Reitings Drošība

BSMC
AP HELP
Baltijas ugunsdrošības serviss Latvija

Baltijas Drošība, SIA - Naudas izspiešanas shēma

Uzmanieties! Krāpniecības shēma! Rakstiet uz: [slēpt]@inbox.lv, sniegšu bez maksas juridiskās konsultācijas, ja arī Jums šī firma kaut ko piedāvā uzstādīt mājā vai jau ir uzstādījusi, vai radušās citas problēmas. Juriste

I Inese 06.08.2009
Komentāri 24 Drošība

sia''Jaguārs"" - padomajiet

pirms izvelaties apsardzes f-mu Jaguārs, der zināt ka firma saviem darbiniekiem algas atmet ar vairāku mēnešu nokavēšanos. firmai pret darbiniekiem ir tikai prasības, bet darbiniekiem pret firmu, tādu vienkārši NAV. interesanti kādu atbildību var gaidīt no darbinieka uz kuru firma liek mīksto, un kādu servisa kvalitāti var gaidīt firmas klienti...?!

Bis S - Slikta kvalitāte

Par bargu naudu uzstādija novērošanas kameras, 1 gada garantija, to šī apartūra kalpoja normāli! Pēc gada sāka kameras rādīt miglaini, jo kā izrādās uzlikti āra apstākļiem nepiemēroti vadi, kā arī kompim nodega barošana. Karoče mētā baigos gudros un pa baigo naudu, bet galu galā vafeļu torte un atkal var meklēt kādu kas to labos!! Pie viņiem točna neiesaku iet, jo ir daudz labāki piedāvājumi!!

I Imants 17.12.2008

Baltijas Drošība - кидает

Фирма по установке домофонов "кидает" своих клиентов.Собирают деньги с жильцов многоквартирных домов, устанавливают домофон, но не предупреждают, что договор между домоуправлением и этой фирмой является проблемой самих жильцов.Поэтому, что бы фирма приехала по Вашему адресу отремонтировать неисправный домофон(замечу, что ему всего 2 месяца)Вы должны или заплатить из своего кармана за гарантийный ремонт или уладить все проволочки, связанные с подписанием договора между "Baltijas drošība" и домоуправлением.Вот она гарантия и безопасность.

BISS - ModPark

Autostāvvietas sistēma un barjeras no BISS sia strādā ļoti slikti! Ziemā ir daudz problēmas ar aprīkojumu no "BISS"...ļoti grūti sazvanīt menedžeri un risināt problemu, tad at šo firmu ļoti grūti veikt darbus...

E ebrejs 11.10.2008

Durvju Eksperts SIA - Viens nosaukums

Draugs man sacīja, ka jāpasūta ir labākās metāla durvis, teica nosaukumu - durvju eksperti, vienu dienu braucu cauri čiekurkalnam, skatos redz kur ir durvju eksperts, iebraucu pasūtīju, man viņi uzstāda, draugs atnāk un brīnās un saka kādu mēslu tu esi pasūtījis?! Es atbildu 600lvl maksāja, viņš atbild tu kko esi sajaucis! Pēc tam atklājās ka īstais uzņēmums saucās durvju eksperti sia, nevis durvju eksperts sia!! Nopirku pavisam nekvalitatīvas durvis, tādās izmaksās varēju pie durvju ekspertiem 3 reiz labākas pasūtīt!

Apsardze - Nepatiesi apvainota

Vēlējos paust savu attieksmi pret MAXIMA veikala, kas atrodas A.Deglava ielā, apsardzi- kuras dēļ man ir radies pavisam cits priekšstats par šo veikalu un tajā notiekošo. Tātad, vakar, 7.decembrī, ~plkst.10, es kopā ar savu 1,5 gadus veco meitiņu, kā vienmēr aizbraucām uz lielveikalu MAXIMA, lai papildinātu pārtikas krājumus (vēlos piebilst, ka apģerbu tur nekad nepērku, jo uzskatu, ka ir arī kvalitatīvākas apdares šīs lietas, ko es varu atļauties). Pa veikalu nostaigājām ~ 40 min., savācām...

S Sandra 08.01.2008
Komentāri 26 Drošība

Evor Kurzeme - Latuss Sardze 2 - Apsardzes līmenis

Pieļauju, ka mūsdienās nav ētiski cilvēku nebrīdinot aizvest pāris kilometrus ārpus pilsētas un izsēdināt no mašīnas, tikai tāpēc, ka apsargs uzskata, ka esmu nevēlams šai atpūtas vietai!

A Anonīms 07.01.2008

Sia "Pakavsai" -

Pazvanīju uz firmu pakavs, vēlējos uzzināt par metā?la durvīm, prasīju lai stāsta latviski, man atbildēja govoritje po ruske!!! es pasūtīju tos tītarus tālāk un pasūtīju īsti foršā mazā organizācijā Sia "Durvju Eksperti" es ar ekspertiem esmu ļoti apmierināc!!!!

J Janis. 12.12.2007
Komentāri 4 Drošība

Greis -

Uslišite-Greis,Kočuevskij Nikolaj,Rigas Šķirejtiesa-eto shema dļa kidanija vas na krugļeņkuju summu bandoj mošennikov,vozglavļaemoj redkim podonkom N.Kočuevskim.

Gardes -

Firma "Gardes" postojanno kidaet svoih rabotnikov na zarplatu. Pri vsem pri etom sou4irediteli etoj firmi V.Bogdanov i S.Anderson pokupajut v kredit kvartiri i mawini,pri etom kri4at 4to deneg NET! Esli ewe est` ljudi imejuwie mat-ie pretenzii,piwite na moj mail,soberemsja i nanesem otvetnij udar...

4 4oper 01.12.2007
Komentāri 0 Drošība

Falc Apsargs -

Loti prestizza firma, bet prasiibas loti augstas, bet algas salidzinosi, loti mazas, taadeel arii visu laiku tikai meklee darbiniekus. Apsargiem nelauj pat savstrapeeji samainiities mainnaam. utt.

Falc Apsargs -

Ja Jums nav kur naudu likt -noslēdziet līgumu ar šo apsardzes firmu! 1) viena no dārgākajām; 2) līguma nosacījumi neatbilst Patērētāju Tiesību Aizsardzības likumam, un līgums tiek slēgts pārkāpjot šo likumu; 3) līgumā iekļauts neloģisks punkts -aparatūra ir viņu, bet jāremontē tā par Jūsu naudu; 4) pirmdienā piesakot sistēmas traucējumu, ceturdienā atzvana. Kad traucējumus novērsīs -vēl nezinu!!! 5) kā pārbaudīt, vai mani vispār sargā? Nezinu. Šādu attieksmi pret klientu esmu novērojis tik no valsts, un pašvaldību, ierēdņu (darbinieku) puses!Tātad -"Neļauj visam izkūpēt gaisā"!!!

Lataiva -

Budte ostorozni!!! Lataiva zanimaetsja tol'ko kidalovom. Oxrani ot nix net, a neprijatnostej kucha. Takie firmi luche obxodit' storonoj. Eto chistaja illjuzija bezopasnosti. Ja uze s nimi stolknulsja. A s rukovodstvom mozno razgovarivat' tol'ko do zakljuchenija dogovora.

Evor Kurzeme - Strāda bez licences

Shitie vispar laizh bez licenzes! Pret likumu ta iznak! Ne?

X xx 29.10.2007
Komentāri 13 Drošība

kada apsardzes firma -

Aristotelja sveetkos sapnju fabrikaa apsardze bija drausmiiga!!! Mani izlamaaja kaa peedeejos suni un sagraaba aiz rokas taa ka zilums palika, kad centos protesteet lai mani negruusta, pretii dabuuju-turi muti vai tuuliit izlidosi laukaa!!!Tas taapeec, ka staaveeju paaraak tuvu viirieshu wc rindaa uz sievieshu wc!!!!

Mustangs Apsardze -

Nu ta ir tada firminja kur direktors ir idiots nemaksa naudu un ari nodoklus strada kruta perk mashina majas un ta tala a darbiniekus nolama kartigi

A artisneijs 01.07.2007
Komentāri 10 Drošība

Grifs AG -

Ventspils "RIMI HYPERMARKET" apsardze Grifs AG, nolaidušies līdz zemam līmenim.

Lataiva -

firma blin tāda ka pat dirst gribas, vinu vispār vajadzētu slēgt un tad mums visiem būtu drosāk

Lataiva -

Ohrannaja firma "Lataiva" eto odna iz razvodilovskih virm,gde na4alniki gadi. Prerivajte kontrakti s etoj firmoj, potomu 4to ohrana na rabote spit i ni4ego ne delajet.

N netnet 11.05.2007
Komentāri 4 Drošība