CLM Transport

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

CLM Transport - Sūdzības un atsauksmes

CLM Transport - Nemaksā rēķinus

Nemaksā rēķinus Tiek kavēti rēķini jau vairāk kā 100 dienas. Tagad Clm Transport Sia ir ierosināts ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process, kas visticamāk beigsies ar bankrotu. Apmaksa mūs rēķiniem bija solīta bija līdz 23, oktobrim, tad 5. Decembrim, nauda līdz šai dienai nav ieskaitīta.

AtrisinātaCLM Transport - Nenorēķinās ar kravu pārvadātājiem

Nenorēķinās ar kravu pārvadātājiem Jau 6 mēnešus nevaram atgūt naudu no CLM Transport par auto kravu pārvadājumu pakalpojumiem. CLM Transport speciālizējas starptautisko kravu pārvadājumos. Pēc ierakstiem Cargo.LT saprotam, ka neesam vienīgie, ir paradā par darbu. Neiesaku sadarboties, pēc viņu darbībām CLM Transpot visdrīzāk plāno bankrotē!

CLM Transport - Nemaksā rēķinus

Nemaksā rēķinus CLM transports, Katlakalna iela 9, Rīga, savu biznesu balsta uz to, ka nemaksā par sniegtajiem pakalpojumiem. Izvairās no rēķinu apmaksas. Diemžēl, jaunieši manam uzņēmumam ir parādā lielu summu jau gandrīz gadu. Visu laiku tikai tukši solījumi.. Lūdzu atsaukties pārējos cietušos, lai varam iesniegt kopīgu uzņēmuma maksātnespēju!