www.sudzibas.lv Tet Televīzija un internets (optika)

Lattelecom - Televīzija un internets (optika)

Gribētu piebist, ka ne visus TV kanalus var ierakstīt arhīva. Tikai LV kanālus, TV3+ un PBK.
Nesen biju daudz ko ierakstījis, tagad vispar neattelo to TV programmu, lai es nevarētu vel šo-to ierakstīt. nu speciāli! Nesen piesledzos...
Sakarā ar i-netu - it ka vajadzētu but ātrakam i-netam(tomēr optika), bet sanak max. lejuplādes ātrums zemāk nekā vajadzētu būt + to ielādē mājaslapas to nē...un ļoti bieži ielādē tos īlgāk neka vajadzētu!

V

D dora 30.09.2010

Izrauj dekoderi no štepseļa un iespraud atpakaļ - tad varēsi atkal arhīvā un TV programmā tikt iekšā. A par internetu runājot - visu cieņu, nekad ar optiku nav bijušas problēmas un tā arī nav vēl izdevies pilnībā "aizsist" savus 200Mbps. Tā kā ieteiktu pārbaudīt vai nav kaut kur datorā vīrusi vai kaut kāds rūteris pa vidu iesprausts, kas nemaz neatbalsta tik lielus ātrumus.

K kristaps 06.03.2011

LIETOTĀJI! IEMĀCATIES TERMINUS MBIT/S UN MB/S! Dajebkurš provaideris visas savās reklāmās tēlo kruto un ātrumu piedāvā MBIT/S mērvienībā tapēc ka šajā mērvienībā ātruma ciparu var teikt lielāku un pilnīgi visi ķer uz muļķiem tādem kā jums, bet MB/S ir reālais ātrums ko var izspiest!

Pastav vienkārš matemātisks dalijums = Paņemam to pašu 10MBIT/S DSL : 8 = 1.25MB/S šādu reālo maksimālo ātrumu var dabūt

100MBIT/S Optika : 8 = 12.5MB/S
200MBIT/S Optika : 8 = 25MB/S

Protams optikai arī lai tādu reālo ātrumu varētu izspiest vajag attiecīgas mūsdienīgas iekārtas tavā datorā! Pašam ir 200MBIT/S optika un es esmu izspiedis no sava 3 gadus vecā paškomplektētā āzīša 23MB/S!

X xman 08.03.2011

Interesanta saite: www.lattelecoms.lv