Pedofīlija - Pedofīlija

Mani pārsteidz cilvēku vienaldzība pret pedofīliem. Tie taču ir drausmīgi cilvēki, sabiedrības pabiras, necilvēki ar slimu psihi, nožēlojami cilvēki bez nākotnes. Kāpēc sabiedrība nekad neraksta komentāros, kādu sodu tiem slimniekiem likt, vai ko ar viņiem iesākt, bet raksta savas stulbības un pat cenšas attaisnot, sākot iejaukt homoseksuālismu.
Jā, homoseksualitāte arī nav normāla un ir slimība, novirze, bet aizvien vairāk cilvēku, to cenšas padarīt kā normālu un raksta sacerētas pasakas ko rakstījuši paši homoseksuāļi. Vai tie kas atbalsta homoseksualitāti, atbalsta to tāpēc ka paši ir tādi cilvēki ar novirzēm? Vai arī tiem vecāki, māsas, brāļi, citi tuvinieki ir homoseksuāļi? Vai kāds draugs homoseksuālis, kurš ir labs, pūkains, tāpēc vot nu viņš ir normāls... Nu nav normāla šī orientācija.
Cilvēki kļūst bezkaunīgi. Bībelē viss skaidri uzrakstīt, ka homoseksualitāte ir grēks un slimība un nekas nav teikts labu par šo novirzi. Tā nu tas ir. Bet cilvēki to ignorē un sāk rakstīt paši savu ''bībeli'', kura nekad nebūs vērtīga, bet slimīga.
Ko mēs ar to mācam bērniem? Ko sakam? ''Ej, bērniņ, ej puikiņ, atsūkā puisim, tas taču ir normāli'' ...
Tāpēc jau arī ir tik daudz geju un nāk vēl, jo jaunajiem cilvēkiem nav nekādu morālo, garīgo vērtību - ne visiem, bet daudziem, kā tikai kā un ar kuru nodrāz.ties, tusiņi, nauda, un citas perversības.
Geji, lezbietes-tiem nekad nebūs bērnu-nekad. Un labi vien ir, jo tādiem cilvēlkiem bērnu dot ir posts, jeb nākamais pabira.
Un, kāpēc virsrakstā pedofīlija? Jo, lielākoties pedofīli ir tieši homosekuāļi.
Pedofīliem patīk, jauni puiši - svaiga gaļa, jauns ķermenis, pār kuru valdīt un drā.zt, tāpēc arī meklē mazus bērnus, kuri nevar sevi aizstāvēt, no tāda kropla cilvēka. Man ļoti žēl, tos bērnus, kuri ir cietuši no tādiem mēsliem, jo tas ir drausmīgi, es ticu...
Ko mēs daram, lai būtu kas labāk?
Un, vienkārši, jebkuram pedofīlam, slepkavam, noziedziniekam, smagos nodarījumos, ir jāveic kastrēšana, bet vislabāk - nāves sods. Tikai tas padarītu pasauli labāku un tīrāku. Nāves sodu šiem mērgļiem, jo viņi nav pelnījuši dzīvot.
Kā var ko tādu nodarīt bērnam? Un vispār, bērnam seksu nedrīkst un vispār aizgliegt šo piedauzīgo uzvedību.
Pedofīlismam nav nekāda attaisnojuma.
+ Esiet stingrāki pret šiem sūdiem...Paldies

B

M Mamuts 17.12.2010

To nedara atsevišķi cilvēki, tā ir liela kampaņa, propaganda, kas nāk no masu mēdijiem, filmām, it sevišķi amerikāņu filmās par pediņiem. Filmas no kurām vēmiens nāk, bet recenzijās tā aprakstīts, ka tas ir šedevrs ar izcilu aktiermākslu un režisūru. Daudziem ietekmējamiem cilvēkiem tas arī nogulsnējas zemapziņā, ka būt zilajam tas ir normāli. Tas pats attiecas arī uz filmām par noziedziniekiem, narkomāniem, rodas priekšstats, ka ir baigi kruti būt par kriminālo autoritāti, kura otrās mājas ir cietums. Vēl viens piemērs, dr House patstāvīgi rija morfija tabletes, tipa ēdiet cilvēki, nekas ļauns nenotiks, ģenialitātei tas nemaisa. Tāds arī ir mērķis, lai sabiedrība, aitu bars pamazām degradētos...

L Liga 17.12.2010

Patiesiba shadi cilveki nav nemaz slimi no zinatniska viedoklja, tapat ka, panjemsim piemeru cilveki kas redz kotadu ko neredzam mes dazhi uzskata tos par slimiem, dazhi ne, bet ja piemeram vinjsh redz kautvai zirnekljus tad prieksh vinja tie tur pastav vinja smadzenes iekartotas savadak neka museja sun tas ir viss. protams nedaudz shkjembigi kad pieaudzis cilveks megina seksuali izmantot mazu bernu, bet ticiet vai ne tagad pasaule daudz mazu bernu kas to vien grib un nemaz nebrinaties berni attistas atrak ar katru gadu un ne uz to labako pusi, iespejams ari jusu berni jau sasniegushi 7 gadus velas izbaudit ko taadu .. nav brinums ka pirklasnieki piepe, dzer un lamajas tupjiem vardiem ari bez TAA nevar neizstikt vismaz berna galvas.

B Barbara 17.12.2010

Piekrītu Mamutam un Bomzim!
Liga - Tu esi slims cilvēks! Kā Tu vari ko tādu uzrakstīt?
Mazs bērns vēlas, lai viņu izdr.āž? Tu tak esi krople, morālā, garīgā! Nedod Dievs Tev kādu bērnu, tādai slimniecei!
Tas ka tagad daudzi bērni smēķē, dzer un lamājas, tas ir ļoti slikti un ir drausmīgi. Tā nav nekāda ātrāka augšana, bet degradācija, stulbība un izrādīšanās. Veselības, sevis bojāšana.
Normāli bērni ir normāli bērni, debīli ir un paliek debīli un Tavis nosauktie un Tu, Jūs esiet debīli.
Tie ir sabiedrības pabiras, vecāku nemīlēti un nāk no nelabvēlīgām ģimenēm visbiežāk. Tas nav normāli, ja dzērāju, idiotu ģimene piedzemdē bērnu un tas staigā netīrs un nodzēries, bez uzmanības un mīlestības.
Tās ir šausmas un tagad ir pilnas malas ar tādām aborta atliekām, kuriem nav nekādas nākotnes, jo staigā apkārt muļķojoties un domājot tikai par seksu, bet svarīgākais jauniešu vecumā ir mācības, mācīšanās, izglītība un viss pārējais ir vēlāk, ja cilvēks vēlas. Visa bērnība ir skolas posms-normālam bērnam, kurš mācās.
Pārējie ir bez nākotnes un tur pat nav ko piebilst.
Un tavs teksts par to, ka mazs bērns vēlas sev pedofīlu ir šausmīgs. Laikam esi tādā ģimenē uzaugusi, ka bērnībā kāds vīrietis jau drā.za Tevi un tu ar slimo prātu kaifoji līdzi.

D Dīdī 18.12.2010

Nenosodu Līgu, bet nesaprotu arī. Kā tas ir saprotams ''shkjembigi kad pieaudzis cilveks megina seksuali izmantot mazu bernu, bet ticiet vai ne tagad pasaule daudz mazu bernu kas to vien grib '' Vai jūs savu dēlu vai meitu atbalstītu ja viņš(a) septiņu gadu vecumā gribētu pārgulēt? Bet varbūt jūs esat no tāda tipa mātēm kas pati viņu pārdotu tādām darbībām?
Ja jūs domājat ka tas ir normāli tad es ļoti ceru ka jūs atradīs pēc IP adreses un pārbaudīs jūsu ģimeni.

L lesija 18.12.2010

juus paskatieties labaak kaadas meitenes un puishi aug kaut vai ''attiistiitajaa'' asv un citaas lielajaas valstiis
pretiigi skatiities, kaa jaunie cilveeki izposta savu dziivi un padara to neveertiigu saakot karjeru porno amataa. shausmiigi.
dziive sabojaada. dara tikai to taapeec, ka neveelas maaciities, straadaat, neko neveelas darit, kaa tikai viegli nopelniit naudu, paverot kaajas un ljaujot sevi izraazt deel nieka naudas un izbojaajot sevi un savu dziivi tikai deel naudas.
tas arii ir greeks un ir slimi. jo tas paraada cilveeku degradaaciju un pie taa vainiigs ir internets...visi porni saiti, video, kur raksta ka naac un sanjemsi baigo naudu...ahha, tikai tu zaudee pascienju un esi leeta prece...
jaadomaa pirms dara...

R rojs2 18.12.2010

Visi nojūgušies ar tiem pedofiliem. driz jau sāks ieviest pedofilijas paŗbaudes visiem cilvēkiem...

A andra 18.12.2010

barbara lakam atkal ir kāda nedabūjusi vecmeita, kas atradusi veidu kā gūt sev kaut nedaudz baudas...

U Undo 26.12.2010

Ir dīvaini, ka cilvēks Kristīgu vērtību aizsegā ir gatavs "...vienkārši, jebkuram pedofīlam, slepkavam, noziedziniekam, smagos nodarījumos, ir jāveic kastrēšana, bet vislabāk - nāves sods. Tikai tas padarītu pasauli labāku un tīrāku. Nāves sodu šiem mērgļiem, jo viņi nav pelnījuši dzīvot."
Tā tie krusta kari sākās...

K Kangarooo 15.01.2011

Visu laiku bernus jauzrauga uzticamas personas tuvuma un kad ir pietiekosi izaugusi informet par starki pareiza veida sakot ar patikamo un beidzot ar to no ka uzmanities pedofiliem.

G gaga 24.01.2011

dārgo barbariņ, tavs līgavainis izrādījās gejs, vai arī tavam dēlam kāds vecis lika atsūkāt? nē? :0 nu tad ko tu ņemies? domā, ka tagad visi, kas izlasīja tavu rakstu skries pēc lāpām un dārza dakšām, lai nomušītu kādu homoseksuālistu? es tev ieteiktu ar visu šito samiernāties, pasaulē vairs nebūs labāk, var būt tikai ļaunāk, tāpēc sāc pieņemt šo "jauno rasi"- homoseksuāļus. viņi nav nedz kropļi, nedz psihopāti, tikai cilvēki, kas jūtas laimīgi ar kādu, kas ir viņa dzimuma. tu taču arī būtu laimīga, ja satiktu savu sapņu vīriti? nē?! :0 nu tad skaties vai neesi nenormālāka par "izdzimteņiem" un "sabiedrības pabirām"
P.S.
man ir normāla orientācija un es neesmu pedofīls.

в Вacя 11.04.2011

Pālīgā ga ga-ga ga uh la la.

N ninona 11.04.2011

Polovina deputatov pedofili i nicego .

в Вacя 11.04.2011

Kā tu to zini?

D Deputāts 11.04.2011

Нинона, фильтруй базар!

N ninona 11.04.2011

Kak budto etogo ni kto ne znaet . Nu i tupie vi .

E ejbekot 11.04.2011

Esmu 4 gadus studējusi augstskolā latviešu valodu un nonākusi pie secinājuma, ka lielākā daļa Latvijas cilvēku to vienalga neprot. Kāda jēga bērnam pamatskolā zināt divdabja teicienu, apzīmētāja palīgteikumu, koņjugācijas un deklinācijas, ja pēc visa tā viņš vienalga izaug un nepārtraukti lieto valodu nepareizi? Pat pusmūža augstskolu pasniedzēji neliek elementāras pieturzīmes, kļūdās pareizrakstībā, lieto pārāk daudz svešvārdu. Ko darīt, lai pēc visas izmisīgās izglītošanās pieaugušais bērns vēl mācētu latviski rakstīt un runāt?

Nesen uzzināju, ka 3 klases palīgskolniekam pēc programmas ir jāzina, kas ir lietvārds. Es tiešam nesaprotu, kur cilvēkam ar ierobežotām spējām šīs zināšanas dzīvē varētu būt nepieciešamas. Vēl jo vairāk tādēļ, ka šajā vecumā palīgskolnieki ar mokām ir tikko kā iemācījušies, ka teikums jāsāk ar lielo burtu un ir vēl arī kaut kādi citi vārdi, kurus derētu rakstīt ar lielo burtu...

Parastās plūsmas skolās bērniem 3. klasē ir jāmāk atšķirt, kurš ir īpašības vārds, darbības vārds, lietvārds. Sestajā klasē jau jāprot skaitļa vārda gramatiskās pazīmes, vietniekvārda grupas, apstākļa vardu iedalījums pēc nozīmes utt. Kurš no mums, kas nav īpaši studējis latviešu valodu, vēl var paskaidrot, kas tie par "zvēriem"? Un vai tad, ja mēs to visu nezināsim, mēs būsim mazāk veiksmīgi inženieri, arhitekti, zinātnieki vai žurnālisti ?

Mājmācības priekšrocības ir ignorēt visus šos "zvērus" un mācīt bērnam skaidri izteikties, veidot pareizus latviskus teikumus un vienkārši likt pieturzīmes.

Es bieži esmu dzirdējusi, ka latviešu valodas gramatika esot jāmācās, lai pēc tam būtu vieglāk iemācīties svešvalodas. Skaidri zinu, ka angļu valodai tā tikai traucē. No mūsu ģimenes pieredzes varu teikt, ka labāk gramatikas iekalšanai paredzētās stundas uzreiz atvēlēt svešvalodas apguvei. Ja bērns zina vēl kādu valodu, latviešu val. sarežģītā gramatika kļūst nedaudz interesantāka, jo ir ar ko salīdzināt. Reizēm tieši angļu valodas zināšanas palīdz saprast sarežģīto latv. valodas gramatikā, piemēram tādu jēdzienu kā galvenais loceklis.

Un vēl - mana mamma, latv. val. skolotāja, visus "slinķus un absolūtos caurkritējus" eksāmeniem gramatikā māk sagatavot dažu nedēļu lakā. Vai to zinot tiešām ir vērts no mazām dienām bērnam sabojāt prieku par dzimto valod

M Maris 12.04.2011

Pietiek rakstit te savas gudribas .