www.sudzibas.lv Pludmales! Stikli pludmalee!

Pludmales! - Stikli pludmalee!

Besī ārā tās cūkas kuras met un sit pudeles pludmales ūdeņos! Vēl jo vairāk besī tie kas uz to tā mierīgi caur pirkstiņiem noskatās un nesado pa purnu tādiem lohiem! Maziem bērniem pēc tam jāgriež kājas dēļ tādiem pidariem!

J

J janka 21.05.2011

Ziemaa jau ne viens nedomaa par to ka vasaraa tajaa vietaa buus vien pashiem un pashu beerniem jaapeldaas un jaagriezh kaajas - man taa viens draugs noasinjoja un slimniicaa mira ji bija zaudeejis paaraak daudz asinju. Sist taadus vajag kas met pludmalee un uudenii stiklus. Ir jaaizliedz ar likumu atrasties uudens tuvumaa ar stikla pudeleem un jaauzliek bargs sods saakot no 500Ls liidz 300Ls jo nodariijums ir saistiits ar miesas bojaajumiem un dziiviibas apdraudeejumu.

J janka 21.05.2011

Jaasariiko Akcija - Piekauj to kas sadauza stiklus pludmalee! Caur draugiem.lv padodat zinju citiem.

Q QWE 23.05.2011

Mja, šādiem kropļiem šos stiklus pakaļā vajag sabērt.

Q QWE 23.05.2011

Mja, šādiem kropļiem šos stiklus pakaļā vajag sabērt.