www.sudzibas.lv Apsardzes firma Par izziņas iesniegšanu

Apsardzes firma - Par izziņas iesniegšanu

Labdien!
No manas puses šī nav sūdzība. Varbūt var padalīties ar pieredzi tie, kas strādā apsardzes sfērā.
Vai jums uzsākot darbu ir pieprasīta izziņa par sodāmībām? Ja, jā, kā tas viss notiek? Par kādu laika posmu šī informācija ir jāiesniedz? Vai arī par dzēstajām sodāmībām, kas ir bijušas ļoti daudz gadus atpakaļ? Vai kādam ir atteikts darbs dēļ sodāmības?
Padalieties ar info..
PALDIES!

I

č ČangalsPleška 07.02.2011

Nu ne znaju s kem u tebja i konspiracija! I voobcse mne kazetsja ti belo4ku, poslednee vremja lovi6!

Z Zinaida 07.02.2011

Pleška-ti o6ibae6sja, ot sjuda ni kakie pisma otoslatj nelzja, mozet tolko nahui.

Z Zinaida 07.02.2011

A ti ne otvetila, ka tam budet s gruppensexom?

H harijs 07.02.2011

Labāk sazvanīt, un tad jau e-pasts būs, gan kafija ar tēju un pīrādziņiem.
Viss jāpošas uz dežūru!!!

č ČangalsPleška 07.02.2011

Irena, pri6li emu svoj nomer na e mail!

A gruppensex?

H harijs 07.02.2011

Nu vot Jau 22.00 pīrādziņi apēsti, kafija tēja tukša, un zvana nav!
Grupensex nebūs, palikām divatā ar Mašu Kulakovu.

Z Zinaida 07.02.2011

Ja tu šinī portālā ko citu, kā piečakarēšanu un apdiršanu gribi ieraudzīt, tad kļūdies.

S SergejsKuznecovs 08.02.2011

Pirms apsardzes sertifikāta izsniegšanas tevi pārbauda kas tu esi par putnu. Manuprāt baigām bandjugām nemaz neizsniedz.

H harijs 08.02.2011

Neviens nepārbauda. Izej kursus, noliec eksāmenu un ej meklēt darbu.
Darba devējs izskatīs jautājumu par atbilstību darbam.

T To Ferratum 09.02.2011

Zinaīda!Nu neraksti savus debīlismus, ja nav tev ko citu rakstīt.

Z Zinaida 09.02.2011

A kto zastavljaet tebja 4itatj?

I Irēna 13.02.2011

Beidzot mani arī pieņēma apsardzē!

H harijs 13.02.2011

Mainu darbu. Pāreju pie Tevis. Dod adresi! :D

A Aiwa 13.02.2011

Vairāk lasām šeit: http://www.likumi.lv/doc.php?id=136109 Apsardzes darbības likums