A Artemy 16.07.2010

nu ja lattelecom ir labakais optiskai inets )

V vic 19.07.2010

иззи дерьмо полное!!!

я не рекламирую латтелеком...

но иззи точно надо обходить стороной!

$ $$$ 11.08.2010

IZZI ir pēdējais, ko izvēlēties! =) Ātrums IZZI pārsvarā turējās +/- normāls pie nosacījuma, ka vispār tas internets darbojas. Bet tā visu laiku bija problēmas un pieslēguma vienkārši nebija vai bija ļoti nestabils vairāku dienu un nedēļu garumā.
Rakstu pagātnes formā, jo atteicos no IZZI. Īsts šaraškina kantora, kam galvenais tikai iekasēt piķi no klientiem!

D datorgalva 26.09.2010

neesmu LTK piekritējs, bet cik pēc nostāstiem zinu, IZZI ir slikts, būs problēmas - viņi saldi sola un daudz runā, bet viņiem ir problēmas; nospļāvos uz visām kaktu firmām, uz IZZI un pasūtīju no Lattelekom Mājas Optisko 2 - pa ~10 Ls/mēn. iegūstu 50Mbit/20Mbit - DL/UL bez pieslēguma maksas uz 2 gadiem; ja pasūta beztermiņa līgumu, tad jāmaksā 20 Ls par meistara vizīti; 2 nedēļas sēžu un staroju - esmu izbijis datortīklu meistars un uzskatu labāk ir saņemt pakalpojumu ar kvalitāti un garantiju, nevis ar māņiem, saldām runām un pēc tam problēmām "kreisos" kantoros; un 10 Ls par šādu pakalpojumu mūsdienās ir "limonādes" cena; nu kaukādi 20$ hehe;

J Jana 22.11.2010

Nu paskatīsimies, kur pēc laika būs Izzi, saprotu, ka nekas labs tur nav, ja jau apvienojas ar Baltkom )

K Kristaps 06.01.2011

Jūs neizglītotie un neaptēstie ļautiņi!!
Optika ir visiem, vienīgā atšķirība, ka IZZI gadījumā optika ir no centrāles līdz 5 Purčika 9stāvenēm un tālāk sadalās tajos zirnekļutīklos, kas velkas pārmājām. Lattelecom ir GPON (gigabita pasīvais optiskais tīkls), jeb Fiber to the Home, kas nozīmē, ka optiskā dzīsla nonāk līdz galalietotājam. Starp lietotāju un LTC nav aktīvo dalītāju, tikai optiskās prizmas.

X xman 08.03.2011

Interesanta saite: www.lattelecoms.lv