www.sudzibas.lv Tet dekoders

Lattelecom - dekoders

Esmu pircis tikai 2 gb dekoderus, bet ar abiem jau ir problēmas :(
Ja preciizaak, - tad ir taa, ka ar vienu jau pasen noveersu- samainiija pa garantiju, ... bet otrais ... - otrais arii buus jaamaina ! Reizeem pat triis reizes dienaa jaapaarstertee .
Kaapeec gan man buutu jaateeree savs laiks svešu neizdariibu noveeršanā ?

D

H heh 26.05.2010

Kāpēc jāpārstartē? Nerāda? Vienkārši interesanti - man ir TV Star, kaimiņam ir TV Star, un vienīgā reize, kad pārstartējās pats no sevis, bija tad, kad pazuda elektrība.

D Dita 27.05.2010

Mums ir viens dekoders un viņš visu laiku karās. Ko nozīmē karās? Piemēram, kad nospiež dekodera izslēgšanas pogu, uz mazā ekrāniņa dekoderam sāk lēkāt visādi cipariņi līdz visi apstājas uz 666 un tad ieslēgt vairs nevar, jāpārrestartē.

S Staņislavs 03.06.2010

Es principiāli no Lattelecom neņemšu ne dekoderu ne ko citu!
Atradīšu citu veidu kā skatīties TV turpmāk. Tagad vasarā arī nemaz nav tik daudz laika lai skatītos TV ir daudz dažādi darbi jāstrādā.
Un nepieciešamo ziņās caur internetu var atrast.

Piedodiet Lattelecom, bet šī kompānija cerams kādreiz aizies uz grunti kad nāks citas paaudzes tehnoloģijas. Jūs pārāk izmatojat savu varu pret citiem cilvēkiem. Man ļoti žēl tos, kuri cieš no jums.

V Vlad 07.06.2010

Man viss kartibā.

J Jurčiks34 15.06.2010

Arī mans dekoders nomira trešajā dienā. Vienkārši pārdega barošanas bloks. Un vispār man tagad rāda sliktāk nekā bija.Kadrs apstājas, krakšķ, parādās mazi kvadrātiņi. Lattelekom pārstāvis saka ka jāmaina antena.Bet man pavisam jauna nopirkta antena.Nu tad kautkas esot priekšā, bet antena atrodas tieši tajā pašā vietā. Agrāk tā nebija.

J Jurčiks34 17.08.2010

Interesanti, bet man tieši tāda pat problēma. Murgs...