www.sudzibas.lv Kurbads Darba devēji

Kurbads - Darba devēji

Uz šofera vakanci bija pieteikusies divi draugi. Abi ar nedēļas starpību. Uz pārrunām vienam uzdeva neloģiskus jautājumus, kas galīgi nebija saistīti ar kravu pārvadājumiem. Vienu pieņēma darba - otru - ne. Jo otrajam neesot nekādas pieredzes tajā jomā.
Tad nekas ka abiem ir vienāds stāžs un kategorijas. Un tas kuru pieņēma darbā arī ir bez pieredzes..
Tad sanāk, ka skatās pēc deguniem, nevis reāli izvērtē potenciālo darbinieku.

B

Latviešu tautas 10.02.2017

Drošivien tas, kuru pieņemā jaunāk...

ne kurbads skatas pec deguniem,100 procenti galvoju

C Cinis 10.02.2017

Saprotu autora sāpi. Nepatīkami tikt atraidītam, zinu kā tas ir.
Bet šajā sūdzība saskatu nepilnības. Sakarīgiem darba devējiem neinteresē cik sen tev tās tiesības izdotas, bet gan reālā braukšanas pieredze. Autovedēja darbs ir ļoti atbildīgs, jo jāved ļoti vērtīga krava. Pēc rakstītā noprotu, ka jums abiem nebija pieredzes.
Tie "neloģiskie" jautājumi tev tika uzdoti, jo izskatījies emocionāli labils, kas nav pieļaujams šajā profesijā. Personāla atlases speciālistiem ir psiholoģijas zināšanas, lai ar "neloģiskajiem" jautājumiem atsijātu nederīgos kandidātus. Viss ir godīgi, jo izvēlas labāko kandidātu, tādēļ jau arī ir konkurss un atlase.

p.s. Šī sūdzība ir apliecinājums, ka personāla atlases speciālists ir rīkojies profesionāli. Lai visiem labi sokas!

Latviešu tautas 11.02.2017

Ага... Значит задавать вопросы о том с кем ты спишь, твоя сексуальная ориентация и какие позы ты предпочитаешь в сексе по-Вашему это логично...

L Lince 01.06.2017

Kas tiek domāts zem nelatviskā vārda (jo izskatījies emocionāli labils) ?
Gads kad izdotas tiesības ir ļoti svarīgs norādījums. Jo pēc ta var saprast ar kādu tehniku ir mācijies braukt?
Un pārunas ir tikai sekundārs darbā pieņemšanas posms, normāls darba devējs jauno kanditātu pārbauda reāli praksē. Tas ir iesēdina kada no autiņiem un liek izbraukt kādu testa maršrutu. Tad ar veic dažus kontroles vaicājumus. Ja aprobežojas ar kādu sihaloga debīliem jautājumiem, tad ar var iebraukt nejau auzas, bet sūdos gan. Un nav svarīgi ko ved? Nesaskatu atšķirību vest augļus, autiņus vai kādu naftas produktu cisternē. Uz visām kravām darBojas viens likums un tas ir gravitacija. Parak liels ātrums pagriezienos pat līkumos, visu automašīnu var nolikt uz sāniem. Un jebkādā gadījumā jauns šoferis nebrauks viens, bet ar kādu jau ilgāku laiku strādājošu šoferi. Un pēc pirma reisa būs tikai skairds vai kanditāts varēs turpināt so darbu? Visi citi testi ir smieklīgi.

D dmitrijs8888 11.11.2018

Cinis,es biju uz parrunam,un noteikti varu pateikt ka tiek njemts darba pec izskata,un tadi jautajumi ka vinjs uzdod cik ir km no rigas uz vaciju,vai franciju,tapec ir navigatori un kartes,cilvekam ir labi jazin geografiju,un jazin gandriz vai ne perfekti valodas,vacija un somija nav tadas prasibas,ka vinjs prasija

S Stivais1989 17.05.2020

Jā ar biju pārrunās, jo bija rakstīts ka ņem bez pieredzes un apmācot. Saka īpašnieks uzdot jautājumus. Cik valstu ir Eiropas savienībā, cik km ir no Rīgas līdz Vācijai, cik patērē degvielu vilcējs, kas hidraulika., kādu gramatu pēdējo lasīji. Vai Tev ir māsas brāļi?Ar ko nodarbojas? Kas ir Kurbads? Un vēl visādi debili jautājumi un sarunas laikā uzreiz, sapratu ka nekā nebūs. Atzvanij un teica ka neesot man pieredzes tpc neņemsot.

Aigars31 19.02.2017

izklausās pēc uzdevuma bērnu grāmatā... viens vienkāŗši pasaka ka sieva gaida trešo bērniņu.. kā varbūt nemaz nav.. un čiks darbs ir rokā.. . ieliks cietumā ja nemaksās alimentus.. un tt un tā joprojām.. . droši vien pēc prāta spējām arī kāds vērtē.. ne tikai pēc šnobļiem ..un cilvēkiem patīk ka bik piemelo..un nu ir grāmatas visādas kā nobīdīt konkurentus zemāk ar visādiem trikiem .. un nu protams vari dzīvot apsolutā godīgumāun jēra flanelī pie darba devēja ierasties un grauzt pēc tam nagus

L Lince 07.07.2017

Bet kur ir loģika? Ja darba devējam vajag darbinieku, tad kāpēc radīt šādus murgainus loterija paveida slēptos noteikumus? Ja man vajadzētu darbiniekus, tad šādi neķēmotos, bet vienkārši veiktu kontroles pārbaudi.
Ja persona spēj tikt gala ar uzdevumu, tad nebūs nekāds atteikums.
Bet ja šādi uzvedās tad, secinājums ir viens. Šīs firmas vadītājam ir kāda psihiska problēma, kas saistīta ar bērnību.
Domājams ka šai personai bērnībā kāds smagi nodarījis pāri. Un tagad ticis pie varas šādi kompensē savu pāridarījumu. Labāk lai šī persona iet meklēt psihologa palīdzību. Jo šādai cilvēku pazemošanai, nav nekā kopīga ar uzņēmuma veiksmīgu darbību.

L Lince 01.06.2017

Spriežot pēc atsauksmēm tas ir otrs Kreiss. Raksta ka vaig šoferus, bet kad vajag dot darbu uzreiz atrod iemeslu atteikšanai.

E Emīls 11.06.2017

VIņiem ir apmācības jaunajiem šoferiem, tā kā tur ar pieredzi nav nekāda sakara. Visus šoferus pieņem pats firmas vadītājs, veic pārrunas ar viņiem utt. drošvien viņam vairāk iepatikās otrs kā cilvēks.

D dmitrijs8888 11.11.2018

ejot uz kurbadu ,ir jazin labi geografija,attalums no pilsetas uz pilsetu km,un valoda noteikti,es tur biju uz parrunam,mani izbrakeja delj izskata,aizgaju uz citu firmu,kas ir daudz prestizaks ,neka kurbads,tur man nebija problemu tikt,pat neintereseja tas ka man nebija vispar pieredzes,nakosaja diena saku stradat,jau 4 gadus stradaju saja firma,cerams ka kurbads konkurenti atnjems viniem darbu,kurbads ir pedeja vieta kur es ietu,labak pa kraveju eju,vai braucu uz vaciju stradat pa soferi,kur ir citas algas

J JBērziņš 12.03.2020
Zema līmeņa serviss, iedomīga darbiniece Patrīcija Pikāne

Nožēlojams serviss un attieksme pret klientu. Īpaši izceļas biroja darbiniece Patrīcija Pikāne.

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

K Krists 06.12.2020

Tieši tā,man varētu piemaksāt lai es uz turieni eju,es neietu!