Eirostandarts - Domofons

Sabojājās Domofons. Durvis vaļā vērās ar 2. līdz 5., 6. reizi. Atbrauca meistars, pateica, ka lāpielodē vadiņš, tāpēc jāņem aparāts līdzi.Pajautāju, vai nav lētāk un ērtāk salodēt vadiņu uz vietas? Atbilde bija: "Nē. Mums tāpat šinī rajonā daudz izsaukumu". Jāpiemin, ka Firma atrodas Maskavas ielā, bet es dzīvoju Vevmilgrāvī. Domāju, ka vajag firmai mainīt nosaukumu uz "Padomjustandarts".:))

V Vika 21.03.2011

Nu salabos i labi. Tik ļoti gribējās pasūdzēties, ka nezināji ko izdomāt?

, ,,, 21.03.2011

Cik zinu, tad lodāmurs strādā uz elektrības! Kur viņš tev kāpnēs dabūtu kontaktu pieslēgties. No sava dzīvokļa diezvai būtu pagarinātāju vilkusi.

č Čoms 21.03.2011

Dīvains meistars, varēja ienest tur pat dzīvoklī un to vadiņu pielodēt.Nekas nebūtu nekur jāved.Vai varbūt viņiem tur ir darba dalīšana, viens izņem to aparātu laukā, otrs noslauka putekļus, trešs aizved, ceturtais pielodē, piektais aprēķina zuudējumus-re cik jaunu darbavietu, bet jūs visi ņaudat, ka valstī bezdarbs.Viss tiešam pēc eirobirokratostandarto!

B Bums 22.03.2011

et es dzīvoju Vevmilgrāvī