www.sudzibas.lv Radi Krāpšana

Radi - Krāpšana

Gribu pastastit par jaunu veidu ka savu tuvinieku izvadit pedeja gaita. Varbut ta ir kada venspils tradicija? Man nomira tuvs draugs. Taka vins bija viens riga radu nav. Zinoju radiem uz venspili. Te tad ari sakas interesantakais. Atbraukusi vini pazinoja ka mirusais viniem mutiski teicis ka veloties lai es mantoju vina mantu. Vini pildisot mirusa gribu. Man tad ka mantiniekam pienakoties segt izvadisanas izdevumus. Ta ari viss tiek izdarits. Mirusais savu gribu bija izteicis daudziem. Nu pienaca laiks kartot mantojuma lietas. Ta ka testamenta nebija radi izrakstija uz mana varda pilvaru lai visu kartoju jo esmu riga un tas ir manas intreses. Ari tur naudas izdevumi, un laika paterins. Protams kad visu nokartoju mirusa radi pateica ka ir pardomajusi un mantojumu gribot sev. Ta luk apglabaja tuvinieku, ieguva mantojuma tiesibas uz dzivokli neizdodot ne santima. Varbut ta kada venspils tradicija? Man gan ta liekas ciniska krapsanas metode. Radi ir augsta amata venspili. Es iekluu kredita juga. Zaudeju dzivokli ko pirms tam ireju uz loti labiem noteikumiem. Jo radi teica kam tev maksat par 2 dzivokliem. Dzivo tur. Recepte ka izvadit tuvinieku neizdodt naudu un laiku vel sabojajot dzivi citam. Ko domajat?

Z

S Sauliite 03.09.2011

Dumjš Tu esi, ja bez nekādām garantijām visam tici!

T ToSauliite 03.09.2011

Tas taču ir ideāls lohs! Nu gandrīz vai loha etalons!

Z zids. 03.09.2011

kadas garantijas tad pargudra saulite sada gadijuma pieprasitu/????

S Sauliite 03.09.2011

Šitāds man ar paziņu lokā par sliktu nenāktu :D

S Sauliite 03.09.2011

Garantija būtu kaut vai tā, ka radinieki paši visu nokārtotu.

T ToSauliite 03.09.2011

Tur nu gan es tev piekrītu.Dīvaini gan tie ļautiņi, tic visam, ko kāds šiem stāsta. Muļķi, komunisms sen kā beidzies, mežonīgajā kapitālismā ir pavisam citādāki likumi!

M maigais 03.09.2011

saulite svaki spid. kurs del tava mantojuma teres naudu. ? zini cik izmaksa juristi?

S Sauliite 03.09.2011

Tad var mēģināt vienoties par tādu kā aizdevumu, ka radi visu nomaksā, bet mantinieks pēc mantojuma saņemšanas atmaksā visus tos izdevumus, bet ne jau nu vienkārši paļauties uz godavārdu!

Z Zinātājs 03.09.2011

Nestrīdieties lūdzu ar Sauliiti, jo viņa ir diplomēta juriste.

P plastelins 03.09.2011

saulit izklausas pec pasakas? atbrauc radi izpilda mirusa gribu. par savu naudu? ka notara pilvara vai nav garantija ?

S Sauliite 03.09.2011

Nav gan pilnvara garantija. Protams, nenoliedzu ka dota situācija ir maigi sakot stulba, tomēr bija jāparedz, ka radi var tik vienkārši no mantojuma tomēr neatteikties ;)

T ToSauliite 03.09.2011

Tev vēl neapnika ņemties ar lohiem?

C ciekurs 03.09.2011

ko darit ar miruso? kamer vini vienojas . kam butu jaapglaba?

S Sauliite 03.09.2011

Da nē, ir uzjaurinoši noskatīties, ka cilvēki "ņemās" tikai par to vien, ka kādam viedoklis savādāks :D

S Sauliite 03.09.2011

Vispār jau mirušā apglabāšana ir jāveic tiem kas to grib, vai arī radiniekiem, jo tā ir kā pēdējā goda "atdošana", tur nebūtu nekāds mantojums "jāiepin".

T ToSauliite 03.09.2011

Dīvaini ļautiņi, pagaidām vēl neviens nav palicis neapbedīts!Es personīgi ieteiktu radiem savā starpā sakauties, kurš vinnētu, tas rīko bēres un saņem mantojumu!

S Sauliite 03.09.2011

Vienmēr jau paliek opcija aizgājēju iebalzamēt un pievienot mantojumam! tad gan ļoti ātri noskaidrotos mantojuma saņēmēji :D

T ToSauliite 03.09.2011

Bet kurš cels mauzoleju kā Ļeņinam? Cik es zinu, visi iebalzamētie tika novietoti kapenēs, kas arī ir apbedījuma vieta, un nav dzirdēts, ka kāds iebalzamēto līķi turētu mājās, cita runa ir par urnu ar pelniem!

S Sauliite 03.09.2011

NU kā - tas kurš piekritīs mantojumu saņemt tad arī domās, kur ievietot tālāk aizgājēju :D

M musa 03.09.2011

raksta ka radi nevelejas sponsoret cermoniju. bet kadel nepanemt mantojumu? nu ja krapjas sadas situacijas kur vel talak? ko darit tam calim tagad ar kreditu un dzivokla problemu. izliks ara kautvai deklarets?