www.sudzibas.lv Apsardzes firma Par izziņas iesniegšanu

Apsardzes firma - Par izziņas iesniegšanu

Labdien!
No manas puses šī nav sūdzība. Varbūt var padalīties ar pieredzi tie, kas strādā apsardzes sfērā.
Vai jums uzsākot darbu ir pieprasīta izziņa par sodāmībām? Ja, jā, kā tas viss notiek? Par kādu laika posmu šī informācija ir jāiesniedz? Vai arī par dzēstajām sodāmībām, kas ir bijušas ļoti daudz gadus atpakaļ? Vai kādam ir atteikts darbs dēļ sodāmības?
Padalieties ar info..
PALDIES!

I

E Eseseseseseseses 06.02.2011

A par ko tev ir sodaamiiba, Ireena?

Z Zinaida 06.02.2011

Plamennii privet lagernomu ob64estvu!

E Eseseseseseseses 06.02.2011

Man liekas, ka adminam vajadzeetu noblokjeet lietotaaju ar niku Zinaida, kas visticamaak ir dumjs tiinis, kurs piedirs forumu ar bezjeedziigiem tekstiem...Ja nav ko teikt-paklusee..

Z zanda 06.02.2011

Vai tas vispār ir likumīgi pieprasīt šādas izziņas? Ja sodāmība ir dzēsta, tad pēc likuma cilvēks uz šo dienu ir NESODĪTS! Katram var gadīties kādreiz uztaisīt ziepes. Jaunības kautiņi, vai sīkais huligānisms utt. Bet visam taču ir noilgums.

Z Zinaida 06.02.2011

U nas ze dermokratija, 4to ho4u, to i pi6u!Zapretjat pisatj pod nikom Zinaida, budet Zisaida ili Zinta, ili Zane.

E Eseseseseseseses 06.02.2011

Dazos nodarbinaatibas veidos tiesaam peec likuma ir nepieciesams iesniegt dazaadas izzinjas - mediciiniskaas, par to, ka nav sodaamiibu utt. Armija, policija, apsardzes dienesti ietilpst sajaa kategorijaa. Zinu, ka aarzemees izzinja par sodaamiibu esamiibu/neesamiibu pieprasa arii taados darbos kaa aukliite un invaliidu kopeejs..
Taa vietaa lai mociitos nezinjaa, kaapeec tev vienkaarsi nepiezvaniit attieciigajai iestaadei un nenoskaidrot, kaada ir tava situaacja. Siis izzinjas, manupraat, izsniedz Iekslietu Ministrija, paintereseejies tur...Bet vispaar ironiskaakais sajaa situaacijaa ir tas, ka sleedzot liigumu par teiksim maajas apsardzi cilveekam gribeetos domaat, ka apsardzes darbinieki ir godiigaaki un uzticamaaki par videejo statistisko pilsoni, bet realitaatee izraadaas, ka uz siem darbiem piesakaas bijusie cietumnieki...

E Eseseseseseseses 06.02.2011

Tu jauc demokraatiju ar anarhiju un vienkaarsi stulbumu, Zinaida. Spriezot peec rupjiibaam un gramatikas kljuudaam komentos, man nez kaapeec liekas, ka rakstiitaajs patiesiibaa ir latvietis (varbuut no jauktas gjimenes), viirietis, sorry-puiselis ar paaraak daudz briivo laiku...Vai nu pienjemies praataa vai arii aizveries!

Z zanda 06.02.2011

Eseseseseseseses - par armiju, policiju, jā tas nu ir skaidrs! Jo likumā tas ir noteikts!
Bet par apsardzes firmām, pirmā dzirdēšana...
Lai dabūtu apsardzes sertifikātu - ir noteikts, ka sodāmībai jābūt dzēstai. Ja cilvēks piesakās darbā ar sertifikātu, tad kāda vēl izziņa jāprasa? Manuprāt, nepamatoti.

Z Zinaida 06.02.2011

Ne sci v muku, ne delai pilj! I zakroi svoju vafelnicu, a to silno hujami vonjaet!

Z Zinaida 06.02.2011

A tvoi kommenti lu46e?Daze Tildes birojs ne mozes instalirovatj!Mne k tvoei personoi nebilo nikakih pretenzii, ne nado bilo napra6ivatsja.Pered tem, kak naezzatj, posmotri na sebja.

E Eseseseseseseses 06.02.2011

Zinaida, vai tiesaam tev nav krieviski runaajoso weblapu, kur izpausties?! No taviem hieroglifiem neko saprast nevar, minuutes 15 divi teikumi jaasifree..
Jaa, mani komentaari ir bik' labaaki par "privet s bratvi v tjurme". Pirms tev uzbraucu, spogulii paskatiijos - patika tas, ko tur ieraudziiju. Pretenziju izteicu taapeec, ka taadi debiili komenti, kaadus pievieno tu, normaaliem cilveekiem nokauj jebkaadu veeleesanos komenteet attieciigo teemu, tobis nav interesanti lasiit. Taa kaa man sad un tad laiks pie kompjuutera ir jaapavada piespiedu kaartaa, prieksroku dodu domaajosu cilveeku viedoklim nevis tuksai salmu kulsanai...
P.s. iisti neiebraucu ko tu tur par tildes biroju klaastiiji, bet aciim redzot esi viens/-a no tiem, kuriem nepieciesams tulkojums, pat elementaaraa liimenii valodu iemaaciities nevari. Taadaa gadiijumaa kaada velna peec tu vispaar sajaa weblapaa komentee???!

Z Zinaida 06.02.2011

Tildes birojs ir domāts, lai tu rakstītu, nevis rakstiitu.Un ne jau tev kādu šeit tiesāt.Zini, šeit bez manām muļķībām ir apmēram 50% komentāru šādā pašā garā.Palasot tavus komentārus, arī varētu atrast daudzas āža kājas.Lai tev jauks šis svētdienas vakars!

E Eseseseseseseses 06.02.2011

Wow, nu nemaz nebiju tik taalu no patiesiibas domaadama, ka Zinaiidas tautiiba un dzimums nepavisam nav taadi kaa pirmajaa briidii izskataas. Varbuut tev pat ir attaala radnieciiba ar "Changals Pleska"? Vai arii mums seit ir uzradies perfektaa latviesu valodaa runaajoss Zinaiidas aizstaavis?
Ja tiesaam nepielec, varu paskaidrot, ka taa nav somu valoda, kuraa rakstu, vienkaarsi manam kompim nav garuma un miikstinaajuma zimju, taapeec lietoju dubultos burtus.

Zanei, kurai neskiet, ka tiesaats cilveeks apsarga amataa ir probleema, ieteiktu iegaadaaties kaadu iipasumu par pasas suuri gruuti pelnitu naudinju un tad uzticeet taa drosiibu kaut kaadam bijusajam kriminaalam vaardaa Ireena...vai Ivars, vai Ivans vai kaa tur to veci sauc...

Z Zinaida 06.02.2011

Par to, kādus komentārus, un kurš tieši raksta, atliek tikai minēt.Skatos, ka tu pavadi vairāk laika internetā, nekā es.Arī par to radniecību tev ir taisnība, tur arī slēpjas visas šis matamorfozes vēsture.Interesanti, par kādu somu valodu tu domā?Tev vienkārši vajag datorā ieinstalēt kādu no Tildes produktiem, lai varētu rakstīt ar garumzīmēm un mīkstinājumiem.Vai tad nav neviena pazīstsma programmista?Par cietumniekiem arī tev nav taisnība.Ja cilvēks kādreiz dzērumā ir izraisījis avāriju, vai dzērumā kautiņā neaprēķinājis spēku, viņš uzreiz ir recidīvists?Pazīstu daudzus normālus večus, kuri ir jaunības muļķības dēļ tikuši aiz restēm, pēc tam dzīvo normālu cilvēku dzīvi.

I Ivo 06.02.2011

Raksta autore uzdod konkrētu jautājumu par to, vai darba devējs kādam ir pieprasījis izziņu, nevis mūsu domas, kādi clvēki var strādāt apsardzē!

I Irēna 06.02.2011

Es laikam sākumā nepareizi izteicos, lūdzot informāciju. Nav man bijusi nekāda krimināllieta kā te skandina Eseseseseseseses.
Par to sodāmību, es biju domājusi administratīvos pārkāpumus! Jā, tādi man ir bijuši, tāpēc satraucos.

E Eseseseseseseses 06.02.2011

"Ja cilvēks kādreiz dzērumā ir izraisījis avāriju"...nu, protams, taa jau nav liela lieta, katram var gadiities, un ja veel kaadu dzeerumaa nobraucis, tad vispaar nav par ko uztraukties. Jauniibas kluuda taa teikt. Bet varbuut tomeer ne?
Daudz ko tu nesaproti, Zinaiida, un man tiesaam negribas skaidrot..Un no tavas piezimes, ka internetaa pavadu daudz laika, man laikam buutu jaajuutas slikti, bet es nejuutos..Un ja jau tu zini, cik daudz laika es seit pavadu, tad pati esi diezgan bieza viesnja sajaa lapaa...

Ireena, tu taa arii nepateici, kas tev tie par paarkaapumiem - skalji speeleeji muuziku laikaa no 2300-7.00? Vai arii spjaudiijies seezot parkaa uz solinja ;) ?

Z Zinaida 06.02.2011

Es varētu arī tevi noraksturot, ja esi tik svēta un tikumīga, kā izliecies.Caurkritusi studente, kura piepelnās benzīntankā (Lukoil).Tas redzams no rusicismiem tavā rakstītajā.Tu esi dikti trūcīga, jo tev mājās nav ne datora ne interneta, jo tu izmanto tikai darba.Par sodāmībām ir teiciens-Oo sumi i or tjurmi ne zarekaisja.No tā mēs neviens neesam pasargāti.Priecājies, ka tev ir darbs, un nesmīdini cilvēkus.

I Irēna 06.02.2011

Nu ja Tev tik briesmīgi gribas zināt - ceļu satiksmē! :D Braucu kā pilnīga blondīne.

I Irēna 06.02.2011

Par tām sodāmībām es piekrītu Zinaidai.
Ļoti viegi jau ir tiesāt. Bet katrs gadījums ir individuāls. Un visus nevar bāzt vienā maisā!