Elektroniskas gramatas - Esiet uzmanīgi

Gribeju bridinat cilvekus, atsaucos uz kadu sludinajumu interneta, kur var pelnit interneta, uzrakstiju uz sludinajumu, kas tur jadara? Un kadi nosacijumi, bet man atbilde bija atpakal uzreiz, jusu epasts automatiski ir registrets datu baze, un jums jagaida pirmais klients, nu tad es neatbildeju, un gaidiju, te peksni man uzrakstija ka velas pirkt gramatas, padevu zinu sievietei kas piedavaja so te darbu, man klientam bija janosuta manas bankas rekviziti, lai man atsuta naudu par siem materialiem... Viss jau vel neko... Taka klientam bija cita banka, man nauda kuru itka izsutija neatnaca uzreiz (vispar neatnaca) cilvekam kas piedavaja darbu, teicu ka klients itka izsutija, bet velas lai materiali butu uzreiz, tad vina man saka teikt kad lai es vinai parsutu 50ls un vina man tulit atsutis itka, skaidroju ka man pasai tadas naudas nav, un klienta nauda man nav atnakusi, tad vina mani mudinaja panemt kreditu un vel nez ko, labakais ir tas ka jums vispar nav nekadas zinasanas, jus nekad nesatiekat ne darba deveju neko, viss notiek neta, jums nejauta ne cik jums gadu pilnigi neko, pat vardu ne, var pat 10 gadigs berns uzkerties ka es: (

Z

D Dailis Bezvārdis 31.12.2011

Tie taču ir krāpnieki nevis grāmatu tirgotāji ! Te tādi paši nigērijas krāpnieki kredītus piedāvā ! Neuzķeries !

V Veroniqque 29.01.2012

Palasies par šiem krāpniekiem tepat, pameklējiet pēc vārdiem - Real ADLC.
Shēma tā pati - Tevi ieraksta neeksistējošā datu bāzē, un uzreiz Tev atraksta klients, kuram STEIDZAMI ir vajadzīgas tās e-grāmatas. Tā nu sanāk, kad banka maksātājam ir cita, un maksājums uzreiz neienāks Tavā kontā (drīzāk neienāks vispār). Jo PrintScreen no i-bankas ir viltots, ar neeksistējošu maksātāja konta numuru.

Tā ta shēma arī strādā.

Pati uzķēros, bet labi ka tikai 40Ls par tām grāmatām pārskaitīju. Pēc tam atguvu naudu, iepriekš uzrakstot iesniegumu policijā un A.Rocēna vārda. Uzreiz uzrādījās satraukta "darbadevēja", kas piedāvāja atgriezt naudu, ja izņemšu iesniegumu.

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Pārstāvis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju.

Likumsargs 29.01.2012

Redziet, visa problēma ir tur, ka mūsdienu cilvēki ir atraduši domāt un izdarīt secinājumus.
Nu padomājiet paši:
A -ja jums neparasa, ne vārdu, ne vecumu, neko...
B -ja uzreiz pēc atbildēšanas jums uzrodas klients...
C -klientam vajag materiālus tūlīt...
D -jums piedāvā pārskaitīt savu naudu...

"Ieslēdzot" mazlietiņ loģiku jau uzreiz rada aizdomas, ka potenciālais darba devējs neinteresējas par jūsu personību. Kas jūs esat un ar ko nodarbojaties.
Uzrodas klients, lai arī ir elektronikas laikmets, nu nevar pāris minūtēs (stundās) uzrasties klients, nevar.
Kāpēc klientam vajag materiālus uzreiz? Var jau būt, bet jebkurš normāls cilvēks, kurš draudzējas ar datoru zin, ka banku operācijas notiek trīs darba dienu laikā, tātad, ja jau viņam tik pēkšni ir vajadzīgi šie materiāli, tad ar to ir jārēķinās.
Neviens īsts darba devējs nepiedāvās jums ņemt kredītu lai apmaksātu pasūtījumu, bet gan ieguldīs savus līdzekļus vai arī izpildīs pasūtījumu, kad būs saņemta nauda no klienta!

TĀ KĀ DOMĀT VAJAG, NEVIS AUTOMĀTISKI KLABINĀT KLAVIATŪRU UN ATBILDĒT UZ VISIEM E PASTIEM!!!

KUR AITAS, TUR CIRPĒJI!

N natalijaj 10.02.2012

Veroniqque kā es varu ar Jums sazināties?
Cik sen Jūs uzrakstījāt iesniegumu par Rocēnu?
Būtu jau labi atgūt atpakaļ savu naudu

U User119123p 10.02.2012

Ir prece, būs nauda un nekad otrādi!