Kurbads

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Kurbads - Sūdzības un atsauksmes

Kurbads - Priekšnieka attieksme

Priekšnieka attieksme Rumbulas sporta centra vadītājs un īpašnieks viena personā - Andis Pikans. Cilvēks kam neinteresē neviens cits kā viņš pats. Var atļauties darbiniekus nodzīt un novest līdz izmisumam un asarām. Tas nav līderis kas ir ar darbiniekiem, palīdz un ved uz pareizā ceļa kopā, viņš ir "boss" - priekšnieks ar lielo burtu, kas nevis palīdzēs risināt problēmas, bet gan sitīs tevi līdz kaut kādā veidā tikai pats ar šo problēmu galā.

Kurbads - Darba devēji

Darba devēji Uz šofera vakanci bija pieteikusies divi draugi. Abi ar nedēļas starpību. Uz pārrunām vienam uzdeva neloģiskus jautājumus, kas galīgi nebija saistīti ar kravu pārvadājumiem. Vienu pieņēma darba - otru - ne. Jo otrajam neesot nekādas pieredzes tajā jomā. Tad nekas ka abiem ir vienāds stāžs un kategorijas. Un tas kuru pieņēma darbā arī ir bez pieredzes.. Tad sanāk, ka skatās pēc deguniem, nevis reāli izvērtē potenciālo darbinieku.

B buch 09.02.2017
Komentāri 16 Karjera / Darbs