LV RU

Ieroču veikals - Ieroču veikals

Neiesaku nevienam iepirkties vai doties pēc padoma ieroču veikalā uz Brīvības un Šarlotes ielas stūra-pagrabiņā.Shodien biju šokēts par pārdevēja zināšanām un idiotismu.
Paprasiju vnk jautājumu vai viņiem ir pieejami želejveida gāzes baloniņi-viņš apgalvo ka tādu nav.Es viņam stāstu ka ir un pieminu kur viņš var uzzināt informāciju, bet viņš mani nepieklaigi pārtrauc un saka ka pasakas varot citam stāstīt, bet ne jau ieroču veikala pārdevējam:D
Sarunas gaitā viņš tomēr atcerās ka daudzi esot prasijuši tādi, bet tas esot reklāmas triks, tie esot tie tur pa 3.5ls Pepper KO kam beidzas termiņš.Es viņam saku ka tas nav želejveida un saku ka pēc personīgās pieredzes zinu to, ka ļoti neefektīvs pret iereibušiem cilvēkiem.Atkal tieku pārtraukts ar ierasto teicienu lai nestāstot pasakas:baloniņš ir ļoti effektīvs jo viņš ir izmēģinājis uz suņa.Nu riktīgs cirks un galvenais ka pārdevējs bija skaidrā.Varu iedomāties ko viņš sastāstītu un iesmērētu kādam nezinošam cilvēkam:DDDDDDD

K

Komentāri (39)

T ToKaspars 20.07.2011

Nav ko visādus sūdus pirkt, ja nevas uzreiz paņemt kāritgu bležamo.

S Sergejs 14.12.2011

Šodien man gadījās līdzīgi. Ja tas vīrs nav veikala īpašņieks, tad viņu sen jau būtu jāatlaiž. Nedomāju, ka Latvijā tiešām izglītotu cilvēku trūkst, kuri prot komunicēt ar klientiem un kaut ko saprot no ieročiem.

Mana situācija bija šāda: Ienāku iekšā veikalā, aiz letes neviena nav, kādu laiku pagaidu, ienāk iekšā pārdevējs, nostājas durvīs, bet aiz letes nenāk. Redz mani, bet neko nesaka, stāv. Kad situācija jau kļūst neveikla,
uzsāku sarunu "Labdien! Man ir sekojoša problēma, manā teritorijā no meža nāk lapsas un uzbrūk vistām, kādu ieroci varat ieteikt?"
pārdevējs: "mums šādu ieroču nav ar kuriem var šaut bez atļaujas"
es: "man interesē ar atļauju"
pārdevējs: "kāda jums ir atļauja?"
es: "parastā ieroču nēsāšanas un glabāšanas atļauja"
pārdevējs: "es šādu aļauju nezinu".
es: "kā nezinat? nu parastā pašaizsardzības atļauja!!!"
pārdevējs: "parādiet!"
es: "man nav līdz"
pārdevējs: "tad es jums nevaru palīdzēt"
es: "kopš kura laika konsultācijai ir vajadzīga atļauja??"
pārdevējs: "ejiet prom! Jūs esat dīvains!"
es: "ko es tādu dīvainu pateicu?"
pārdevējs: "sākumā jums nav atļauja, pēctam jums ir atļauja"
es: "man ir atļauja, vienkārši viņa nav līdz!"
pārdevējs: "mēs dīvainus cilvēkus neapkalpojam!"
es ejot prom: "jūs pats esat dīvains"

protams, ka ja man nav līdz ierocis, arī atļauju neredzu iemeslu staipīt līdz...

M Marsh102 01.08.2013

Jā tur strādā tik tiešām dīvains pārdevējs. Esmu pāris reizies tur bijis un biju šokā par to. Tagad izvēlos citus veikalus, kuros apkalpošana ir līmenī un bez dīvainajiem.

S Sisqo 07.08.2013

Divas nedēļas atpakaļ arī biju tajā veikalā. Saprātīgu konsultāciju no tā pārdevēja var negaidīt, ļoti jau nekompetents viņš ir. Biju tur arī gadu atpakaļ, kāds nezinītis viņš bija toreiz tāds ir arī tagad.
Man patika veikals Krišjāņa Barona ielā 130, lūk tur labs pārdevējs strādā, šķiet Rolands viņu sauc, gan pastāstīs gan parādīs un ne tikai, vārdsakot tikai pozitīvas atsauksmes...

S salvatore 26.09.2013

Ari tur biju.. speciali braucu, liku masinu, gaju kilometru ar kajam un tagad zel iztenterēta laika. Intereseja pneimatiskie ieroci. Attieksme nekada, nelaipna, izaicinosha un nekompetenta. Skatos stav kiniesu gaisene sturii, prasu vai tas ir B-2?
Kas- kas?
es saku modelsi B2?
-Vinai nav modelja. -
-ka nav modelja, nu paskatieties uz kastes vai dokumentos.
Beigas modelis atradaas. vis letakais drankjis, bet vini sim to perkot gandriz vai vairumaa un slavejos. nu labi.. Jautaju par krievijas Baikal razojumu, tas izradas esot gandriz vai labakais pasaule un uz dargajiem arzemju variantiem pat nav verts skatities.
Aizgaja saruna par optiku kuraa vins apsaubija, liekas to lietderibu, vairs neatceros, bet ka arguments bija tas, ka vins labak zinot jo padomju armijaa bijis kaudkads tanku ladinju eksperts. prasiju par hronografiem un mineju ka pec lodes atruma+svara var izrekinat gaisenes jaudu dzoulos pec speciala ballistikas kalkulatora tabulam. nee, ta ari neesot, tas neesot iespejams jo vins to zin no padomju armijas smagajiem laadijiem. Vardu sakot klauns. Kad satiekamies ar domubiedriem vienmer ierecam par so erudito pardeveju jo katram ir lidzigs piedzivojumu stasts taja pagrabaa. Jautaju Azura ierocu veikalaa par to pardeveju- tur vinju ari zina, bet izvairigi atbildeja ka esot ar savam ipatnibam :)

V vuko 09.01.2014

Man tāda pati situācija. Vīrietis ir izaicinošs uz konfliktu un nelaipns, lai uzzinātu mutiski cenu šaijamierocim viņš man pieprasa ieroču atļauju, es saku ka tikai cenu gribu zināt jo nav uz letes noradīta, šis dīvainītis man sāk stastīt ka redz man pašam ir bērns un es uzvedos kā berns(buju ar mazo iegajis veikalā) saku, ka tadas attieksmes dēļ neiegādāšos pie viņa ieroci, šis man saka ka viņam vienalga, tagad esot brīvais tirgus. Ka viņš psihiatra pārbaudi izgaja?

M Merzulis 26.06.2014

Tam onkulim Šarlotes ielas veikalā stipri jāmācās būt laipnam. Viņam ir izteiktas komunikāciju problēmas. Brīnos, ka vispār kāds no viņa ko nopērk.

A Alekxx 16.10.2014

Pārdevējs pilnīgs idiots. Kur vispār ņem tādus?

N Normunds 27.02.2018

Pārdevējs tiešām ir absolūts idiots, šodien biju tur, ieraudzījis man rokās telefonu, viņš sāka bļaut ka es taisoties fotografēt, kas ir kategoriski aizliegts

H habib 27.03.2015

Tas onkulis "pārdevējs" tur ir galīgi neadekvāts, viņam vajadzētu parādīties psihiatram! Kā tāds cilvēks var tirgot ieročus??? Es ieteiktu visiem kas vēlas iegādāties ieročus iet ar līkumu tam veikalam!!!

Aivars Mivrenieks 28.05.2015

Jau sen gribēju par šo Ūnikumu it kā (ieroču pārdevēju) uzrakstīt komentāru, bet to ko es gribētu par viņu uzrakstīt to nepublicēs.
Kā tādam neadekvātam cilvēkam, ir iedota kaujas ieroču atļauja, kas ir obligāta prasība šim ieņemamajam amatam.
Pārsteigumus no viņa puses nebūs ilgi jāgaida un tad atkal visi brīnīsies, (kā-tā varēja būt).
Lai atbild par to Važņa kg-s., kam pieder tas veikals.

D dimitil 25.06.2015

Es arī šodien patrāpījos uz šito idiotu. Ja būtu izlasijis atrāk šos kometārus, nebūtu gājis uz turieni.
Bija tā.. Iegāju veikalā, man pretī iznācis kautkāds onkols. Sāku sarunu.
ES: vai jūms ir rezerves daļas priekš pneimatiskām šautenēm?
VIņš: nav
ES: žel... bet es skatos kā jūs pašas šautenes tirgojat, vai nezinātu kur daļas var dabūt???
Viņš: (at pretīgo intonāciju) Jūs te nesāksiet mani mācīt kā tirgot un ko tirgot.
ES: kapēc jūs ta ar mani runājat???
Viņš: atnācis te un...
ES: Ei TUUU...
Viņš: Es policiju izsaukšu.
ES: Durku sev izsauc.

Un aizgāju

Forši parunājam :)
Nekad tur neiešu un citus brīdīnāšu kā tur strādā neadekvāts cilvēks!!!

J jot 04.12.2015

Redzu kā šinī veikalā nekas nav mainījies. Šodien es arī sastapos ar šī pārdevēja klaju necieņu pret apmeklētāju. Uz jautājumu par ieroča izgatavošanas gadu saņēmu atbildi kā saskaņā ar MK noteikumiem viņam nav tiesību ar mani sarunāties ja man nav ieroča iegādes atļauja. Kas tie par noteikumiem un kāds ir noteikumu numurs viņš paskaidrot nespēja. Uzvedas viņš arī dīvaini. Pie letes neiet bet visu laiku stāv durvīs un kluējot skatās virsū. Radās iespaids kā viņam vietā ir psihenē nevis ieroču veikalā!

A astr345 20.01.2016

Jā, tam vīram galvas daktera pakalpojumi vajadzīgi jau sen. Pirms gadiem 6-7 gribēju nomainīt pistoli, iegāju paskatīties, ko viņi piedāvā, kādas cenas. Bija līdzi tikai jau esošās pistoles nēsāšanas atļauja, bet iegādes atļauja nebija izņemta, jo papriekš gribēju noskaidrot, vai ir jēga to darīt. Jo, ja nav ko pirkt, tad nav jēga arī atļauju prasīt. Tas pamuļķis sāka braukt augumā, ka bez iegādes atļaujas viņš ar mani nerunāšot, es vienkārši pagriezos un aizgāju. Nopirku Beretu 92FS veikalā Arma-A.

Šodien nolēmu apzvanīt veikalus, lai uzzinātu, kur var nopirkt kompaktu 9x19 pistoli, jo manu lielo FS92 ne pie jebkura apģērba ir ērti nēsāt, īpaši vasarā. Norakstīju "zaļajās lapās" tel.numurus bez veikalu nosaukumiem, zvanu pēc kārtas. Visos veikalos cilvēki kā cilvēki, normāli izstāsta, nosauc cenas vai pasaka ka nav. Uz vienu numuru atbild tāda neapmierināta balss. Jautāju - vai jums ir kompaktas 9x19 pistoles? Šamējais rupji noskalda - mēs neesam internetveikals, te vispār ir grāmatvedība, mēs šādus pakalpojumus nesniedzam! Un nometa klausuli.

Man, bez šaubām, radās vairāki jautājumi: (a) kāds šim visam sakars ar internetveikalu, kāpēc zaļajās lapās zem veikala numura iedots grāmatvedības numurs un kādus pakalpojumus viņi nesniedz saistībā ar manu vēlmi nopirkt ieroci. Zvanīju uzreiz vēlreiz, lai šos jautājumus noskaidrotu, diemžēl nepacēla... Laikam nodarbojās ar elpošanas vingrinājumiem nervu nomierināšanai... :)))

Paskatījos, kam tas tel. numurs pieder - YES, ieroču veikals M&D Šarlotes ielā 1...Kā šādam psiham uztic pieeju ieročiem? Un kā tas veikals vispār izdzīvo šajā sfērā ar tādu pamuļķi aiz letes?

S Smokes 07.07.2017

Nekad neejiet uz Riga ierocu veikalu sarlotes iela 1 .tur jus neko nenopirksit un neuzinasiet .ja vien sabojasiet sev garastavokli

G Guntisi 31.10.2017

Šodien biju iegājis m&d veikalā. Pārdevējam pavaicāju vai viņa šautuvē drīkst piešaut mazkalibra pistoli. Atbilde skanēja-" Mēs tikai ārzemju tūristiem ļaujam šaut. Esam privāts uzņēmums, kam gribam tam atļaujam šaut. " Tātad latvieši ir diskriminēti, jo šautuvi drīkst apmeklēt tikai ārzemnieki. Neviens informatīvais uzraksts par to neliecināja. Kad pavaicāju par pistoļu cenu Makarovam, tad vaicāja ieroču iegādes atļauju. Kāds sakars cenai ar atļauju. Neprasīju jau ieroci turēt rokās vai lai pārdod man. Biju šokā. Kā viņu tur pielaiž pie darba? Kur skatās veikala īpašnieki? To džeku vajag triekt pa gabalu prom no veikala pārdevējiem.

š šmaks 05.01.2018

Man nav laba pieredze ar šo veikalu/šautuvi. Gāju garām, un nolēmu ieiet un pajautāt vai var patrenēties šautuvē.

Pārdevējs izturējās ārkārtīgi izaicinoši un lecīgi. Patrenēties nevarēju, jo "mēs esam privāts veikals un šaušanu piedāvājam tikai ārzemju tūristiem". Gribēju jautāt par ieročiem, bet nevarēju, jo "Šeit nav salons, bet veikals un tādu pakalpojumu, kā parunāšana mēs nepiedāvājam, ja gribat kaut ko pirkt tad prasiet". Prasīju, cik maksā 'tāda un tāda" munīcija (kas vitrīnā bija redzama, tātad zināms, ka veikalā ir).

- Uzrādiet vispirms atļauju "tādai un tādai munīcijai", tad pateikšu.
- Vai tad lai pateiktu cenu ir vajadzīga atļauja?
- Jūs te noteikumus neuzstādīsiet! Parādiet atļauju!
(Parādīju.)
- 28 centi
- Un ja pērk 100?
- 28 centi
- Un ja pērk 1000?
- 28 centi. Variet pirkt cik gribiet, cena ir 28 centi.

Tā nebija laba cena. Zommerā ir dažus centus lētāk. Pateicu paldies, pieklājīgi atvadījos, novēlēju Laimīgu Jauno gadu un devos prom. Viņš vēl no muguras man novēlēja "mazāk negativitātes". Nodomāju, ka viņš ir šizofrēniķis un ka viņam vajadzīga palīdzība, taču vēlāk iedomājos, ka varbūt šis vīrs ir psihologs, kurš viekalā ielikts ar mērķi izvest pircējus no pacietības. Ja viņam tas izdotos, tad tas, kurš viņa "testu" neizturēs, zaudēs ieroču atļauju (ja viņam tāda ir). Vai tas nevarētu būt iemesls šim visam cirkum?

Kā citādi izskaidrot, ka pilsētas centrā atrodas bodīte, kura izskatās, ka daudz neko neapgroza, nav vēl bankrotējusi, bet tajā gadiem ilgi strādā šāds te indivīds.

Teikšu tā: "Te kaut kas nav tīrs"

N Normunds 27.02.2018

Onckulīti būtu uz psiheni jāsūta, šodien nodomāju, ka pilnmēness vaina, taču redzu, ka tas idiņš tur gadiem

S Skudrinskis 31.03.2018

Tas pārdevējs nedraudzējas ar prātu. Tas pardevējs vai īpašnieks ir pilnīgs idiots un viņa attieksme pat padomijā būtu ārpus normas. Viņš man iesmērēja arī bojātu hatsan striker edge gaiseni. Izskatās ka viņam viss ir bojāts tajā bodelē. Nebrīnos, ka ir tik daudz sūdzibas internetā. Man ir klaji negatīva pieredze ar šo veialu un pārdevēju, kurš ir reāls 90 gadu urla ar tieksmi pazemot klientus. Tagad pat nezinu, kā rīkoties, lai atgūtu naudu, jo iesniegumu viņš bez mutes palaišanas negribēs ņemt par bojātu preci. Laikam būs jākunsultējas ar PTAC, vai arī tas sūds jāpārdod kādam citam par stipri zemeāku cenu ss.lv. Esmu ļoti neapmierināts ar šo urlu veikalu un tā ir pēdējā reize.

S Skudrinskis 31.03.2018

Es to gaiseni nevaru ne normāli pielādēt ne aizvērt, kā arī ir vizuāli redzamas, ka atsperes saspiesanas mehānisms ir šaķiegts jeb līks.

V valchazzz 25.05.2018

Sveiki! Vai sanāca atgriezt to preci? Patreiz kā reiz tādai ir atlaide, domāju, vai nav tā pati? Kas bija par vainu?

S Skudrinskis 13.02.2019

Sūdi tie viņa Hatsan, pēc kādi 1000 šāvieni atspere arī bija beigta. Arī nosākuma jauda nebija tāda kā tas krāpnieks pārdevējs teica. Knapi plastmasas pudelei veinai sienai varēja cauri izšaut. Tagad vispār nevar. Varētu būt kādi 5-6J to 11-12J vietā kā viņa reklāmā rakstīts. Aizmirsu piebilst, ka iekšā pie mehānisma bija liels daudzums rūsas, iespējams arī cilindrā. Laikam no viņa nekurinātā pagraba.
Nest atpakaļ es viņam neaiznesu, jo to stulbo purnu vairs negribēju satikt. Salikšu jaunas detaļas un gāzes atsperi, tad gan jau strādās. Vienīgi tā ir līka, kā iepriekš rakstīju, bet uz kādiem 10m trāpīt var normāli.
Neiesaku pie tā dīvaiņa pirkt, tad jau labāk piemaksāt un pirkt jebkurā citā vietā normālu.

A ARTURS BAUFALS 25.07.2018

M&D iepērk vislētāko preci un tirgo kā augstākā labuma , pneimatika vispār restaurēta mēdz būt ,protams par pilnu cenu !

A ARTURS BAUFALS 25.07.2018

M&D Nevienam neiesaku !

D draudziba123 22.10.2018

ss

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes