms, kurā teikts, ka nākamā diena(līguma parakstīšanas) ir kā brīvdiena.

un kad jau sāk cilvēki kļūt dusmīgi, par tādu nenopietnību, atnāk gara sms par to ka konkrētos datumos viss būšot. bet kad sāka vairāk uzstāt par visiem jautājumiem, kas īsti notiek tajā uzņēmumā, kādēļ viss tiek tā vilkts garuma... tad tika pateikts, ka tomēr par šo mēnesi netiks maksāts, jo nav līgumu. kaut gan jau pārrunās tika runāts, ka tiks maksāts... vnk atrunas atrunas.. un ka pirmā alga būšot tikai 15. decmbrī. to pateica tikai tad kad jau sāka vairāk braukt virsū, par šīm muļķībām, kas notiek.

respektīvi, mīļie cilvēciņi, uzreiz līgumu prasiet, neklausiet atrunām, kādēļ tiek kaut kas atlikts, vnk ja nav līguma tajā datumā, kad saka, neejiet neko darīt. un neklausiet, ja saka, ka tik un tā parakstīs līgumus ar atpakaļejošiem datumiem un ka tiks samaksāts par iepriekšējo periodu, par kuru līgumu nava.

J

M MazaiS 04.11.2010

Vau tev gan atri pieleca.!
Es jau to zināju 16. gados.!
Un man tagad ir 20 zinu savus pienākumus un savas tiesības.!
Iesaku tev arī pamācīties, lai kā idiņam nebūtu te jāsēž un jāsūdzas.!

M Mazais 16.11.2010

Cik man ir pieredze, Sun Coast Valley, slēdz līgumus ar pirmo darba dienu. Šķiet, ka rakstītājs būs sajaucis darba interviju ar darbu, par darba intervijām nemaksā, protams ir ļoti labi saprotama cilvēku vēlme, kuriem nākas iet un runāt ar daudziem darba devējiem, un savu prasmju dēļ tikt atraidītiem, saņemt kaut vai nepelnītu naudu.

P Pok 30.11.2010

Šķiet, ka pēdējais komentētājs ir pats no tās firmas vadības nu kur var slavināt un aizstāvēt!Jurim, kas rakstīja par to kā un kas tur notiek ir pilnīga taisnība arī piedalījos visā tajā murgā melo acīs skatīdamies! Īsāk sakot vadība, ja to tā var vispār nosaukt ir blefotāji un pašiem vispār nav skaidrs kas jādara!Netērējiet labāk savu laiku, ja aicina Jūs uz turieni, bet meklējiet labāk ko reālu!Tur viss ir ilūziju un fantāziju līmenī!

B Braucējs 06.12.2010

''Cik man ir pieredze, Sun Coast Valley, slēdz līgumus ar pirmo darba dienu.''

R Rolands 13.12.2010

Izskatās ka šeit ir tik pašu cilvēku nekompetence, nevis uzņemuma vaina. Jo cik Es zinu, tad cilvēki šai uzņēmumā stradā un nesūdzās, tātad viss ir kārtībā. Sūdzās laikam tikai Juris. Paskatoties uzņēmumu reģistrā un pārbaudot datus skaidri redzams ka minētais SunCoastValley uzņēmums vēl ir diezgan jauns, tātad nav vēl bijis laiks viņu sakārtot un izveidot vairākas apakšstruktūras.

Mans viedoklis ir sekojoš: standarta jaunā uzņēmuma bardags, kurš mēdz beikties +/- pēc pirmā pusgada. Ja jaunais darbinieks nevēlas piebiedroties un palīdzet strūktūras izveidē vai pagadiīt, kamēr tas viss tiek sakārtots, tad diemžēl tāds cilvēks nav pašnodarbināms un nespēj strādāt bez vadītāja stingrās rokas. Tatad ar šo cilvēku darba attiecības var sākt tikai krietni vēlāk.

Lūk arī visa problēma.

Ar cieņu, Rolands.