www.sudzibas.lv Apsardzes firma Par izziņas iesniegšanu

Apsardzes firma - Par izziņas iesniegšanu

Labdien!
No manas puses šī nav sūdzība. Varbūt var padalīties ar pieredzi tie, kas strādā apsardzes sfērā.
Vai jums uzsākot darbu ir pieprasīta izziņa par sodāmībām? Ja, jā, kā tas viss notiek? Par kādu laika posmu šī informācija ir jāiesniedz? Vai arī par dzēstajām sodāmībām, kas ir bijušas ļoti daudz gadus atpakaļ? Vai kādam ir atteikts darbs dēļ sodāmības?
Padalieties ar info..
PALDIES!

I

Strādāju apsardzē.
Jā man jaunība bija grēciņš patupēt un pavērot debesis kvadrātiņos un saulīte vienā no kvadrātiņiem, bet tas nenozīmē, ka jānēsā cietumnieka zīmogs visu mūžu. Noilguma termiņš seškārtīgi pārsniedz nolikuma termiņu, un esmu tīrs kā kristāliņš. Pat nesmēķēju un alkoholu nelietoju vispār.
Prasīja man arī izziņu par tiesājamību. Tagad nezinu kur to var saņemt, bet painteresējoties var atrast.
Izziņa par sodāmību nav iemesls nepieņemt darbā, bet viss atkarīga no darba devēja. Jo svarīgāki ir apsargājamie objekti, jo mazāk izredžu iekārtoties darbā. Arī sodāmibas pants jāņem vērā. Ja smagie panti, (slepkavība izvarošanas, laupīšanas), tad nav ko cerēt uz darbu apsardzes sfērā.

I Irēna 07.02.2011

Harij, bet izziņā taču parādījās, ka neesi sodīts (ja sodāmība bija dzēsta).

H harijs 07.02.2011

Nekas tāds neparādās. Kā var parādīties nesodīts, ja biji sodīts.
Izziņa tāpēc ir izziņa, kas apliecina faktu.
No tā nevajag baidīties. Jo lielāks laiks paiet pēc sodāmības, jo labāk.
galvenais kā dzīvojam tagadnē.

H harijs 07.02.2011

Pārlasīju komentus, par administratīvajiem sodiem vispār nospļauties, Tie tak nav kriminālie. Es tādus ražoju vismaz trīs gabalus pa gadu. Ko tad kārties vai?
Tātad ja neēsi sodīts krimināli, tad izziņā tā arī būs, ka nav sodāmības.

I Irēna 07.02.2011

Harij, vai to izziņu darba devējs pieprasīja, vai Tu pats iesniedzi?

H harijs 07.02.2011

Mums ir maziņa firmiņa un dibinājās, kad jau biju piecus gadus nostrādājis. Kad interesējos iet strādāt uz, , evor'' tad prasīja.
Nevajag satraukties. Par administratīvajiem neprasa, tad jau pašam prasītājam pilna pēcpuse ar tiem.
Novietojot auto nepareizā vietā, saņemam administratīvo sodu. Man jau pilns čemodāns mājas arhīvā.

I Irēna 07.02.2011

Harij, ar Tevi privāti ir iespējams kaut kā parunāt? :)

H harijs 07.02.2011

Šovakar dežūra 67 227384 no 18.00-9.00 nākošajā rītā.

č ČangalsPleška 07.02.2011

OOOOOOOOO! U nas obrazovalasj para!

А тебе зависть мучает?

č ČangalsPleška 07.02.2011

Daze ne predstavljae6 na skoljko!

I Irēna 07.02.2011

Kāpēc lai es nevarētu parunāt ar savu tik pat kā kolēģi? :)
Vienādā sfērā strādājam! ;)

H harijs 07.02.2011

Koroče zanikajem temu, zabjom strelku. Pod šniftami pobozarim.

Z Zinaida 07.02.2011

Zdravstvui propav6aja du6a!Gde ti proparala?Na s4et gruppensexa peredumala?

I Irēna 07.02.2011

Harij, moš Tavu e-pastu var dabūt? :)

I Irēna 07.02.2011

Zinaida, Tu par ko tagad? Tas man domāts? :) :)

č ČangalsPleška 07.02.2011

Posle ego Nika Harijs estj stro4ka [nosūtīt e-pastu] ! Pi6i tuda! Uze ve4er! Mozet esce 4ego i segodnja uspeete! Naprimer kofe popitj!

Pleška, OK! :)

Z Zinaida 07.02.2011

Luc6e uidi ot sjuda po horo6emu, ne me6ai ljudjam delom zanimatsja.Davai pereberjomsja na drugoi gadjuznik!

Z Zinaida 07.02.2011

Irēna, atvaino lūdzu, tas nebija tev domāts.Mums ar Čangali tāda konspirācija.