www.sudzibas.lv Tet dekoders

Lattelecom - dekoders

Help...mani nervi netur to vājprātīgo kvadrātveida tipa superlabo digitālo TV...Tādas sūda kastes IRL viņu digitalizācijas laikā pilsoņiem un citiem zvēriem deva bez maksas, pie mums, lai iavērtu dažiem labiem digitalizāciajs lietā iesasitīto rijamos mēs, nabaga pilsoņi un citi zvēri maksājām summu, kas neatbilst tam, ko tie naudas sūcēji sola ... kā tā var būt? nedēļi redzu TV, tad trīs dienas vieni kvadrāti un nervus bendējoši skaņa efekti...Bļāviens, tad nodrošiniet reālu Tv...besī ārā! Monopolisti, kaut aizrītos ar tām kastēm un tiem kvadrātiem!

K

D dora 08.11.2010

kāda tev antena? man ar istabas mazo parasto rāda labi, pat labāk kā iepriekš analogā

A AnGos 10.11.2010

nav pieminets ne dekodera modesli, ne izmantotais LTK pakalpojums virszemesTV vai interaktivaTV. Ne ari kadu antenu izmanto, ko iespejams vajag pagrozit, vai nomaninit (varbut ne pasu antenu, bet vadu, vai konektorus)

J juris 15.12.2010

piekrītu šim komentāram. es vnk atmetu tam ar roku un aizgāju uz viasat. lab varbūt ir bik dārgāk, bet kvalitāte ir super perfekta un saturs kanālu arī baigi labais. tagad pieslēdzu, man visiem paziņām ir tikai viasat. man tagad arī ir. komplektu vēl pie tam dod bez maksas, nekas nav jāpērk.