Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Jūrmalas autobusu satiksme
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Liepājas Autobusu Parks - Mikroautobusa neierašanās noteiktajā laika kas norādīts saraksta

Mikroautobusa neierašanās noteiktajā laika kas norādīts saraksta Jau vairākas reizes Liepājas mikroautobuss Nr 23 neierodas norādītajā laika pēc saraksta - neierodas vispār. Dēļ tā tiek kavēts darbs jau vairākas reizes jo rēķinos ar to ka būs pēc saraksta. Kāpēc tā vispār notiek!? Vienu reizi var gadīties bet tas notiek vismaz vairākas reizes nedēļa!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc ir samainīti tik radikāli , sestdien un svētdien 4.trolejbusa laiki!? Graudu ielā virzienā uz Ziepniekkalnu atnāk pēdējais 21:18 vai tas ir normāli! Ja vismaz pēdējais būtu līdz 22:00 tad vēl saprastu! Bet ko darīt tiem cilvēkiem kuri pēc darba netiek laicīgi uz transportu tikai dēļ tā,ka tik jocīgi samainīti transporta laiki.

Rīgas Satiksme - Slikts briesmīgākais serviss kur jāmaksa skolēniem

Slikts briesmīgākais serviss kur jāmaksa skolēniem Man ir 12 gadi. Un es vakcinejos pret covid 19. Un ta šodien 21. Autobusa pie pietura ed. Smiļģa iela. Kontrole iekapa paradiju etalonu vispirms bija zaļš un kontrole teicija japerkt pie vaditaja un vienigais kas uztrauc tas ir invalida karte man bus 😢😢😢😢😢 😫😫😫 un nebus skolena e karte🥱🥱😩 bet vakar 21. Autobusa nevien neaizticija.

Rīgas Satiksme - Vadītāja attieksme

Vadītāja attieksme Labdien, vēlētos izteikt savas pretenzījas pret vadītaju, precīzāk pret viņa attieksmi. Šorīt radās nepatīkama situācija, kas citus rītus nenotiek. Nepaspēju piefiksēt autobusu, bet tas bija laika posmā no 8.00-9.50, pieturā Spilves iela 18, iļģuciems. Blakus pieturai atrodas stāvieta, kur katru rītu nebija problēmas atstāt mašīnu. Toties šodien autobusa vadītājs uzsūtīja kontroli, vai jūs uzskatāt tas ir normāli? Vienkārši, sanāk, ka tur cilvēki tiek pamatīgi dresēti un sodīti ar nauda...

Daugavpils autobusu parks - Ужасные действия со стороны водителя к ребенку и матери!

Ужасные действия со стороны водителя к ребенку и матери! Значит так, вчера столкнулась с тем, что водитель автобуса собирался задавить меня с ребенком между дверьми автобуса. Это вообще нормально? ! И не один раз а даже два... У вас там что неадекватные работают, или он не знает когда какие кнопки нажимаются...? Вчера в 18: 22 садимся в автобус 3с (я коляска и ребенку 1 год) едет с центра до химии, собираемся выходить у Дкх. Поставила я только ногу на землю, собираюсь опускать коляску, как нас зажимает дверь, я руками ногами держу чтоб не придавило...

Daugavpils autobusu parks - Bezkauniga un drausmiga riciba pret bernu!

Bezkauniga un drausmiga riciba pret bernu! Aprakstu isi situāciju: vakar kopa ar mazu bērnu ratiņos 18: 22 iekāpu autobusa ar numuru 3c, kurs brauca maršrutā no centra līdz ķīmiķu rajonam. Pie ķīmiķu kultūras nama mums bija jākāpj ara, piebraucam, no sakuma izkāpa sieviete, tad mēs, paspēju nolaist tikai vienu kāju zemē un turot ratus, autovadītājs vēra durvis ciet, un piespieda manu bērnu ar durvīm, es centos ar kājām un rokam turēt durvis, tad atvēra, tad es cenšos jau atkal kāpt lauka, ka vadītājs atkal aizver durvis un mans bērn...

Pasažieru vilciens - Vilciens kavē

Vilciens kavē Labdien! Braucu ar vilcienu no rītiem maršrutā Sarkandaugava-Rīga. Paredzēts, ka tas ierodas 7: 43 un Rīgā 7: 54, taču tas vienmēr kavē, ierodoties 7: 47 vai vēlāk. Ja laiks ir saplānots, tam ir liela nozīme, jo 8: 00 atiet vilciens Rīga-Sloka no cita perona, uz kuru paspēt nevar, līdz ar ko tiek kavēts viss pārējais.

Jēkabpils autobusu parks - Rupja attieksme pret pasažieru un mazo berno ar ratiem

Rupja attieksme pret pasažieru un mazo berno ar ratiem No paša rīta šoferis rada savu agresīvo attieksmi! Jau ne pirmo reizi apstaj autobusu tāda veida, kā ar ratiem ļoti grūti iebraukt autobusā, vai tiešām tas tik grūti izdarīt labi? Paldies cilvēkiem par palīdzību iekāpt iekšā! Nevarēju paspēt nopirkt uzreiz biļeti, gaidīju nākošo pieturu, lai izdarīt to, bet dzirdu tikai kliedzienu virsū, ko mēs nemaksājam. Būtu uzreiz samaksāts, ja pastāvētu šoferis un sagaidītu, nevis braukt uzreiz iekarot autobusā visi cilvēki. Braucot pa ceļam es pieturu...

Liepājas Autobusu Parks - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme 10.10.21. Plkst 20: 10 vēlos braukt no Dubultiem uz Rīgu. Šoferim saku, ka maksāšu ar karti. Viņš man atbild - nedarbojas. Kā tas var būt, ka jau kuro reizi karšu terminālis nestrādā? Un ja tas būtu pēdējais transports uz Rīgu? Bet tas jau nevienu neinteresē. Paldies, tikai ar vilcienu.

Nordeka - Nepiestāja pieturā

Nepiestāja pieturā Šodien autobuss, kurš devās no Rīgas uz Skaistkalni, kas ienāk Vecumnieku autoosta 17: 36, nemaz nepiestāja pieturā, aizbrauca prom, ka arī, Skaistkalne - Rīga, Vecumniekos ienāk 19: 47, arī šajā laikā, šoferītis nepiestāja Vecumnieku autoosta, aizbrauca prom pa taisno.

Jūrmalas autobusu satiksme - Autobusi nepiestāj pieturās

Autobusi nepiestāj pieturās Mani tiešam apbrīno Jūrmalas satiksme. Stāvu pieturā un gaidu 7 autobusu, un tas vienkārši palido garām. Es nesaprotu, kādā sakarā Jūrmalā autobusi nepiestāj katrā pieturā kā Rīgā. Es tiešam nezinu, kas man citreiz jādara lai tas autobuss man nepabrauktu garām. Jālēkā ceļa malā vai arī vispār jānostājas ceļa vīdu lai viņš piestātu! Šis ir tiešām murgs. Un tas fakts ka 7 autobusi brauc tikai reizi stundā un mēdz pat ik pēc 2 stundām ir vienkārši fascinējoši. Tagad lūk sēdi un domā, ko darīt tālāk un kā nonākt mājas. Superīga attieksme, no vadītāju puses!

Rīgas Satiksme - Kāve transports

Kāve transports Man ja apnika ka jūsu šoferi vienmēr kāve šodien gan nebija trolejbusa 3 saraksta neierādās 9: 14, 9: 21, 9,37 un 9: 52 tikai bija 2 trolejbusi visu laika līdz ganību dambis parks pie Sarkandaugavā depo trolejbusos tieši numurs 3 gan. Tikai ar sievu apsēdāmies uz trolejbusa Kundziņsala ap 10 un gan atpakaļ šitā situācija notika pie vakara gandrīz ap 14: 40 un 14: 51 nebija neviens trolejbuss pie galapunkta neatbrauca kauns tādus šoferus ņemt darba kad nav neviens nebrauc pēc saraksta un gan nav ceļa neviena korķa uz ceļa kauns uz jūsu transportam.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Пришла с хорошим настроением пополнить студенческий 01.10.21 в 9: 45 была на спикеру 1 сотрудница Эдитэ и её коллега красноволосая. Прошу продлить студенческий, меня посылают, на все факты что нам дали разрешение, посылают, грубо. Затем я прочла сообщение от работника техникума, что удостоверение продлено и мы сможем продлить э талон. И только тогда она решила позвонить и спросить у начальника. Красноволосая рядом поддерживала. Она мне продлила, но на последок сказала своей коллеге при мне, что начальство о моём техникуме ничего не знало. Научите своих работников общаться с клиентами!

AtrisinātaRīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Jus varat vairak nemainit ja piemēram samazina reisu skaitu piemēram par 40% tad jus nākošā reizes varat nemainit jo agrak 21 no brivibas gatves izbrauca 14:39 Tagad 14:36 es jau Saku raudat jo ilgi stavet bet 46 vasara ļermontova iela pienāca pat 11:08 Ludzu nemainiet sarakstu it ipaši 21 jo es vel taisijos uz dienas centru un plus šis autobuss pienāca slokas iela un tad var ilgi negaidit tramvaju

Rīgas Satiksme - Laba attieksme no šofera

Laba attieksme no šofera Paldies šoferim kas pietura satiksmes iela izbraucīja tikko autobuss bet atvēra durvis bet vel šita attieksme noreaģēja ka Āgenskalnā tirgus pietura šoferis pacēla lai ar invalidu ratiņiem tiktu autobusa paldies labu dienu šoferim 69321 bet tas ne viss un ari ir šofere kas 21. Autobusu vada jaunus viņa priecājas un pamatskola ar roku es domāju ka Premium jāmaksā.

Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Braucu ar pasažieru vilcienu no un uz darbu no Jelgavas uz rīgu un atpakāl. Pirmkārt, kāpēc no rīta ir izņemti 2 vilcieni? Tad, kad ir pandēmija transportam vajadzētu kursēt biežāk, nevis tik reti. Otrkārt, kāpēc vakaros ir parādījušies vilcieni ar četriem vagoniem? Tas, lai būtu lielāka drūzmēšanās pandēmijas laikā? Un visbeidzot, treškārt, vilcieni ir nolietoti, tajos ir grūti iekāpt un izkāpt. Biju Lietuvā un Igaunijā, prieks par mūsu kaimiņu izdarību un kompetenci šajos jautājumos. Man ir kauns, par jums, pasažieru vilcien! Ar cieņu - Marika [slēpt]@inbox.lv

Liepājas Autobusu Parks - Autobusa apstāšanās pieturvietās

Autobusa apstāšanās pieturvietās Š. G. 09.09.21. 07: 39am Liepājas sabiedriskais autobuss, maršruta nr. 3 P. Brieža iela-m. Ķempes iela. Sūdzība par to, kā autobusa šoferis apstājas pieturvietās, kur no trotuāra malas līdz autobusam ir pusmetra attālums, īpaši jau šijā gadījumā, kad braucu ar savu meitu (ar ratiem) , nospiežot "zilo pogu" (ar bērnu ratiņu simbolu virsū) , pat dzirdot kad signāls atskan pie šofera, sagaidu, kad arī pienācīgi apstāsies pieturvietā, un tiks autobuss nolaists uz leju. Kur šorīt apstājas pusmetra...

Rīgas Satiksme - Nav droša braukšana

Nav droša braukšana Braucu ar 23. Autobusu 6.09.21. Plkst. 11: 36 no Abrenes ielas pieturas. Vadītāja bija sieviete, teikšu godīgi man bija bail braukt ar šo autobussu, sākot ar pārbraukšanu pāri sarkanajam beidzot ar uzbraukšanu lielā ātrumā uz apmales. Uzskatu, ka autobussa vadītāja brauca neadekvāti: (

Rīgas Satiksme - Mūžīgā kavēšana

Mūžīgā kavēšana Katru reizi 46. Autobuss kavē uz 10-15 minūtēm. Cilvēki plāno savu laiku, jo bieži izmanto pārsēšanos, lai tikt uz darbu, mācībām, uz vilcienu. Vai nav vieglāk sarakstā likt kursēšanas laikus uz 10 minūtēm vēlāk? Jo cilvēki stāv aukstumā, zem lietus, zem sniega un beigu beigās tāpat nokavē uz skolu, vai darbu. Saprotu, ka ir dažādas situācijas uz ceļa, bet nu ne katru dienu un katru atnākšanas laiku!

Jūrmalas autobusu satiksme - Autobus ignorēja pasažiera klātbūtni pieturā pabrauca garām

Autobus ignorēja pasažiera klātbūtni pieturā pabrauca garām Šodien, 04.09.21, 4. Autobus Jūrmalā, plkst. 12: 27, braucot no Kauguriem uz Lielupes pusi, pie pietūras Talsu pagrieziens, vienkārši pābrauca garām bērnam, kurš steidzās uz mākslas skolu un citas iespējas nokļūt uz skolu bērnam nav. Redzēju situāciju personīgi, stāvot blakus pie Latvijas naftas.