www.sudzibas.lv Valsts policija zog telefonus no sominas

Trolejbusa zagle - zog telefonus no sominas

Sveiki . Es gribeju doties uz centru, iekāpu 15 trolejbusa no Daugavpils ielas pieturas. Ar mani kopā iekapa čiganiete. Kuru es jau bieži esmu redzējusi.
Trolejbus bij pilns un daudzi stēvēja kājās . Un tad Vecs vīriņš man uzsita pa plecu. Es pagriezu galvu un skatos ka man somiņa ir atvērta vaļā un man tur iekšā bij tris telefoni un maks. Viens telefons bij jau gandrīz izvilkts ārā. Es uz viņu paskatikos viņa nokaunējas. Labi es neko neteicu bet nofočēju viņu . Nākamreiz redzēsu viņu uzreiz pa purnu šausu. Labi ga Vecais mani pabrīdinaja. Jo es nejutu ka viņa man atvēra somu vaļā.
Viņai ir jasēž cietumā. Uzmanieties braucot trolejbusos it sevišķi 15. Turiet uz savām somām rokas . Vēlak viņu redzēju pie lombarda.

V

C Ciba 02.11.2011

No ļoti "kvalitatīva" bilde !!!
Nevar taču redzēt seju, kāda jēga fotogrāfēt un likt sūdzībās.

T Točno 02.11.2011

Točno, zādzības sabiedriskajā transportā ir pierasta lieta, jaunākais modes kliedziens ir somiņu iztukšošana baznīcā, dievkalpojuma laikā.

N neitrālā 02.11.2011

Es jau tad ierautu viņas riebigājā mordā...

E esenija 02.11.2011

Nu tāda tā bilde sanāca .Bildēju no mobilā, viņa tieši pagrieza galvu prom. Vienmer staigā tanī pašā jakā un tā pati frizūra.

H Haralds 02.11.2011

Vina cietumaa nekad neseedees, jo pat ja vinu muusu"modraa"
policija nokers un lieta nonaaks liidz tiesai, vina uztaisiis beernu un
viss, ar beernu cietumaa neliks, taapec Vecrigas zagles muuzigi ir
staavoklii.Kameer lieta nonaak liidz tiesai paiet 2-3 gadi beernu var
uztaisiit vajadziigaa laikaa.

A administrācija 03.11.2011

diemzēl viņai tas ir tāds kā'' darbs''-apzagt neuzmanīgus līdzcilvēkus, ja visi tā uzmanītu savas mantas kā piemēram es, viņa nosprāgtu badā.Cilvēki, esiet modriņeļaujiet sevi apzagt.

S sve6ais 03.11.2011

Vajag uzreiz galvā iedot!

ņ ņerga 03.11.2011

...un tad kas liedza iešaut pa purnu uzreiz?...vajadzēja ar uzreiz ievilkt pa seju...a tā tik muldēt, ka es tur tā un šitā un vel tā nākamreiz izdarīšu, ir pats vienkāršākais ko izdarīt...un kāpēc negāji iešaut viņai pa seju tad, kad redzēji viņu pie lombarda?...un kāpēc trolejbusa zagle- ši arī pamanijās trolejbusu nospert un ar visu trelobusu līdz lombardam aizbraukt?

V vārds 04.11.2011

Pa seju gan nevajag šaut no zagles kļūs par cietušo. Vajadzēja nodot policijai un neraustīties. Liecinieks ta bija. Kabatzagļus ir ļoti grūti pieķert, pat policija ilgstoši izsekojot var pieķert kabatzagli viņa nodarbē. Palaidi garām izdevību.

E es 05.11.2011

teksata autore PILNĪGA IDIOTE augstākajā līmenī, Jūs esat blonda KUCE- bļa uzreiz ir jāšauc pa purnu, nevis jāklusē, KAUNS, jūs esat savas mātes miesas kauns!!!

un bilde vispār nofotografēta - teicami, ne sejas, nekas!

ceru, ka nākošajā reizē, Jūs apzags šī paša čīgāniete.