www.sudzibas.lv BiFri Parādijās visādas šņākoņas

BiFri - Parādijās visādas šņākoņas

Kopš vasaras sākuma lietoju BiFrī, jo kā nekā ļoti lētas sarunas Bites tīklā. Viss bija ok un sakarā ar to, ka neņemas kredīts nost, kad zvani Bite tīklā, varēja "pievērt acis" uz to, ka vietām zona ir paslikta. Bet, pēdējā laikā sakari, izmantojot BiFri kļūst arvien sliktāki. Parādijās visādas šņākoņas, kad zvani un runā. Tādas šņākoņas, it kā es zvanītu uz kaut kādu Indiju... Un, tāda šņākoņa nav man vienam!!!
Ceru, ka šo izlasīs kāds no Bite darbiniekiem un piefiksēs šo problēmu un tiks kaut kas izdarīts, lai novērstu šo trūkumu! Tā pat, ceru, ka tiks risināta problēma ar tīkla pārklājuma kvalitāti, jo, piemēram, Rīgas centrā vietām jūties kā pagrabā, kur neķer zona!

M Mets 11.11.2008

Gribētos piebilst, ka kautm kur dzirdēts, ka Bite izmanto modernāko tehniku. Kātad tas nākas, ka, izmantojot modernāko tehniku, ir tādi traucējumi tīklā???!!

A aicis 11.11.2008

Nav nekādi traucējumi novēroti.Sakari ir gandrīz ideāli.Izmet savu nokalpojušo samsungu.

M Mets 11.11.2008

Aicis, kads te sakars ar Samsungu? Ka jau es rakstiju, ne man vienam ir shie traucejumi. sanak, ka visiem, kam traucejumi ar BiFri, tiem veci nokaltushi Samsungi? Tu doma, ko raksti, vispar? Kura Bite salonaa tu strada?

J jonas 11.11.2008

Nav traucējumi bifri vnk pa lmt un pa tele2 ir ļoti daudz sūdzības. un lmt lietotājiem skauž ka pa biti nav sūdzibas, tapeic ari uzrakstija tas dauns tadas muļķības! Bifri strādā korekti un zona ideali laba

M Mets 11.11.2008

Jonas, es tev saku, ka ir traucejumi un pasaki, kura tu Bites salona strada, es atvedisu vel cilvekus, kuri liecinas par to, ka Bites tikla ir traucejumi!

J jonas 11.11.2008

Nav, traucejumi bitei tagad pat tur ir zona kur lmt pat sapnos nav radijies, tu tak esi debiliķis

M Mets 11.11.2008

Jonas, tu nemaki runat ar cilvekiem, tapec es tev neatbildeshu uz taviem izlecieniem! Es so vestijumu uzrakstiju sapratigiem Bites darbiniekiem ceriibaa, ka tas tiks piefiksets un kaut kas tiks darits, lai noverstu traucejumus, kuri radushies!

Jonas, IGNORE!

V Valentina 11.11.2008

Biti lietoju no tiem laikiem, kadtā tiko parādījās. Dzīvoju Jelgavā, strādāju Rīgā, nekādas problēmas neievēroju jau tajā laikā. Pašlaik stradāju Bauskas rajonā, kur, piemēram, TELE2 zonas nav, bet bitei ir. Izvērtējot visu operatoru plusus un minusus, sapratu, ka labāk par Bites tīklu ar tādiem tarifa plāniem nav.

M Mets 11.11.2008

Valentina, tev paveicies, man ne tik loti! Pielauju, ka kaut kadas metala konstrukcijas ietekmee Bite zonas darbibu, bet ir man un ne tikai man tas problemas. Vismaz, ar BiFri karti. Var jau but, ka visa darishana ir tani, ka BiFri ir prasta karte, kura nepiedava zvanu paradresaciju, kurai nav lidzsavienojuma... Pielauju, ka ar Bite piesleguma karti kvalitate ir labak, jo pati karte ir labaka! Kad es no zz pargaju uz BiFri, sakuma man iedeva piesleguma SIM karti, bet zvani no tas kartes bija nekadi, telefons radija uzrakstu, ka ir noblokets, ka jaievada kods... Nomainiju SIM karti uz BiFri karti un tas problemas pazuda. var but visas tas problemas del nekvalitativas SIM kartes!

M Mets 11.11.2008

Valentina, kadu tarifu planu tu lieto?

J jonas 11.11.2008

vnk man nepatik ja apliek bifri, jo tas nav taisniba! bitei ir ideala zona

M Mets 11.11.2008

Jonas, kas tev patik, kas nepatik, ta ir tava darishana. Man ir problema un es par to rakstu. Tas, ka tev kaut kur ir laba zona ar BiFri, nenozime, ka tada ta ir visur!

J jonas 11.11.2008

es loti daudz braukāju un man zona ideali pilna visur, es strādaju pa sagadnieku un visas latvijas pilsetas esmu bijis un visur zona ideali pilna visur! tev ir problema tava debilaja galva

M Mets 11.11.2008

Jonas, radas, ka ar galvu tev nav isti kartibaa un ari daudz tu pa to galvu esi dabujis sitienus! Es tev nedraudzeshu, bet tava vieta es butu uzmanigaks, izveloties izteicienus!

M mada 11.11.2008

Man liekas, ka Jonasam kaut kas nav ar pauriti nav kartiba!!! ka var nolamat cilveku tikai par to, ka vinja domas nesakrit ar tavejam???????? Cik tev gadu? Sac beidzot pieaugt!!!

N NavSvarigi 11.11.2008

Mada, acimredzami, ka vinam ir kaut kada paranoja, pie tam smaga forma un tas ir nopietni. Tadi cilveki ir potenciali bistami! Vins vnk grib, lai cilvekiem butu Bite, jo vinam tak ir BiFri un vinam par zvaniem no BiFri uz Bite neatnemas kredits, bet cilvekiem ir parsvara LMT un Tele2 un te nu shaize vinam iestajas un vinam sakas panika. Sak apsaukat visus LMT klientus, melojot par tarifiem... Uz tadiem nav ko apvainoties, bet arsteties vinam gan jaiet, citadak savaris sudus!

A aicis 11.11.2008

Nesaprotu kāpec tu nezvani uz Bites info un abi ar operatoru kopā nepaklausaties tos trokšņus?Ko tu te domā panākt, neviens Bites lietotājs tev netic, jo nekā tāda nav manīts.Pēc tekstiem ari jūtams ka tajās lietās īpaši nevelc savādāk varētu prasīt kurā LMT salonā strādā.

J jonas 11.11.2008

tev smiekli nenak, apskaust lmt. kapeic man jamaksa ar lmt 17.s ja ar biti es maksaju 8.s minute un kapeic man sava tikla jamaksa 5.9 s ja varu runat pa brivu. un kapeic ar lmt sms ir 7s un ar biti tikai 4s, kapeic man ar lmt jamaksa 65s pa 1.mb interneta ja es samaksaju 1ls un veselu nedelu eju neta un datoru tak uz darbu nevazāsi lidz, tapeic man ir ari svarīgs mobilais internets

M Mets 12.11.2008

Loti interesants fakts: mani un manu sievu pamodinaja sms uz BiFri nummuru, kas kadreiz bija zz numurs... SMS bija par to, ka man ar zelta zivtinu pieshkirtas atlaides. Normali, ne?
Aici, es jau zvaniju uz Bite un stastiju vinjiem par savu problemu. Ko es nevelku? Es tak redzu, kas ir un kas nav! Man nav jabut specialistam, lai redzetu, ka man ar BiFri telefonaa ir viena ioedalinja zonas un ka man regulari aptrukst saruna. Jus te ar Jonasu vai ari tu esi ari Jonas un lobe te Bite intereses!
Un vel, nevajaga sevi uzskatit par visiem Bites klientiem!