Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Rīgas Satiksme - Nekaunīgs serviss

Nekaunīgs serviss Iekāpu pieturā Zemitānu stacija, konstatēju, kā biļetītes aplikācija beigušās, steidzos tas nopirkt. Nopirku, reģistrēju, nākamajā pieturā iekāpa kontrole, pārbaudot biļeti kontrolei starpība bija 1 minūtē. Kontrole zobojas un draudēja izmest laukā kaut gan biļeti iegādājos, turklāt uzrunāja paaugstināta toni. Incidents notika laika posmā no 19: 05 - 19: 10 23. Trolejbusa maršrutā 07.06.2022

Liepājas Autobusu Parks - Slikts pakalpojums

Slikts pakalpojums Pēdējā laikā 9. A maršruta autobuss Liepājā (8203 nr. JZ 6874) bieži neapstājas pieturās, kad pasažieri, kas vēlas izkāpt, laicīgi ir nospieduši, stop'' pogu. Šoferis nepamana pieprasīto pieturu un lielā ātrumā pabrauc tai garām, pasažierus neizlaiž.

Rīgas Satiksme - Slikta kontrole

Slikta kontrole Šodien, 05.06.2022. Braucu virzienā no Kr. Barona ielas apmēram plkst. 15: 19/15: 20. Tiklīdz iekāpu kr. Barona ielā, nopirku un nopīkstināju savu etalonu caur mobilly aplikāciju. Braucām līdz nākamajai ielai (Cēsu ielai) , atgādināšu, ka pa ceļam visas Gaismas luksaforos bija zaļās, tāpēc aizbraucām minūtes laikā, varbūt pusotras minūtes. Cēsu ielā iekāpa kontrole - 2 cilvēki. Viena no tām bija sieviete gados, ar īsiem tumši brūniem matiem un brillēm. Parādīju viņai savu biļeti un visu cilvēku...

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss un attieksme

Slikts serviss un attieksme 3. Jūnijā 19: 21 pieturā 4. Sākumskola jāpienāk 12 autobusam uz Vītoliņiem. Tas nebija laicīgi, kavējās mazliet. Redzot autobusu piecēlāmies un stāvējām pieturas malā. Šoferis runāja pa telefonu un pat neapstājās, vienkārši pabrauca mums garām.

Rīgas Satiksme - Sods

Sods Vakar no rīta dēls brauca uz skolu noskanēja savu braukšanas skolēna e talonu nedzirdēja,ka viņš nekādu reakciju nedeva . Pēc kāda brīža iekāpa kontrole kurā uzlika uzreiz 5€. Kāpēc ne brīdinājumu? Bērnam skolniekam.

Jēkabpils autobusu parks - Slikta pasažieru apkalpošana

Slikta pasažieru apkalpošana Šodien plkst.13: 45 iekāpu Jēkabpils pilsētas 5. Autobusā. Pirms manis kāpa vēl daži cilvēki, turklāt arī bērni. Gan man, gan pensionārei, gan bērnam, kas neprata/nesaprata kā rīkoties ar jauno terminālu, šoferis atļāvās pacelt balsi, un agresīvi parādīja kā tad tā karte pareizi jāpīkstina. Šādu situāciju ir daudz, un vienmēr vieni un tie paši šoferi.

Jelgavas autobusu parks - Šoferis tieši deguna priekšā aizvēra durvis

Šoferis tieši deguna priekšā aizvēra durvis Šodien, 14: 52 aucē no Raiņa ielas pieturas šoferis mana deguna priekšā aizvēra durvis un nepaņēma. Esmu 2. Gr. Invalīds un man tagad nokrāvušam ar smagiem maisiem ar suņa barību jāgaida nākošais autobuss 2,5 stundas. Nekur nevaru aiziet, lai pakavētu laiku. Lūdzu risiniet šo jautājumu. Mans numurs ir 20079366.

Jēkabpils Autobusa Parks - Agresīva apkalpošana

Agresīva apkalpošana Labdien. Šodien 14.05.22 datumā, Jēkabpilī iekāpjot ar bērnu 5 autobusā, autoostas pieturā 11.40, ieraugot autobusā jauno terminālu, pieliku savu braukšanas karti kā vienmēr no sāna, ar ko šoferis manu karti ar pirkties atmetis zemē, es prasot, ko jūs darāt? Viņš kliedzot sāka teikt, cik reiz jums var teikt ka tur karti nelikt, es saku teikt ka viņš varēja normāli paskaidrot. Šoferis bij agresīvs. Pēdējā laikā braucot Jēkabpils pilsētas maršrutos ļoti bieži var sakārties ar agresiju no šofera puses.

371 mikroautobusa vadītājs - 371 mikroautobusa šofera sūdzība

371 mikroautobuss pieturvietā Tukumā iela. Mans mērķis bija nokļūt līdz pieturvietai slokas iela. Piespiedu sarkano stop pogu, bet šoferis atvēra durvis labu gabalu no pieturvietas, jeb pieturas. Teicu, ka tā nav pietura, lai izlaiž mani pieturā pie pieturas zīmes. Mans lūgums palika nesaklausīts un šoferis mani aizveda līdz nākamajai pieturai un tur izlaida ārā no mikroautobusa 371. Protams, jūs varat atsaukties, kad bija rīta sastrēguma laiks, bet vai tas ir labi, kad šoferi paši izdomā...

Autotransporta direkcija - Slikta autobusu satiksmes vadība

Slikta autobusu satiksmes vadība Slikta autobusu satiksmes vadība! Posmā Rīga - Ventspils sakarā ar šosejas a10 šosejas remontdarbiem autobusi kavējas līdz pat 40 minūtēm ja jau remontē šoseju, lai remontē, bet tad Atd vajag izplānot un novirzīt autobusu satiksmi Rīga-Ventspils pa citu ceļu lai apbrauc šo posmu kuru remontē un tādējādi nekavējas autobuss, jo tagad neviens nezin cikos būs cik nokavēsies autobuss un nevar ieplānot laiku un tas ka kavējas autobusi sagādā arī doskomfortu un arī cilvēki var nokavēt kādu pierakstu uz kautkurieni un citas lietas!

Rīgas Satiksme - 20 autobusā maršruta kavēšanos

20 autobusā maršruta kavēšanos Daudz nerakstīšu bet jau ir apnikusi autobusā kavējuma. Autobus iet vien reizi stundā un katru reizi 25 minūtes kavējās. Ja zvanīt Rīgas satiksmei, viņi tikai atvainojas un neko nedara. Ja autobusam nepietiek laika uz ir zināms cik tieši nepietiek, var taču izlabot saraksti.

Daugavpils satiksme - Slikts serviss

В начале апреля был очень неприятная история, вспоминаю с кошмаром. Вечером в 22.30 ехала на 19 автобусе, других пассажиров не было, водитель очень странно себя вёл, мол куда мне ехать, потом начал рассказывать пошлые анекдоты и спрашивать про личную жизнь с мужем, за дорогой не следил, предлагал развлечься в автобусе, было на столько омерзительно и страшно. Спросил до куда мне ехать, сказала. Уже когда стали подъезжать попросила меня раньше высадить на что он сказал что он царь дверей и не выпустит меня из автобуса.

в Вероника Рыбина 26.04.2022
Komentāri 1 Sabiedriskais transports

Kuldīgas autoostā - Neprecizitāte

Neprecizitāte Starppilsētu autobuss Kuldīga - Liepāja, kam pēc saraksta jāatiet no Kuldīgas autoostas plkst. 15.05, nekad neatiet pēc norādītā laika. Šajā laikā autobuss vēl nav pat ieradies autoostā un atiet tikai ātrākais plkst. 15.20. Lūdzu, nomainiet laikus grafikā vai ievērojiet rakstītos, jo pasažieri paļaujas uz tiem, taču galapunktā ierodas pus stundu vēlāk kā norādīts. Ps. Šis nav viens gadījums, ar konkrēto autobusu šāda situācija notiek katru dienu.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Pandēmijas laikā tika likvidēts 11. Trolejbusa maršruts sestdienās un svētdienās, kas ļoti apgrūtināja Purvciema iedzīvotājus nokļūšanai uz a. Deglava tiltu. Kad beidzot tiks atjaunots šis maršruts? Mūsu pacietībai arī kādreiz būs gals. Un vēl gribat lai samazina braukšanu ar mašīnām?

Rīgas Satiksme - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Autobuss rīga-daugmale izbrauca 18 minūtes vēlāk, nekā vajadzēja. 25 minūšu vietā braucu stundu vadītāja dēļ. Puisi kāpjot ārā no autobusa iespieda durvīs. Netika izsniegta biļete. Vadītājs nerunā latviski.

Ekspress Ādaži - Kavēšana

Kavēšana Autobuss regulāri kavē. Dažreiz tās ir 10-15 minūtes, bet ir bijuši gadījumi, kad gaidīt nācies 40 min. Vai pat stundu. Ar autobusu pārvietojas arī skolēni. Vai tiešām viņiem jāsalst pieturā stundu tikai tāpēc, ka nezināmu iemeslu dēļ autobusa šoferi nevar izbraukt laicīgi?

Rīgas Satiksme - Transporti regulāri kavē

Transporti regulāri kavē Transportiem ir dots grafiks ar iemeslu, taču vadītāji uzskata ka var braukt kad grib, te par agru 2 minūtes te par vēlu 12 minūtes.. Jebkurā gadījumā, regulāri sanāk kavēt transportu vadītāju nekompetences dēļ. Saprotu arī viņiem mēdz būt grūti un sastrēgumi un vēl sazin kas, bet ja šis atkārtojas katru nedēļas dienu, tad varbūt kaut kas jāsāk darīt lietas labā. Varbūt jāpielāgo saraksti, jo pašlaik no viņiem jēgas nav nekādas.

Rīgas Satiksme - Agresīvs autobusa šoferis

Agresīvs autobusa šoferis Labdien! 12.04.2022. Pulksten 18: 00 no pieturas Keldiša ielā virzienā uz centru 20. Maršruta autobuss piestāja pieturā. Uz ceļa 2 joslas un kabata pieturai. Virzos ar vieglo mašīnu pa labo joslu. Autobuss vienlaicīgi ar pagrieziena rādītāju, nepārliecinoties par satiksmi blakus joslā strauji sāk braukt virsū sānos-, lai nav jāveic Strauja bremzēšana (jo salonā grūtniece un bērns) pārkārtojos kreisajā joslā, bet autobusa šoferis iedomājās, ka viņam ir nepieciešams ieņemt arī tālējo kreiso...

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neieradās noteiktajā laikā.

Neieradās noteiktajā laikā. Neatbrauca vispār! Āra aukstuma jagaida papildu stunda dēļ kkāda sviesta.

Ecolines - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien autobuss Rīga - Ventspils no Rīgas sao 8: 40 kas iziet kavējas 25 minūtes kas nekam neder, ok varbūt korķi, bet tad nevajag stāvēt pūrē Virši a benzīntankā un protams ievērojot ceļu satiksmes noteikumus, bet braukt ātri kur tas atļuts un iedzīt nokavēto, jo tad kam domāts autobusu saraksts, ja to nevar ievērot, ok 5 min nokavēt vēl pieņemami, bet 25 min tas nav pieļaujams, tāpēc ka cilvēki plāno laiku tālāk un ja noteiktā vietā un laikā cilvēks nevar tikt, tas izjauc gan cilvēka grafiku...