Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Jūrmalas autobusu satiksme
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Pirmās grupas invalids, ratiņ krēsla netieku pie ārsta, lai tiktu autobusa iekša. - Pret invalidiem sabiedriskajos autobusos ir neciena, Liepājā.

Redzēju kas notiekas. Invalids ratiņ krēslā netiek autobusa, jo atkāpe no trotuāra apmales ir diezgan patalu,25-30 centimetri. Pietura taču šoferis redz ka invalīds ratiņ krēslā sēž. Piebrauktu tuvāk, bet neeee. Tas ir drausmīgi noskatīties, ka viņš izgāzās ar visiem ratiņiem ara. Cilvēki viņam palīdzēja pārtiku izbirušo savākt. Cilvēks laikam bija ļoti cietis, un pat atteicas savākt savu pārtiku šoks. Cilvēki. Palīdzēja viņu, iesēdināt ratiņ krēslā, kalab asistents viņām nav?

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Braucu uz darbu 1. Tramvajs uz Juglu, pēkšņi uz brīvības ielas izdomā nomainīt, braucot uz depo, kas tas par sviestu, 1 vai tuks tramvajs, ja kāpjot iekšā parada, kad iet uz Juglu tad tā ari vajadzētu būt, jūs maksāsiet par laiku ko netieku uz darbu? Tik dusmīgs sen neesmu bijis, klauni

Rīgas Satiksme - Veselību bojāju

Veselību bojāju Sūdzība No Lavrova Georgija. Adrese: Rīga. Maskavas iela 259 dz 42. Sveicināti. Vakar mēs braucām uz 15 autobusu no pieturā dienvidu tilts līdz pieturai 64 vidusskola, laiks izbraukšana no pietura dienvidu tilts 16: 04 datums 22.10.2022. Kad mēs tuvojāmies mūsu galamērķim, pieturai,64 vidusskola, mēs ar sievu gatavojas izkāpt no autobusā sava pietura, autobuss pēkšņi un strauji, negaidīti nobremzēja. Tas notika 16: 20-22, tajā pata datuma.. No pārsteiguma, es iekritu ejā starp sēdekļiem...

Liepājas Autobusu Parks - Tikai “ SKAIDRĀ NAUDA”

Tikai “ SKAIDRĀ NAUDA” Autobuss Rīga - Pāvilosta 20 min pirms autobusa piebraukšanas nevar online nopirkt biļeti, pieejot pie kases, protams, ka šī opcija arī tiek atteikta. Iekāpjot autobusā, šoferis ziņo, ka ar karti nevarot maksāt. Protams, ka nav nevienas brīdinošas zīmes vai vismaz Lapiņas laicīgi. Uz jautājumu - kā man rīkoties, protams, ka tikai dusmīgi tiek atcirsts, ka vajadzēja skaidro naudu izņemt. Protams, forši paldies par šo ieteikumu, bet kā jūs saprotat 15: 00 bija pēdējais autobuss uz pāvilostu...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Parasti nesūdzos, bet šis šodien noveda līdz ārprātam un nokavēta darba. Šodien 14.10.22. Kā parasti devos gaidīt 5. Tramvaju parasti pieturā esmu 4-5 min ātrāk, lai ja nu gadījumā tramvajs ātrāk atnāk to nepalaižu garām. Taču pēdējā laikā 5. Tramvajs regulāri kavē gan virzienā no Iļģuciema, gan Mīlgrāvja. Jau ierasts, ka pēdējās vismaz trīs nedēļas tramvajs kavē 3-4 min, taču šodien tās bija - 21 min. Turklāt, kad domāju jau iet divas pieturas ar kājām līdz autobusam, pienāca ilgi gaidītai...

Liepājas Autobusu Parks - Neuzticams sabiedriskais transports

Neuzticams sabiedriskais transports Labdien! Vakar, 11.10.2022, pēc procedūrām bērnam vēlējāmies nokļūt mājās ar sabiedrisko transportu, taču pēdējais autobuss maršrutā Jaunogre - Ogre - Ogresgals neieradās. Tā nav pirmā reize, kad ar bērnu paliekam uz ielas nakts tumsā bez transporta. Kas būtu, ja man nebūtu naudas taksim? Vai problēma ar neuzticamu sabiedrisko transportu Ogres novadā tiek risināta?

Jēkabpils autobusu parks - Nekaunība

Nekaunība Labdien! Cik ilgi vēl turpināsies 5. Maršruta autobusu šoferu patvaļa un ņirgāšanās par pasažieriem? Ja regulāri (lielākā daļa šoferu) nevar pagaidīt pasažierus no vilciena un burtiski "deguna" priekšā un bieži pat minūti ātrāk par atiešanas laiku, aizbrauc no pieturas. Arī piektdienas 07.10. Vakarā pl.20.00 jau skrienošus pāri ceļam, padsmit cilvēkus atstāja tumsā uz 40 min. , līdz nākošajam autobusam. Lai šiem "ķeizariņiem" pēc tam naktī ir salds miegs.

Jēkabpils autobusu parks - Autobusa kavēšana

Autobusa kavēšana Šodien 17:07 gaidīju 5. autobusu pie universālveikala. Man vajadzēja tikt uz staciju. Es saprotu ka gadās tā kā autobusi kavē, bet šis bija pavisam cita lieta. Autobuss kavējās 7 minutes. Kā arī šoferis pavisam nemāk braukt pie stūres. Uz apļa nemācēja normāli apgriezties. Ļoti strauji apstājas un arī brauc kā minimums uz 90km/h. Iespējams, tas ir kāds jaunais šoferis, bet nu tas jau nav nekāds attaisnojums. Tā braukt pie stūres kategoriski nevar. Te autobusā nav nekādi kartupeļu maisi, bet gan cilvēki. Paldies dievam, ka te nebija maza bērna ratiņos.

Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Slikts serviss Pasažieru vilciena aplikācija bieži nestrādā korekti ne uz android ne ios ierīcēm. Biļeti nav iespējams iegādāties interneta un mūsdienīgam cilvēkam tas rada apgrūtinājumus. Kā ari ja uzņēmums sniedz iespēju iegādāties biļeti interneta, tad nodrošināt normālu tas darbību. Jo ne vienmēr ir skaidri maksāšanas līdzekļi un kontrolieri to nesaprot. Fuuu... Kā ari problēma ar aplikāciju netiek risināta vairākus gadus.

Rīgas Satiksme - По ошибке мной переведена оплата (штраф) за неоплаченную стоянку на неправильный банковский счет.

По ошибке мной переведена оплата (штраф) за неоплаченную стоянку на неправильный банковский счет. как вы мне любезно сообщили счет Luminor LV18RIKO0023400004010 организации Rīgas domes Satiksmes departaments, на который я перевел деньги за штраф не правильный. любезно прошу вас перевести деньги на правильный счет Citadele banka”, PARXLV22 Konta Nr. LV65 PARX 0006 0486 4004 5 Или вернуть их мне, и я сам оплачу правильно. прилагаю документы.

Daugavpils autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, pie autoostas iekāpju autobusā 3b, kurš kursē 8: 05 šodienas datums 19.09.2022 es apsēdos, konduktore piegāja sāka vulgāri sevi vest, riebīgi padeva man biļeti, un sāka mani apsaukāt ar necenzētiem vārdiem. Lūdzu pieņemt mērus! Viņas tāda izvedība bija sakarā ka es nepiegāja pie viņas pēc biļetes. Nu itkā tas ir viņas darbs, pienākt un biļetes. Runāja ar mani krievu valodā, kāpēc?

Jelgavas autobusu parks - Rupja biļešu pārdevēja Jelgavas autoostā

Rupja biļešu pārdevēja Jelgavas autoostā 15.09.2022. Ap pulksten 15: 00 Jelgavas autoostas 2. Biļešu kasē vēlējos iegādāties autobusa biļeti uz tuvāko mikroautobusu uz Rīgu. Mani apkalpoja gados vecāka autoostas darbiniece (nākamreiz noteikti noskaidrošu arī vārdu, lai savu sūdzību varētu papildināt) , kas izcēlās ar neredzēti rupju un augstprātīgu attieksmi. Es tiešām atvainojos, ka es nezinu no galvas autobusu sarakstu uz Rīgu, kā arī to, uz kuru reisu ir iespējams iepriekš iegādāties biļeti un uz kuru nav. Ja šāda veida...

Ekspress Ādaži - Slikts serviss, nepieklājīga šofere

Slikts serviss, nepieklājīga šofere Labdien, šodien 14.09. Braucu ar Ekspess Ādaži autobusu 6855, kas plkst 12.50 izbrauc no Rīgas. Autobusa šofere nepieklājīga, pacēla balsi, nezināja brauciena cenu un norādīja, ka tas nav viņai jāzin, bet pasažierim. Nebija laipna arī pret citiem pasažieriem.

Rīgas starptautiskā autoosta - Šoferis dod nepiemērotu atlaidi

Šoferis dod nepiemērotu atlaidi Labvakar! Man ir 18 gadi un man ir derīga (Jaunizdotā) daudzbērnu ģimenes bērna (zaļā) karte. Jau vairākus gadus braucu un gan pase, gan id karte bija derīga kopā ar šo atlaižu karti, bet 13.09.22. Rīga-Jaunķemeri maršruta nr. 7018 plkst. 22: 07 šoferis atteicās dot 90% atlaidi, jo neesot skolēna apliecības. Kā būt, ja apliecību papildina skolā?

Ekspress Ādaži - Autobusa neierašanās

Autobusa neierašanās Autobuss maršrutā Ādaži-Alderi-Ādaži-Rīga, pieturā Krastupes iela regulāri neierodas laikā vai neierodas vispār. Autobusam ir jāierodas 6: 40, laiks, kad laicīgi var tikt uz Rīgu, taču tas mēdz neatbraukt un nākamais autobuss ir 7: 00. 20min var uzskatīt par īsu laika posmu, toties, tiem kuriem ir darbs vai skola tas ir būtiski, iespējamo sastrēgumu u. C iemeslu dēļ. Ziemā šī problēma būs vēl aktuālāka, jo ir nācies gaidīt autobusu arī 40min. Es kā skolēns, kuram jāierodas Rīgas skolā 8: 30, un...

Rīgas Satiksme - Bīstama, agresīva braukšana

Bīstama, agresīva braukšana 53. Autobusa vadītājs 11.09.2022. Plkst. 14.30 pagriezienā no brīvības ielas uz Kalpaka bulvāri gandrīz notrieca četrus jauniešus, kas šķērsoja Kalpaka bulv. Pa gājēju pāreju pie sarkanās Gaismas. Tā vietā, lai piebremzētu un ļautu gājējiem pabeigt Šķērot ielu, autobusa vadītājs tiem signalizēja un, nolamājoties, jūtami palielināja braukšanas ātrumu. Gājējiem izdevās par mata tiesu izvairīties no potenciāli nāvējošas sadursmes, tikai metoties skriešus. Situācija bija tiešām ļoti bīstama. Es to novēroju no autobusa salona, sēžot tuvu vadītājam.

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 6 septembrī 20: 20 Jelgavas autobuss. Šoferis bija onkulis, kurš teica, ka vietu nav. Bet nezinot kāpēc otru cilvēku paņēma. Mani izmeta laukā, jo redziet vietu nav. Lai gan tur varēja atrasties un stāvēt kājās. Esmu ļoti dusmīga. Es uz mājam netiku...

Nordeka - Bezkaunīga attieksme

Bezkaunīga attieksme Maršruts Bauska-Rīga 6: 00. Devu šoferim 5€ un 3+ goda ģimenes karti uz ko saņēmu atbildi “ kas tev no rīta skaidrās naudas nav? Nākamreiz lai būtu citādāk iesi uz benzīntanku un samainīsi. ” biju nelielā šokā, jo nekad neesmu tik nejauku Nordeka šoferi sastapusi. Lūdzu pieņemiet darbā pieklājīgus šoferus, kuriem nav lieku remarku par to kāda nauda ir vai nav manā makā vai arī nodrošiniet viņus ar sīknaudu, ko izdot pasažieriem.

Nordeka - Slikts serviss

Slikts serviss Neapmierina Nordekas serviss. Agrāk maršrutu 6827, 6836 apkalpoja Galssbus firma un viss bija kārtībā, autobusi vienmēr apstājās, ja cilvēkam bija pacelta roka. Bet Nordekas autobusi brauc garām pat ja vairāki cilvēki balso un grib braukt. Viņi samazināja pieturu skaitu Rīgā un turpina to darīt. Vēl nesen bija pietura "liepiņas", bet šodien mana māte ar maziem mazbērniem nosalusi, gaidot autobusu, bija vēl 3 cilvēki, kuri gribēja braukt, bet šoferis lēni pabrauca garām. Kas tas par apkalpošanu!...

Pasažieru vilciens Tukums -Rīga - Slikts serviss

Braucot no ritiem ar vilcienu Tukums-Rīga kas atiet no Tukumā 5: 38 var nosalt vagonos ir ļoti auksts, vai tad nevar vismaz izsildīt tos vagonus lai būtu patīkamāk braukt? Braciena laika līdz gala punktam var pārsalt, jāvelk ziemas jakas citādi tiešam var pārsalt.