B2B OUTSOURCING - Attieksme

Jā, kantorītis strādā uz uurrrraaa!
Cepuri nost vadībai Robertam Janovskim, uj..atvainojos viņu tak nevar minēt saistībā ar šo firmas nosaukumu, vēl VIASAT Latvia uzzinās, ka viņs TUR VISU kontrolē un to, kad ierodas VIASAT pārstāvji, tad Roberts laižas lapās.. :D
Tas ir tik bērnišķīgi smieklīgi. Un tas mazais sprogainis: KRistians, nu kur tādu galma ākstu var vispār atrast!! :D :D :D

Ko es gribēju teikt: Mazāk čakarējiet savus padoties, bet vairāk apgriežiet savus ragus un tad jau būs ok. VNK tā Jūsu attieksme besī!

Lai veicas!

R

A andrejs 29.07.2010

Ej DIRST lohs...sūdzība nepamatota un nesaprotama tu atsaldeni!!!

I Ivars 15.08.2010

Sveiks Andrej, kā tirgojas VIASAT's? :D

A aiziet 09.09.2010

Viss pa vecam kā BMA . hahhhahah! uz citu nelaimēm jau neizdzīvot, bet komentārs ir pilnīga patiesība. Vai nu Andrejs ir kāds no minētajām personāžām vai vienkārši kāds pa čomisko aizstāv kādu. Aizgāju- nesamaksāja un viss.

V Viks 23.09.2010

Kā tas ir nesamaksāja Tev līgums taču bija.

J Janka 03.11.2010

B2B kā vienmēr, dzīvo, nokāš piķi un jūtas kruti... nu neko darīt, šo to tur tomēr iemācijos, nākotnē cerams tādos lohotronos netikšu :D