Maxima - Мухи на выпечках

Мухи на выпечках Уважаемые сотрудники заведения, хотела бы выразить своё беспокойство по поводу санитарных условий в вашем магазине. На прилавках с выпечкой летают мухи. Не совсем приятно смотреть на то, как на круассанах сидят мухи и уж тем более покупать и есть такое. Прошу вас принять необходимые меры для устранения данной проблемы.

Bite - Обман

Обман При замене номера меня не предупредили о том, что мне нужно писать заявление об отказе от первого номера телефона. Из за чего я должна платить двойную сумму за тарифный план, за первый и второй номер. Я узнала об этом спустя месяц, увидев сумму счета. Теперь я два месяца буду платить за пустоту, то есть, за номер, который даже не использую. Я считаю это мошенничество. Не советую переходить к этому оператору. Они будут драть деньги с воздуха.

Maxima - Par draudiem

Par draudiem Jusu kolegi natalija vecaka maiņa un apsargs kaud kads ja nešaubos, zvanija man uz privatu numuru un draudeja visa ko ja viņi turpinas man draudet tad rikošos uz tiesu uz kompensaciju uz jusu darbiniekiem un kompaniju ja vini turpinas man privati list dzivi. Un gan ja draudes.

T Terriblenews 13 st atpakaļ
Komentāri 2 Veikali

Ainārs Šlesers - krāpnies un naudas manu plātors

Labdien visiem! Vēlētos pievērst uzmanību tam, ka Ainārs Šlesers nodarbojas ar lielām mahinācijām, iesaistot valsts naudu un valsts kasi. KNAB neko nedara, un tiesu sistēmā viņš uzpērk policiju un dažus deputātus. Viņš ir liels melis un nodevējs. Izvairieties no Aināra Šlesera un viņa draugiem. Nebalsojiet par Aināru Šleseru – viņš tikai zog un melo, un neko citu nedara.

DAUGAVPILS ZOBĀRSTNIECĪBAS POLIKLĪNIKA удалил два зуба без наркоза - претензия на некачественное оказание стоматологических услуг образец

претензия на некачественное оказание стоматологических услуг образец Сын мучился с зубной болью. К д-ру Шингареву талончиков не было и сын попал к д-ру Жилину. Нужно было удалять два корня. После сделанной анестезии доктор СРАЗУ! начал удаление. А парень взрослый, и зубы у него не молочные. Это что за такая новая методика? Не дождавшись заморозки сразу удалять! Это что, внедрение гистаповской практики? Сыну разворотили десну и еще зашивали. После такой процедуры, он полуживой еле вышел с кабинета, получив шок. Хочется задать вопрос: Кто выдавал диплом этому доктору? Если еще кто-то столкнулся с такой ситуацией, напишите.

Ledakcijas - Slikts serviss

Nelaipna apkalpošana,divmetrīts šķets, kurš kaut ko murmina zem deguna,kamēr aizbrauc lidz viņiem,var trīsreiz mašīnu salauzt,ceļš izjārēts.Bet par sortimentu un kvalitāti sudzību nav.Kārtas numuriņu sistēma kuru nevar uzreiz pamanīt ienākot veikalā,jo visapkart viss mirgo kā ziemassvetkos,pēc tam pārdevējs burkšķ ka nav paņemts numurs,old shcools

Drogās - Slikts darba devējs

Slikts darba devējs Sāku strādāt Drogās, murgs. Alga ir niecīga, jāstrādā ir gan kā apkopējai, gan kā apsardzei, gan pārdevējai, kā arī kā noliktavas darbiniekam. Atrodies darbā 11h un 30min, apmaksātas ir tikai 10h. Kāds kaut ko nozog- maksā no savas algas, pat ja naudas summa ir pus algas vērtībā. Pārtraukums ir tikai 1h. Kā arī, kosmetika drogās ir veca un saslāņojusies, vairs pat preces tur iegādāties nevēlos.

Sportland - 90gadu tirgus apkalpošana

90gadu tirgus apkalpošana Iegāju veikala ar domu apmainīt apavus jo ko es nopirku man rīvēja kāju līdz asinīm iegāju veikala sportland autleta kur bija jaunais cilvēks pastāstīju viņam situāciju un ka vieta mani atteicās apkalpot jo citi aiz manis rinda bija sagaidīju kad visus apkalpos stājos un atkal lūdzu apmainīt tā vieta teica ka manas kājas ir vainīgas ka neko nevar darīt un lai eju prom cilvēkam nebija beiģika ka ari savu vārdu atteicās saukt

Gaļas Nams "Ādaži Lielvarde - krāpšana

Sveiki! nesen mani uzrunaja sludinājums par ādažu gaļas namu kas atrodas lielvardē no sākuma kad strādaju viss bija forši var teikt kā sludinājuma rakstīts. Pagaja mēneša vidus viss sagriezas kājam gaisā ,stundas jastrādā neželigas atieksme pret darbinieku un atalgojums komplektētājam par nostradatajam stundām smieklīga. Otrā menesī ejot prom vel aizvien neesmu saņēmis savu algu visi tik sola kad izmaksāt bet galu galā neko neesmu saņēmis.

Čili Pizza - Nepieņem kuponu.

Nepieņem kuponu. Valdeķu ielā Chili picā, mums atteica pieņemt kuponu kurā bija bezmaksas pica, kuru saņēmu Valsts asins donoru centrā. Kā arī nepajautāja 10% atlaižu karti kura ir norādīta ēdienkartē. Samaksājām pilnu summu. Principā atlaide eksistē tikai uz papīra.

R Raivivto 18.05.2024
Komentāri 0 Picērijas

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 18. maijā apmeklējot Origo čili pizza biju pārsteigta par viesmīles attieksmi pret klientiem. Pasūtīt ēdienu jāgaida apmēram 10 min, apmeklētāju iestādē bija maz. No blakus galdiņa puisis gribēja pasūtīt un piecēlās un pasauca viesmīli, kura pēc tam aizgriežoties pukstēja, lai ejot uz Makdonaldu tur nebūs jāgaida utt. Un vēl aprēķināja visu bez atlaides, kaut minēju ka man ir atlaižu karte. Diemžēl nezināšu teikt viesmīles vārdu. Bet attieksme rupja.

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Atnākot uz t/c "Olimpia" Čili pizza restorānu apsežoties pie galdiņa un gaidot jau 30 minūtes neviena apkalpojoša persona tā arī nepiegāja, bet uzreiz piegāja pie blakus galdiņa, kur sedēja cilvēki(ārzemnieki), kuri tikko bija atnākuši. Kad mēs uzrunājam viesmili, viņa pagriezās ar vārdiem es jūs neredzēju, bet tūlīt. Garastāvoklis tika sabojāts pamatīgi.

Baby Store - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Ļoti slikts klientu apkalpošanas serviss saistībā ar interneta veikalu. Pēc pasūtījuma veikšanas,nedēļu klusums. Klientam pašam jāinteresējas,sazvanīt neiespējami,uz e pastiem neatbild. Kad beidzot izdevās sazvanīt,izrādās ,ka lielākā daļa preču nav pieejamas. Klients par to informēts netiek. Naudu par neesošajām precēm jau neatgriež gandrīz 3 nedēļas. Nevienam neiesaku. Drausmīgs interneta veikals un komunikācija ar klientu zem katras kritikas.

+918929509036 Emergency Loan Available - +918929509036 Emergency Loan Available

+918929509036 Emergency Loan Available Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problems regarding Loan is solved between a short period of time Get access to both long and short term loans on credit check, unemployed, personal and business loans without delay through online application with 100% approval. We stand apart from other lenders because we believe in customer service,and we stay with you until you get the results you want. no matter your location just 3% per year Contact us for more details regarding the loan. WhatsApp No:+918929509036 [slēpt]@gmail.com Dr. James Eric Kind regards/Respect

AtrisinātaRīgas namu apsaimniekotājs - Мошенничество, обман

Мошенничество, обман Пытались повесить очередной кредит на 64000, ссылаясь на несуществующие законы, растратили все накопления дома за 20 лет, провели реновацию дома за космические суммы, при этом не выполнили всех работ и увеличив конечную сумму на 25 процентов, качество работ ужасное, ничего не исправляют, хотя есть гарантия, договор на реновацию не предусматривал увеличения выплат. Не отвечают на запросы владельцев, нет технических специалистов, при этом очень грамотно и правильно пишут в своей газетенке Делаем вместе, в реально жизни - сплошной обман и воровство

Pro Tehs - Slikts serviss

Slikts serviss Что стало с этим сервисом! После ремонта у них, пришлось отвозить машину к дилеру на переделку. Дилер констатировал что работа выполнина не качесвенно а деньги за работу берут почти как в дилерских центрах! Года 4 назад работали спецы! Сейчас к сожелению наверно одни халтурщики! Посоветую всем всем всем! Объежайте этот сервис стараной! Одним словом шарашкина кантора!

Dārza ABC - Pasūtījuma ignorēšana.

12.maijā 2024.gadā veicu pasūtījumu Dārza ABC internetveikalā. Epastā atnāca apstiprinājums, ka pasūtījums pieņemts, un tiks nosūtīs priekšapmaksas rēķins. Rēķinu joprojām neesmu saņēmusi, un vairs jau arī neceru saņemt.Sūtīju atkārtoti divus epastus ar jautājumu, kad izsūtīs man rēķinu, lai varu to apmaksāt, un beidzot saņemt savu pasūtījumu. Esmu vīlusies šī veikala attieksmē! Nevienu xiņu nesaņēmu, un nevēlos šeit nekad neko pasūtīt. Serviss klibo ļoti!

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss 17.05.2024 около 19:40 - ужасное обслуживание и отношение к покупателю. Старшего кассира нужно уволить и никогда больше не допускать в сферу обслуживания и тем более близко к людям! Покупала несколько товаров, на кассе увидела стоимость без скидки, на что сразу вежливо уточнила, почему нет скидки. Кассир, как выяснилось позже, это была старший кассир начала на меня кричать, почему я не смотрю цену и я сама виновата. Я попросила отдать деньги за товар, который ещё не приобрела, на что она начала...

Optimus Mēbeles - Не обьективная оценка, не желание разобратся в ситуации.

Не обьективная оценка, не желание разобратся в ситуации. Добрый день. Принимаю во внимание указаные выше доводы с Вашей стороны по эксплуатации кресел SG00019, но к Вашему сведению, кресло использовалось в столовой комнате. В соответствии этикету и обстановке в столовой упомянутые веше нарушеня эксплуотации не приемлимы как с технической так и со стороны этикета. По этому, считаю инцидент случившеися в апреле этого года, во время приёма гостей, фабричным дефектом, так как использовалось только в случае приёма гостей. Экспертизу проведённую Вами не...

Nordeka - Slikts serviss

Slikts serviss Reisā nr. 639304, maršrutā Skaistkalne-Jaunsaule-Vecsaule-Bauska šoferis maksimāli nemāk pieklājīgā manierē sarunāties ar pašazieru. Nekad nebiju braukusi ar mazo ciematu autobusiņu, vēlējos maksāt ar karti, šoferis ne vārda pretī atbild. Es lieku klāt kartiņu aparātam, kungs sāk bļaut uz mani “Nu pagaidi, kur bāzies!”, uz ko es sabijos. Tad liku vēlreiz un sāk atkal pacilātā tonī “Tev tā karte nemaz nepīkst!” ES ATVAINOJOS, bet ja Tu redzi, ka cilvēks nemāk appieties ar aparātu, kas ir Tava...

L lietotajs2041 17.05.2024
Komentāri 0