Reitings Pasts un kurjeru pakalpojumi

TNT
Nenes Pats
E kiosks

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Mājas lapā rakstīts, ka pasūtījumus veic 1-2 darba dienu laikā, atkarīgs no paciņas izmērā un satura, taču patiesībā preces saņemšana prasa daudz vairāk laika, tādējādi mājaslapā tiek maldinātu cilvēki ar nepatiesas informācijas norādīšanu. Esmu ļoti vīlies klients un noteikti nekad vairs neizmantošu Pdp servisu :/

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Nemaz neņemot vērā, ka sūtījums tiek piegādāts krietni ilgākā laikā kā paredzēts, bet arī tas, ka tiek piegādāts uz nepareizo saņemšanas vietu. Kā arī zvanot un sūdzoties, kur ir mans sūtījums mēneša garumā, tiek paziņots, ka izsūtīs vēlreiz un viss ir kārtībā. Vēlāk atklājas, ka sūtījums tomēr ir pazudis ar galiem! Un to protams, es uzzinu arī tikai tāpēc, ka turpināju nemitīgi zvanīt. Katrs darbinieks pasniedz citu informāciju. Viens - par sūtījumu nav nekāds info. Otrs - viss kārtībā, mēs izsūtīsim vēlreiz.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Norādīts sūtīšanas laiks 1-2 dienas. Sūtījums izsūtīts 02.09. , nu jau ir 07.09. , un joprojām nav saņemts. Ievadot sūtījums numuru, izlec aplama informācija, kad nevarot piekļūt teritorijai (pakomāts atrodas pie rimi, kur nav šķēršļu piekļūt) vakar zvanīju, Saka kad nebija brīva skapīšu, ievietošot šodien noteikti, bet šodien tas pats! Lūdzu pārvietot uz citu pakomātu, vai atdot pie pakomāta (kā to dara Omniva) , bet tika atteikts! Nav nekādas atbildības! Drausmīga attieksme! Darbinieks beigās nometa klausuli! Tā nav pirmā reize Dpd!

Latvijas Pasts - prasība maksājot nodokļus otrreiz

prasība maksājot nodokļus otrreiz Почта с таможней обманным путем хотят получить налоги. То на посылку из Литвы хотели (именно от продавца зарегистрированного в Литве!) после того, как после месяца лежания посылки в Латвии и переписки я сказала отсылать посылку назад - признали, что это "ошибка системы" и отдали посылку. Теперь хотят второй раз налог за те посылки, что я заказывала с е-бея и в момент покупки уже оплатила налог (все документы об оплате tax invoice - VAT payed - есть! IOSS есть!) но нет! Они про все эти посылки...

Itella - Отправительниц сервис, не доставляют посылку, потеряли посылку

Отправительниц сервис, не доставляют посылку, потеряли посылку Отвратительный сервис. Часто так получается, что посылки от поставщиков оказываются в руках у компании itella - и это каждый раз ужас. Ни одна из посылок не была доставлена вовремя или хотя бы по правильному адресу с первого раза. В компании не умеют отличать адрес доставки от юридического адреса. В последний раз компания пообещала доставить посылку по правильному адресу, но вообще её потеряла. Поддержка не может сообщить ни где она, ни когда будет доставлена. Каждый новый звонок в...

DPD - Paciņa nav nosūtīta galamērķī

Paciņa nav nosūtīta galamērķī Izsūtīju paciņu no Latvijas uz Dāniju pati sev. Ir pagājis mēnesis, paka nav nonākusi galamērķī, pēdējais info no Vācijas izsekošanas lapā un ar uzrakstītu pretenziju + 4 zvaniem un atbildi, ka paātrinātā kartā tiek pieprasīta atbilde no Vācijas kolēģiem, vēljoprojām nekas nenotiek. Atbildes parasti dodot 1-2 darba dienu laikā - ir pagāJusi vairàk kā nedēļa un pilnīgi nekādu ziņu. Solot, ka kaste nav pazaudēta un viss ir kārtībā - diezgan muļķīga atbilde, jo skaidri un gaiši saprotams, ka vi...

Latvijas Pasts - Беспредел

Беспредел Хочу пожаловаться на хамское поведение работника почтового отделения на улице Dombrovska 34, Anastasija Zatulovska. Посещая местные магазины, приходит мне сообщение о том, что пришла моя посылка с али экспресса, стоимостью 3 евро, с уплаченным налогом. Как раз с собой была карта рижанина, для таких посылок всегда подходила. Назвав номер посылки, вышеназванный работник почты нашла посылку, увидела мою карту рижанина, высокомерным тоном, владелицы всего почтового отделения, впрочем как всегда...

Latvijas Pasts - Slikts serviss, mantas piesavināšanā, krāpšana

Slikts serviss, mantas piesavināšanā, krāpšana RV066852689GB pusotrā mēnesī paka atrodas Latvijas pasta noliktava, paka Latvijā ienākusi 13 jūlijā, tāgad 29 augusta pakā netiek vēl projām piegādāta, pēc vairākām telefonā sarunām ar pasta darbinieku nekas nemainījās, nosūtījām dokumentus kuri pierāda ka paka ir mūsējā ka arī atmuitošana nav nepieciešama, nekāda atbilde kad būs paka piegādāta.

Omniva - Sūda serviss

Sūda serviss Šis sūda serviss nevar piegādāt mazu paciņu, 2 dienu laikā, uz Auces pakomatu. Man tā bija ļoti svarīga, esmu dusmīgs. Tur ir tāds bardaks ka viņi tur neko atrast nevar, jālaiž virsū būs bez tabu. Bet gudri raksta ka ur baigi attīstījusies, līdz 90% ka klients savu preci jau saņem nākošajā dienā! Es speciāli no Rīgas braucu uz auci, pēc savas paciņas. Iztērēts laiks un nauda, a viņiem pofig!

Latvijas Pasts - Pakas nepiegādāšana

Pakas nepiegādāšana Pakas deklarācijas no: Cd001160940ee atrodas Rīgas pasta tranzīta noliktava un netiek piegādāta saņēmējam Liepājā. Paka atrodas jau 33 Latvija. Ludzu paskaidrojiet par pakas nepiegādāšanu saņēmējam? Paka bija nosūtīta uz Liepāju, bet nezināmu iemeslu dēļ pārsūtīta uz Rīgu. Zvanam vairāk ka 2 nedēļas, un visu laiku Sola ka piegādās viss tuvāka laika. Kāds ir viss tuvākais laiks? Ludzu paskaidrojiet, kas notiek?

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss No Omnivas saņēmu ziņu 11. Augustā citēju: Omniva SIA noliktava ir jūsu sūtījums (sūtījuma kods) , kas ir par lielu piegādei uz pakomatu. Pakomata sūtījumu ielikt nevaram, tāpēc sazināties ar mums pa talr. Nr. 27042424 vai atsutie īsziņu uz 26513991 tā arī izdaru 12. Augustā piezvanu, pasaka paku piegādās piektdien vai pirmdien, paku nesaņemu! Zvanu 20. Augustā pasaka, ka kurjers ir kaut ko sajaucis un nav paņēmis paku! Tīri cilvēcīgi saprotu situāciju un pasaku labi viss kārtībā, uz ko man...

Latvijas Pasts - Paciņa tika nosūtīta no Anglijas uz Latviju 30.jūnijā, tā arī nav nonākusi pie adresāta

Paciņa tika nosūtīta no Anglijas uz Latviju 30.jūnijā, tā arī nav nonākusi pie adresāta Paciņa tika nosūtīta no Anglijas uz Latviju 30. Jūnijā, tā arī nav nonākusi pie adresāta. Vēstules tika nosūtītas ar ka ējumiem Latvijā. Kur ir paciņa? Nav ne jausmas. Nevar tā vienkārši pazaudēt a4 izmēra grāmatu. No Latvijas pasta atbildes vienmēr nekādas - nezin vai arī vienkārši jāgaida. Nu jau gandrīz 2 Mēneši un ne minās. Pēc vārda, uzvārda atrast nevarot.

DPD - Serviss vienkārši dīīī.....

Serviss vienkārši dīīī..... Sūtījumi no Polijas nāk ātrāk nekā no šīs bodītes. Nedēļas laikā nevarot piegādāt paku - pakomātā neesot vietas >< piegādes adresi nomainīt ar nevar... Ibio rio - neviens vispār nekasās par piegādi. Paka braukā turp šurp un visiem poh... Ne sūda nevar ar šiem sarunāt.

Itella - Tika atklāti personālie dati

Tika atklāti personālie dati Lai gan mana paka atnāca laikus, kas sabojāja labu priekštatu bija tas, ka mans vards un uzvārds tika atklāti citām cilvēkam. Protams, viņiem paveicās ka tas bija mans radinieks, nevis svešs cilvēks, bet tāda rīcība ir ļoti nepieklājīga. Kāds viņiem deva tiesības atklāt citu klientu informāciju? Jā, uzvārds un adrese ir vienādi utt. , bet man pat nepaziņoja ka tie dati tika atklāti.

Omniva - Pasūtījumu ielikšana

Pasūtījumu ielikšana Labvakar! Šodien gāju saņemt savu pasūtījumu. Pasūtījums bija ielikts m atvilktne. Pilnīgi nevarēja izņemt pasūtījumu. Vēlāk 2 vīrieši izņēma pasūtījumu ar 2 skrivgriežiem… es uzskatu ka tam nav jābūt … jo dēļ manis parādījās Rinda uz pakomatu. Lūdzu, nākošreiz ielikt pasūtījumu tā, lai to klients varetu izņemt. Mans e-pasts [slēpt]@gmail.com

Latvijas Pasts - Slikts serviss, krāpnieki zagļi, meļi

Slikts serviss, krāpnieki zagļi, meļi Ir pagājušas 15 dienas, paka ar kodu ub312448338lv joprojām tiek apstrādāta... 25. Jūlijā mana nauda no bankas nonāca pie Latvijas pasts ub312448338lv, nodoklis par šo izsekošanu tika noņemts. Šodien ir 10. Augusts! Haoss. Latvijas pasts nepilda savas funkcijas joprojām gaidu, kad man atdos samaksāto paku un es vēl neesmu minējis, ka dažas pakas ir nozagtas ja napominaju do etogo sluchaja bila eshe krazha pochti kogda ja oplatila nalog i mne polnostju ne vidali tovar. Ja poterala dengi kogda oplatila nalog tak ze za tovar, kotorij ne vidali

Omniva - Pazudušas paciņas

Pazudušas paciņas Mūsu uzņēmumam jūnijā omnivas pakomātos pazuda 4 sūtījumi. Diemžēl mums nebija nekādu pierādījumu par nosūtīšanu, jo omniva pakomātos kvītis par izsūtīšanu izdrukāt vairs nevar. Iesniedzām sūdzību omniva. Pretī dabūjām sapulces lēmumu, ka mēs nemaz neesam ievietojuši pakomātā šīs paciņas. No sākuma saņēmām sapulces lēmumu ar pavisam citiem datiem un datumiem, tikai mūsu paciņu numuri pareizi. Tāpēc man rodas jautājums, vai gadījumā nav tā, ka omniva šos sapulces lēmumus vienkārši nomainot datus sūta visiem cietušajiem? Kāda ir jūsu pieredze ar pazudušām omniva paciņām?

Latvijas Pasts - Darbs

Darbs Strādāju Latvijas pastā 2 mēnešus. No sākuna viss bija labi un smuki, bet tad konstanti “nebija darba” un sūtīja mājas. Vai arī sūta uz citām pozīcijām kas nozīme taisi algu citiem. Priekšnieki reāli d**** no offense, izturās pret darbiniekiem pēc statusa. Ar vienu viss safe car darīt ko vien vēlas, ar citu atlaiž ja atprasās stundu atrāk. Sūds nevis darbs. Intervija tev parāda 1300/1200 € bet realitāte dabūsi 600.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Situācija šāda. Nopirkām detaļu, prece tika izsūtīta no Rīgas uz Priekuli 03.08.2021. 06.08. Saņēmu sms ar kodu, lai dotos pēc paciņas. Pieejot pie pickup ievadīju kodu, attaisījās durvis, bet tur bija tukšums. Šodien pēc ilgām pārrunām ar Dpd, joprojām neviens neko nezin, kur paka ir arī nezin. Ļaunākais ir tas, ka viņai otrdien jādodās prom uz ārzemēm. Priekšā divas brīvdienas, bet aiz muguras divas pārrunu pilnas dienas. Fakts ir tāds, ka tas viss ir murgs!

Latvijas Pasts - Aiztur un nepiegādā saņemtos sūtījumus kopš 3.jūlija

Aiztur un nepiegādā saņemtos sūtījumus kopš 3.jūlija Jau vairāk nekā mēnesi Latvijas pasts glabā un neapstrādā 2 sūtījumus, kuri pēc izsekošanas numuriem jau lv ir kopš 3. Jūlija, tātad jau veselu mēnesi (!) . Saprotu, ka sakarā ar jaunajiem atmuitošanas noteikumiem sūtījumu apstrāde prasa vairāk laika, bet ne jau tik daudz! Pēdējie atjauninājumi pēc sūtījumu izsekošanas numuriem redzami 12. Un 14. Jūlijā, pēc tam klusums. Esmu rakstījusi e pastus ar lūgumu atbildēt, kur atrodas paciņas, kad varēšu beidzot saņemt, bet esmu saņēmusi tikai...