Galss SIA - Pārkāpums

Kadu laiku braucu ar autobusu 6317.
Šoferis, brucot pa maskavas ielu, un blakus brauca smagā mašina mazliet aizšķērsoja tam ceļu.
Autobusa šoferis, smagajai, mašīnai pagriežot stūri mēģīnāja, to pašū izdarīt viņu atpakaļ.
Lielaikais pārsteigums ir tas ka vinš ir autobusa šoferis, kas nerēķinās ar pasažieriem.
Ja, smagā mašīnā viņš būtu ietriecies?
Ko domā par to sia galss. Administracija? Kā arī firmas direktors par tādu veida šoferi kas, vada autobusu.
Kā arī apkalpošana pieklibo latviski neatbild, kā arī nelaipni apkalpo.
Es būdams cilvēks no malas laprāt sagaidītu, no šofera laipnu atbildi. Ja es viņu pasaveicinu, vai pasaku paldies, preti saņemtu atbildi lūdzu. Latviešu valodā.
Es saprotu ka kādam ir krievu asinis, bet valsts valoda gribētu saņemt atbildi.
Lūgums izkatīt manu sūdzibu un darīt lietas laba kaut ko lai vērstu to par labu.

Es jau nesaukšu kurās europas valstīs tas ir pats par sevi saprotams, bet šiet jāraksta sūdzība lai kaut ko kaut kas darītu lietas labā.

Man kauns, ka man 26 gados jāaizrāda 30-60 veciem cilvekiem par viņu uzvedību, ētikas normām utt..
Es biju izbraucis ārpus lv un tas viss, ir pats par sevi saprotams.
Šeit, tas viss jāmāca un jāaizrāda par uzvedību normām un to ieverošanu.
Kauns. Kauns...
Man būtu tas jādara? Vai kādam kam maksā par to.

P. S.
Jeb kur kur kāds strādā europas. Valsti ir jāzina tās valoda, ja nezin. Samaksa savadāka.
Vai latvija to nevar ieviest, ja nezini pilnīgi laviešu valodu samaksa ir zemāka neka ja to tu zinātu.
(darba atalgojums)

paldies.
Raitis j.

R

J jomajo 21.11.2011

Vai, grūti gan tev. Es Ar Salaspils autobusu braucu jau gadu gadiem. Šoferi pa lielam tur jau ar gadu gadiem, no dibināšanas pirmsākumiem. Lauzītā latviešu valodā runā, bet runā. Nekad nav redzēts rupjš šoferis. Aizliedz kāpt autobusā totāli piedzērušiem un ar attaisītu šmigu rokās. Neesmu pamanījusi ar, ka šoferi pārkāptu noteikumus. Tā ka nevajag te liet. Mana ģimene Galss Buss pakalpojums izmanto, kopš firma parādījās un tie ir gari 18 gadi.. Un nekad nav nācies sūdzēties.
Izskatās, ka problēma ir tevī.

P PēterisDaiboževs 21.11.2011

Raitis, tu savā sūdzībā pats sevi esi riktīgi apdirsis! Par kādām latviešu valodas zināšanām TU vari šeit runāt? Tu palasi savu tekstu, stulbenis! Gandrīz katrā vārdā ir kļūda...