www.sudzibas.lv Обман Не заплатили за аренду

Обман - Не заплатили за аренду

Добрый вечер всем.На югле молодая мама юлия с детьми и со своей подругой а подруга еще и с сожителем мечтают снять 2-3 комнатную квартиру - люди не сдавайте им ничего- обворуют и не заплатят за сьем =и коммунальные услуги =еле выгнали их и конечно не заплатили...

с Степан 11.07.2011

Вот сволочи какие, а!

T ToStepan 12.07.2011

Kakie cvoloči? A u tebja deti estj?

B Baravika 12.07.2011

Nu labi vismaz, ka izdevās padzīt. Besī tādi plikadības, pašiem nekā nav, bet par svešu īpašumu maksāt negrib, dzīvot gan grib, un vēl uzskata, ka kkas viņiem pienākās. Ir nācies saskarties ar tādiem īrniekiem.
Tam iepriekšējām komentētājam - nu un, ka bērni tai sievietei, pirms taisīja tos bērnu, ar vajadzēja domāt, kur dzīvos, un tas, ka ir bērni, nav nekāds attaisnojums nemaksāšanai. Vēlies izmantot svešu īpašumu - maksā, ja nē - tīnies prom. Kāda plikadību domāšana tev - ja kādam ir vairāk, tad jādalās ar to, kuram mazāk? Nekā nebija. Tas īpašums un mantas ar bij jānopelna, no gaisa jau nenokrīta.

T ToBaravika 13.07.2011

Pacieties, drīz atkal atsāksies budžu un spekulantu likvidācija, jo lielā pārdalīšana ir sākusies!