www.sudzibas.lv Avector Slikts serviss

Avector - Slikts serviss

Ja vēlaties dzirdēt krievu valodā lamu vārdus, solījumus sasist, izvēlaties šo kompāniju. Beigās būs kauns no kaimiņiem. Nemēdzu rakstīt sūdzības, bet es neesmu su&^ & un mana mašīna nav hu&%%. Kāpēc visas kompānijas spēj nolikt auto tā, lai netraucētu citiem? Iespējas bija, pat 3 gab. Un pat tālāk nebūtu nekas jānes. Un vairāki cilvēki nenokavētu darbu.
Iesaku darbiniekus aizvest, iespējams uz autovadīšanas kursiem, bet noteikti uz kādiem saskares vai vismaz latviešu valodas. Tā ir jūsu reklāmas seja. Šobrīd, jāatzīst nožēlojama...
Auto nr. Ml5487, 14. Decembris. Ja ir vēlēšanās redzēt foto, kur bija iespēja ilgstoši stāvēt - nosūtīšu. Un ir arī liecinieks skaistajam draudu monologam.

14.12.2023

Atbilde no Avector Support Pārstāvja atbilde 26.01.2024

Cienījamais klients,

Mēs, Avector, izsakām patiesu nožēlu par neseno negatīvo pieredzi, ar ko esat saskāries. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus un apmierināt mūsu klientu vajadzības. Mēs nopietni uztveram Jūsu atsauksmes un vēlamies atvainoties par sagādātajām neērtībām.

Jūsu gadījums jau ir nonācis mūsu uzmanības lokā, un mēs aktīvi strādājam pie tā, lai novērstu radušās problēmas un nepieļautu to atkārtošanos nākotnē. Lai sīkāk apspriestu šo incidentu un rastu apmierinošu risinājumu, aicinām Jūs sazināties ar mums tieši.

Ar cieņu,
Arturs Čurakovs