www.sudzibas.lv Tet Pakalpojumi/tirdzniecība

Lattelecom - Pakalpojumi/tirdzniecība

Iegāju t/s Spice Lattelekom veikalā ar jautājumu - kur meklēt HP servisu, jo tās markas datoru pirku pie viņiem. Zālē staigāja viens pārdevējs un runāja pa tel. pl 21.34 vakarā - diez vai par darbu. Meitene tumšiem matiem iznāca un apsēdās pie letes. Uz jautājumu viņa nevarēja atbildēt un stulbi skatījās melnām sakrāsotām acīm. Kad izskaidroju, ka vēlos noskaidrot kur ir HP serviss, pirmais ko viņa jautāja - vai servisa grāmatā nebija? Neviens tak nejautā, ja ir adrese redzama, izņemot pārkrāsotu blondīni! Pēc tam piedāvāja pajautāt kolēģim, kurš vēl turpināja runāt pa telefonu... Pēc minūtes aizgāju, jo tāds serviss man nav vajadzīgs !!!

P poga 17.09.2010

Ej, Tu dēt, prasītājs!!!Tu internetā nevari paskatīties, stulbeni!!! Viņš darba beigās līdīs cilvēkiem virsū, kretīns

H hgjhg 18.09.2010

-> Poga Ej tu pats dēt ībli. Tad lai paši arī skatās tais savās servisa grāmatās liela problēma paskaidrot SAVAM klientam kā saremontēt to mēslu ko paši pārdevuši. Vispar jau Spices Lattelecom klientu serviss izceļas ar saviem darbiniekiem.

J juris 21.09.2010

Spices Lattelekoms!..nu tādus iedomīgus Āžus sen nēesmu redzējis...paši uz sevīm vismaz kādreiz spoguļos būtu paskatījušies un strutainās pinnes būtu no sejām izspieduši!

S sine 22.09.2010

Nu ja nevar pats gadijumaa majas lapa atrast, ko vajag, Alfaa ir tiri sakariigi konsultanti, gan meitene, gan puisi.Jo zvanit labak gan nevajag, cik gudrs biji, tik paliksi:)

L Lattelekom 24.02.2011

Vēlos piedāvāt lielisku pakalpojumu komplektu - platjoslas internets un mājas telefons ar bezmaksas sarunām.
Tas saucas Mājas komplekts.

Spied zemāk pievienoto saiti, lai izlasītu vairāk par dažādajām Mājas komplekta variācijām pēc cenas un interneta ātruma un izvēlies sev piemērotāko:

MAJAS KOMPLEKTS:

Ar cieņu,