Krone Transport

(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 29186780
+371 25674031
Informācija:

Krone Transport piedāvā: Konsultāciju sniegšanu loģistikas jautājumos, muitas formalitāšu noformēšanu, kravu pārvadājumus, kravu apdrošināšanu, kravas uzglabāšanu, temperatūras režīma uzturēšanu.

Kategorija: Auto / Transports  •  Kravu pārvadājumi

Uzticības reitings

Sūdzības
Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Krone Transport - Sūdzības un atsauksmes

Krone Transport - Slikts pakalpojums

Slikts pakalpojums Dispečers nemāk koordinēt. Nemaksā laikā, kavē maksājumus. Grib, lai izmanto ātro naudas pārskaitījumu, iekasējot 10% no maksājuma. Neatzīst savas kļūdas, izdomā dažādas soda naudas... Vienmēr paliek pie savas taisnības, neveidojot dialogu. Uzskata, ka šofers nav cilvēks.

Krone Transport - Обман

Обман Фирма, которая заставляет работать шоферов не соблюдая режим труда и отдыха. Смены +отдых не вкладываються в 24 часа-часто Иногда смены по 20 часов Если не согласен нарушать, высщитаем неустойку. Ваш чип испортят - 100%. Даже работая на другии компании, не стоит работать под krone transport.