www.sudzibas.lv BiFri Parādijās visādas šņākoņas

BiFri - Parādijās visādas šņākoņas

Kopš vasaras sākuma lietoju BiFrī, jo kā nekā ļoti lētas sarunas Bites tīklā. Viss bija ok un sakarā ar to, ka neņemas kredīts nost, kad zvani Bite tīklā, varēja "pievērt acis" uz to, ka vietām zona ir paslikta. Bet, pēdējā laikā sakari, izmantojot BiFri kļūst arvien sliktāki. Parādijās visādas šņākoņas, kad zvani un runā. Tādas šņākoņas, it kā es zvanītu uz kaut kādu Indiju... Un, tāda šņākoņa nav man vienam!!!
Ceru, ka šo izlasīs kāds no Bite darbiniekiem un piefiksēs šo problēmu un tiks kaut kas izdarīts, lai novērstu šo trūkumu! Tā pat, ceru, ka tiks risināta problēma ar tīkla pārklājuma kvalitāti, jo, piemēram, Rīgas centrā vietām jūties kā pagrabā, kur neķer zona!

M Mets 12.11.2008

Jonas, tu gan esi sabiedribai bistams cilveks un tev der apmeklet vismaz neiropatalogu, jo nav normali, ka tu shita meties ar aplamashanu virsu cilvekiem, kuri nelieto Bite vai BiFri! Saprast jau tevi var, ka tev tas butu izdevigi, bet tas nav attaisnojums. Aizej pie daktera! Ir privatas klinikas, kur ne viens neuzzinas, ka tu arstejies!

A aicis 12.11.2008

Nu bet tās šņākoņas ko tu tur piemini taču dzird abi sarunas dalībnieki vai ne?Ja dzirdi tu tikai viens pats tad jau tev jāiet pie tā daktera.Tad uz info pazvanot tu tās taču vari nodemonstrēt Bites darbiniekam, un zinošs cilvēks uzreiz izteiks minējumus par to iemeslu.Ir gadījies ka atbalss sarunā piemēram veidojās no neveiksmīgi pielasīta telefona maciņa.Ir daudz dažādu iespējamību.Vēlreiz saku, tīkls iet super, lietoju katru dienu, ir gan pieslēgumi gan bi-fri.

N NavSvarigi 12.11.2008

Aicis . tu nepielauj, ka tikla signals var but tik vajsh, ka kaut kadas metala konstrukcijas var but par iemeslu tam, ka tiek nosista zona un rodas dazadi traucejumi?? Var jau but, ka telefonaa visa lieta, bet, cik esmu dzordejis, ne tikai man vienam shnjakonjas un traucejumi! Kaa tad taa?
Aici, vai tu esi Jonas, vai nee, arsteties Jonasam jaiet! Cilvekam, kurs gatavs nolamat cilveku, kuram ir atshkirigs viedoklis, visadiem lamu vardiem, nav normali un ta jau ir patalogija. Tik pat labi, vins var kadam iesist, kuram stashkiras viedoklis! Taa kaa, jaarstejas, jaarstejas...

J jonas 12.11.2008

savadak jus tak nesaprotat kura ir izdevigaka karte

A aicis 12.11.2008

Ja tev ir švaka zona tad paskaties displejā un tā arī pasaki nevis jebī te mozgas ka šņāc un par indiju.Kad nav zonas tad izkrīt vārdi nevis šņāc un tev jāmeklē operators kuram tavā dzīvesvietā ir vairāk par vienu iedaļu signāla.Datu pārraide notiek ciparos un sen vairs nekas nešņāc, šņāca vecas rācijas un NMT sistēmas mobilie 90 gados.

A Anna 12.11.2008

Vai Tu meklē darbu? Varam piedāvāt nebijušu iespēju neierobežoti lielai peļņai. Sūti sms ar kodu "FOR MDB un savu epastu" uz numuru 1897. Savā epastā saņemsi aprakstu un varēsi kaut uzreiz sākt strādāt.
Darbs saistīts ar elektropreču tirdzniecību!

M Mets 12.11.2008

Aicis, ne viens te ne vienam smadzenes neskalo! Ir gan slikta zona, gan shnjakonja, kad veicu zvanu... Un, esmu zvanijis kadreiz no mobila uz arzemem un ir tada pati shakonja, kada bija tad, kad zvaniju uz arzemem no mobila! Es tak labak par tevi zinu, kas man ir un kas nav!
Jonas, mes pashi izlemsim, kadu karti lietot un kapec! Ne jau tu, paranoiki, te mums noradisi, ko mums lietot! Mes dzivojam demokratija... Ej padakterejies! Tev jaarstejas.

A aicis 12.11.2008

Atsūti man to aprakstu tāpat, ha-ha te tak ir poga "nosūtīt e-pastu", Anniņ.

O oyo 09.11.2010

tāda pati problēma, it kā jau lietoju pie gada bet mēnesi atpakaļ sāka šņākt, zona šeit vienmēr bijusi švaka bet tad tikai noraustījas, bet ne šņaca, sākuma domāju ka dēļ modernizācijas tas viss, bet lkm izrādās ka nē.
Zona švaka tieši dzīvoklī (pagrabā neesmu skatījies)

M Mellene 09.11.2010

labak neskaties:D:D:D

D Diego 09.11.2010

taa ir 100% taisniiba par sliktajiem bites tiikla sakariem, ja pirms septembra viss bija daudz maz normaali, tad peec taa kad atnaaca paaris sms no bite par kaut kaadu tur modernizaaciju nakts stundaas taa saakaas...
un vel kas, kad zvanu bites "paliidziibas komandai", tad nekaadas paliidziibas i nav, vieniigais ko maak tas tikai tirsh par kaut kaadaam tur manipulaacijaam ar sim karti un G2, G3, GSM, telefonu mainju utt...bet jeegas nekaadas, atvainojiet, bet ja meenesha laikaa nekas nemainiisies, tad es ar savu numuru ieshu pie TELE2 vai LMT, jo arii konkurenti piedaavaa savaa tiiklaa runaat par FREE un ar normaaliem sakariem!!!

A Agy 09.11.2010

Bite ir labākais operators, kas jebkad redzēts

A Alita 09.11.2010

MAN AR ļOTI PATīK, ZONA IR VISUR UN BITES TIKLA PAR VELTU RUNAJU.