www.sudzibas.lv BiFri Slikts tikla parklajums

BiFri - Slikts tikla parklajums

Rigas centra vairakas vietas zud zona ar BiFri un parturkst sarunas! Pietiek ieiet telpaa, kada muura namaa, kaa zud zona un nav iespejam runat! Vai Bite kaut ko dara, lai uzlabotu savu sakaru kvalitati, vai tikai var rakstit sava majas lapaa, ka izmanto jaunakas tehnologijas, bet dzive izskatas viss otradi?

O

O Olis 13.11.2008

Piebildishu, ka ar LMT clvekam tai pat vieta, kur ar BiFri Rigas centra nav zonas un partrukst sarunas, ir pilns zonas stabinsh un var mierigi runat, neuztraucoties, ka partruks saruna vai tu dzirdesi tikai zilbes!

N normunds 14.11.2008

bites klienti tev netic

O Olis 14.11.2008

Normunds, jaa, skaisti teikts.. Izskatas, ka tev netrukst entuziasma aizstavet Biti pat tur, kur nav taisniba. Tu kadu premiju par to sanemsi? Man vien alga, vai tic, vai netic, vai izliekas, ka netic... Un, nevajag sevi asociet ar visiem Bite klientiem! Ja esi Bite darbinieks, es tevi panemsu uz darbu uzaicinashu un varesi pats parliecinaties par manu vardu patiesumu!

O Olis 14.11.2008

Ja, te varen brashi uzdarbojas Bite darbinieki vai cilveki, kuri nez kapec ir ieintereseti, lai visi lieto Bite, neskatoties uz kvalitati zemo. Smiekligi jau paliek!

N navsvarigi 14.11.2008

Normunds, Bite klienti man tetic, tikai radinieks, kursh pirms kada pusotra menesha panema Bite pieslegumu, grasas no ta atteikties! Acimredzot, vinju pamierinaja kvalitate :D

N Nauris 14.11.2008

bites, kvalitate ir ideala un uzlabojumi it sevišķi rīgā, nav vajadzīgs! Kā nekā jaunākās tehniku bite izmanto, tas vien pierada, ka bites interneta ātrums ir 7, 5mb/s bet lmt uz pusi mazāks 3.5mb/s kā ari bite teica ka 2009.gada viņi palielinās interneta ātrumu lidz 14.mb/s bet lmt nav trādas iespējas palielināt jo izmanto novecojošu tehniku1

N navsvarigi 14.11.2008

Ja, Bite kvaliate Riga ir loti laba, tapec man darba zud zona... Reizem ir kada iedalinja, reizem nav ne vienas un partrukst saruna. LMT ar veco tehniku ir pils stabins. To, ka Bite laba zona pierada ari fakts, ka pec menesha lietoshanas, cilveks grib atteikties no Bite piesleguma... Tas viss liecina, cik augstas kvalitates sakarus piedava Bite. :D
Es nevaru saprast, kada jega te stastit, ka Bite ir tik kvalitativa, ja visiem, kas ar to saskaras, skaidrs, ka ta tas nav! Kapec tad, kad Tele2 nav tikla parklajuma un kads par to uzraksta, tad ne viens nemetas liekulot un stastit, kaTele2 ir augstakas kvalitates tikla parklajums?? Kada jauna tehnika Bitei? Esmu lasijis kompetenta cilveka viedokli, ka tas stacijas, kas celtas pec 2000. gada, ne ar ko neatshkiras, tapec Bitei nevar but labaka tehnika. Majas lapa var daudz ko uzrakstit! To, ari pierada, ka Bitei IR sliktaka tikla kvalitate. Kopa ar Tele2 Bite ieverojami atpaliek no LMT tikla kvalitate.

N NavSvarigi 14.11.2008

Sorry, ja man aptrukst saruna del ta, ka tuvumaa kads blekja gabals, nu tad nav Bite ar zonu viss ok. Tai pat Tele2 nav tik briesmiga zona. Acimredzot, tiesham Bites celtas stacijas ne ar ko neatshkiras no LMT stacijam, tikai staciju daudzums ir par mazu gan T2, gan Bite, lai es varetu sedet sava darba vieta un runat pa tel, nevis man butu jaskrien ara!

N Nauris 14.11.2008

Nedomāju, gan tad paņem internetu salīdzini ātrumus!

N navsvarigi 14.11.2008

Moshka, interneta atrumu ietekme kadi citi parametri! Tiri no runashanas viedokla, LMT ir prieksha visiem operatoriem ar savu tikla parklajumu! Ir visadi dzirdets par Bite internetu... Tu esi lietojis LMT un Bites internetu, ka vari salidzinat?? Jo topashu es dzirdu par Bites tikla kvalitati, ka ta ir augsta, bet, kad salidzina, tad daudz reizes augstakas kvalitates tikls ir LMT

N Nauris 14.11.2008

es lietoju tagad bites internetu, un mans draugs lieto lmt internetu! manējais liek uz pusi tapu lmt internetam un ja lmt pārtēre 10gb vispār vina atrums ir 05-15.kb/s Bet padomā lmt ir no 1992. gada latvijā un jābūt labakaj zvanu kvalitātei, bet bite ir latvija tikai 2.5gadus. vel pagaidīšu maksimāli 3g tad redzēsim bitei būs tur zonas kur lmt nebūs bite jau pazinoja ka 2009.gada vini investēs 25. milejonus sakaru kvalitātei un tornu būvniecībai

N navsvarigi 14.11.2008

Tad ari redzes... Tele2 ari nav nabadzigs uznemums, bet ar to sakaru kvalitati ir taa kaa ir!

N NavSvarigi 15.11.2008

Starp citu, TVNET portala ir nopubliceta interesanta intervija ar LMT vaditaju!