Reitings Kravu pārvadājumi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Bora Sped
Samosval.lv
Kamion

Speed Log SIA - Обман

Работал в фирме Speed Log (At Log, Псков Логистик) тоже самое, город рига, улица уриктре. Хочу предупредить коллег не повторять моей ошибки. Руководство фирмы имеет далёкое представление о грузоперевозки, все на обмане и лжи, главное спекульнуть российской соляркой. Ездить имея в наличии топлива три сантиметра в баке, это норм. Да солярку меряют рулеткой. Парк ушатанный в хлам, соответственно и ремонт на коленке или своими руками. Коллектива нет. Последнюю зарплату вы однозначно не получите...

Pharmeko SIA - Tīša autotransportu bojāšana un naudas izspiešana

Gribu pabrīdināt citas kompānijas! Ir saprotams ka pašlaik ir grūti laiki, bet cilvēku bezkaunībai dažiem nav galā! Ņemj uz ļoti ilgu laiku transportu ogu pārvadāšanai un pa cik darbs neiet izdomā ka vajag atgriezt naudu par iznomāto transportu, tā pat jau neatgriezīsi, jo visi līgumi ir parakstīti, tad sāk bojāt autotransportu un teikt ka redziet ir slikts transports! Kaut gan pirms autotransporta ņemšanas tika viss apskatīts autotransports tika sakomplektēts visām vajadzībām! Kad tas neiet...

Atlanta Transline SIA - Nemaksa naudu

SIA Atlanta Transline Lv40203272344, Riga , Piladzu 6, Toms Minins и Artjoms Straume обманывает своих коллег и клиентов. Обещает выгодные фрахты, а по факту не может найти грузы и вынуждает проставить по 4 дня. И в придачу, не перечисляет деньги за перевозки. Когда приходит срок оплаты счетов, перестают выходить на связь. Будтье осторожны, возможно это мошенники.

Liena SIA - Nemaksa algu

SIA, Liena, uzmeta savus šoferus uz darba algas, es jau 3menesi nevaru saņemt savu naudu ir tāds Grigorijs Fjodorovs, tā ir viņa firma, stāsta pasakas par naudu izmaksu, vissu laiku melo! Nekāda gadījuma nedarāt darbu attiecību ar SIA, Liena, tā ir uzmetēji! Tā pat gaidīju avansu 2 nedēļās, kad stradaju uz, Liena, Vacija. Tagad Grigorijs Fjodorovs izdoma sev ka vinsh ir vissu samaksajs, vispar kads neadikvats cilveks, loti mil panemt svesu naudu sev, un melot talak, ka nav nevienam parada!

Liena - Darba algu nemaksa

Uzmanību visiem autovadītājām darba meklētajam! Iesaku nestrādāt SIA, Liena, jo tur nemaksa darba algu, tā ka solija, tāds, Grigorijs Fjodorovs, tel. Numurs, 25420336, viņš visu laiku man melo ka naudu samaksas, es ar viņu jau 3, mēnesi karo par savu naudu samaksu, ļoti negrib maksāt Grigorijs, paņem manu naudu sev un tirgojas ar mani lai es notīrīju sūdzību! Un tad viņš man samaksas naudu 477€, apmēra, viņš uzvedas tā ka nauda ir viņa nevis mana! No sakuma vispār teica ka visu naudu man samaksa un parada viņš man nav! Tāds zuliks kāds doma ka viņš visus var apmuļķot! Tā ir algu zagšana!.

Torest SIA - Обман

Здравствуйте находится это в Rīga, Spilves iela 8b. Офис жёлтого цвета двухэтажное здание. Главный компания сашка 1.70 высотой. Машина у него обычное ивэко-шторка. Машины белого красного цвета 5 машин ездит на швецию-финляндию сборные грузы. Курирует его Dhl, ездил в швецию в финляндию, прицеп машины косило в правую сторону в бок было трудно ехать. Общая поездка должна была быть 400 евро заплатил 245 не доплатил 155 euro.

Extron Baltic - Водители погрузчиков будьте осторожны!!

Водители погрузчиков будьте осторожны!! Устроился туда работать водителем авто погрузчика. Обещали одни условия труда, а по факту оказались другими. Говорили что ночные смены будут не часто, где-то 1,2 смены в месяц (по желанию) . А в итоге, заставили работать и в ночные и в дневные смены - хаотично. Графика работы никакого нету. Как скажут, так и будешь работать до потери пота как чёрт в котле! Кстати, дороги на работе им жалко делать - экономят! (всё в глубоких ямах и жидкой грязи как в болоте) .. Погрузчик в прямом смысле...

Liena - Zoga Darbu Algu

Uzmanību autovaditaji, nestradajat nekad Liena, tur ir tads grigorijs fjodorovs, kursh stasta pasakas, par jusu naudu izmaksu, istinieba jus savas naudas nedabusiet, jo grigorijs fjodorovs loti mil sveshas naudas! Netere savus nervus, un savu laiku, nestrada liena!

Liena SIA - Nemaksā algu

SIA Liena, nemaksa algu kādu bijuši Sola ,10 centi par 1km, tā ir tīra melošanā un krāpšana, es nostrādāju pie Sia Liena par auto vadītāju kravu busa Vācija, viens ar puse mēnesi gaidu avansu 2 nedēļas, pēc atbraukšanas uz Latviju bija sarunāts ar Grigoriju Fjodorovu ka viņš samaksa visu naudu ,23apreli, bet naudas nebijā, pec tam Sola katru dienu ka nauda būs, līdz šājām dienām jau naudas nav! Dārgie autovadītāji, tā nau tāda firma kur var stradat un saņemt savu algu, par savu darbu, laika un...

Liena SIA - Nesamksa Naudu

Labdien, mani sauc Jurijs Mihailovs, es stradaju sia liena, par autovaditaju vacija, uz kravas busa renault master, no 23.02.2021 lidz 16.04.2021. Pec sarunas ar sia, lina parstavi, grigoriju fjodorovu, mob. Nr. +37125420336, alga bus izmaksata vienmier laika bez kadam problemam, bet pa istam Sakas vissa veida atrunashanas ka bus nauda shodien vai rit, vai parit, vissu laiku vinsh melo, un melo, es gaidu naudu no 23 aprili, jau menesi bet naudas nav!. Ir tikaj meloshana ka vinsh grib izmaksat man paliekushu summu 980€,. Bet nekadas naudas nav. !

Fedex - Slikts serviss

Neiesaku šo uzņēmumu izvēlēties kā savu piegādātāju, Muitas pārstāvi, labāk izvēlēties kādu citu. Slikta tranzīta caurskatāmībā (visa informācija pienāk ar vismaz trīs dienu novelēšanos) , darbinieku attieksme, komunikācija drausmīgi slikta, ļoti lēna Muitas dokumentu kārtošana, papildus maksu iekasēšana... Utt utml negribu slavēt, bet cita firma atmuitošanas procesu veica dienas laikā, kur fedex izstiepa 7 dienas.

Transports24 EE, Ventum Pro, Andris Čakstiņš,Jānis Bērziņš - Krāpšana, nemaksā rēķinus

Transports24 Oü Andris Čakstiņš, Jānis Bērziņš nodarbojas ar krāpniecību. 27.01.2021. Viņi ir pārrakstījuši firmu uz 62 gadīgu "Bomzi", kuram jau ir kriminālas un parādsaistības. Firmu pārsauc par Ventum Pro, naudu piedzīt nav iespējams! Pats Andris un Jānis pirms pārrakstīšanas informē, ka naudu maksās, bet ar kavējumiem, pēc tam iesaista zvērinātu advokātu no conventus, kas it kā kārtojot viņu parādsaistības.

ELDORADO LOGISTIC - Обман

Плохой и нечестный работодатель ELDORADO LOGISTIC LTD (ELDORADO LOGISTIC LTD), не выплачивает зарплату и придирается работникам и придумывает ерунду с целью невыплатит зарплату. Не советую некому работать там если хотите остаться без денег.

AtrisinātaUrsus Forwarding - Atrisināta 2021-05-13/ Vienojāmies par rēķina apmaksu

Pasūtījums 38966SS. Tika pasūtīts mūsu menedžerim Oskaram Ieviņam ņemt laivu ar lielo fūri no OTT Tervsundintie 330 FI-21600, Parainen Somijā. Kraušanās paredzēta bija 23.02. Ursus Forwarding menedžere Sintija Skaistkalne-Simsone dienu iepriekš pirms kraušanās 22.02 plkst. 10:15 Skype painformēja, ka tilts ir ciet, un jābrauc apkārt ceļu remontu dēļ. Sintija teica, ka soms mums atsūtīs karti, kā piebraukt. Somam Oskars vairākas reizes pa dienu prasīja, lai atsūta karti, bet soms atsūtīja karti...

Omniva - Tika piedāvāts saņemt naudu caur omniva mājaslapu

Tika piedāvāts saņemt naudu caur omniva mājaslapu Meitene sāka saziņu whatsapp vietnē vēloties iegādāties preci. Solījās sakārtot kurjeru un pēc brīža atsūtīja linku, kurā “varot saņemt naudas līdzekļus”. Omniva šādu pakalpojumu nepiedāvā. Protams linku atverot tiek prasīts ievadīt kartes datus. Telefona numurs krāpniecei +37128138563

Parvadatajs.lv - Slikts serviss, bojājumi

Gribu pastāstīt par savu nepatīkamo pieredzi ar kurjeru kompaniju parvadatajs.lv nekādā gadījumā neiesaku jums izmantot viņu pakalpojumus, viņi solīja mantas nogādāt nedēļas laikā, galu galā tās tika piegādātas 3 nedēļu laikā. Visas kastes ar mantam bija saplēstas, plastmasas kaste bija salauzta, bija iesaiņots galds un 4 kajas atsevišķi, šiem klauniem izdevās salauzt vienu kāju galdam, tagad galdu var izmest, jo tas nestāvēs uz 3 kājām! 900 paundu vērtīgs velosipēds dažās vietās bija stipri...

Upway logistics - Slikts serviss

Skaista mājaslapa, par savām stiprajām pusēm minat kvalitatīvu servisu, individuālu pieeju un savlaicīgu piegādi... Vai tiešām, Armand, kurš stādījās priekšā klientam kā Jānis Krūmiņš... 😒😒😒 kravai bij jābūt līdz pusdienām, atveda tikko. Telefonsarunā klaji meloja un bija vienaldzīgs pret klienta vajadzībām. Dodot kravu tika strikti atrunāts, ka piegādei jābūt līdz pusdienlaikam🙄 paldies, tā turpināt, tad šajā tik grūtajā laikā paliksiet bez kravām. Veiksmi!

Upwey logistics - Slikts serviss

BariTransport OÜ - Neapmaksā rēķinus

Pēc Baritransport oü pasūtījuma tika piegādātas divas kravas. Uz Daniju un no Itālijas. Reālā atrašanās vieta - Maskavas iela 450b, Rīga, lv-1063. To viņi norāda transporta pasūtījumos. Kontaktpersona - Andrejs Akopovs. Neviens no diviem rēķiniem nav apmaksāts. Kavējums tuvojās 200 dienām. Neatbild ne uz telefonzvaniem, ne uz brīdinājiem pa e-pastiem.

Birzītes Vood SIA - Krāpšanas un meli

Labrīt! Man ir tāda sūdzība.. Mēs ar SIA Birzītes Vood Ltd saslēdzas līgumu kā viņi man pērk kokmateriālus pie ceļa un... Kad man gandrīz bija pilna krātuve to viņiem laikā nav atbraukt, to mašīna saplīsa un beidzot atbrauca, noveda to krātuvi... Es kā jūtu ka vajag nobildēt mašīnu un numurus. 3 dienā pēc krātuves novesšanas telefons tika izslēgts, bet whatsap uzrāda ka parādās ik pēc laika. Līgumā bija rakstīts ka apmaksa būs 7 dienu laikā pēc novesšanas... Bet jau padāja 2mēneši. Es gaidu...