1a.lv

1014
Apskatīt statistiku

1a.lv - Sūdzības un atsauksmes

1a.lv - obman

obman dobrij denj,xo4ju vsex predupreditj $to v magazite www.1a.lv obmanivajut s aukcionnimi cenami pi$ut takije summi bez akciji naprimer mi xoteli preobresti printer HP DeskJet 3050A E-AIO u nix stoit cena bez skidki 113 ls i radom napisano $to sej4as cena so skidkoj 40 ls,ja za$la v salidzini i takije printeri po 40 ls vo vsex internet magazinax,poetomu ne veditesj a vse pereproverajte.uda4i vsem

1a.lv - Плохая система

Плохая система Было несколько заказов,и всегда проблемы... С начало заказали ноутбук,в пятницу в обед,сказали что будет только в понедельник,ок, наступил понедельник,в предвкушении ноута проходил весь день.К вечеру позвонили,оказалось не будет...Нашли другой инет магазин,через 2часа ноутбук был у нас. Потом заказывали монитор,тоже самое.Так-же что бы дождаться ответа в скайпе надр прождать,где-то от 30-до 90 мин. Сервис у них "отличный".Отношение к клиентам "отличное" Вообщем не кому не советую к ним обращаться!

1a.lv - Brāķētas un nekvalitatīva prece

Brāķētas un nekvalitatīva prece Pārdod nekvalitatīvu preci, apkrāp klientus. Iegādājos portatīvo datoru, ar tehniskām problēmām, kad apmainīja otrais arī ir ar tehniskām problēmām. Kā arī programmatūra viņiem ir brāķēta un dārga, naudu atsakās atgriezt. Visiem pircējiem iesaku uz vietas prasīt, lai atver un parāda ka strādā! Arī programmatūru uzstādiet uz vietas, kaut vai visu dienu sēdiet.

1a.lv - Slikts Dators

Slikts Dators Nesen nopirku Jaunu datoru. Acer aspire. No sakuma viss bija labi ar pirksanu Iesledz, neladejas linux. 10 lati par labosanu. plus 70 lati par windows ok. uzinstaleja. Tad viss sakas. Dators. 2 reiz vienkarsi izsledzas. Atsledzas pele. Tad uzkaras. Mans secinajums: Neperciet datorus 1a.lv

1a.lv - Del Vostro 131, pateretaju maldinashana

Del Vostro 131, pateretaju maldinashana Iegadajos jauno Del Vostro 131 ko tagad piedava 1a.lv portals. Bij reklamets ka tas stadas lidz pat 10 stundam. Protams ka dators nestrada 10 stundas, bet tikai 6, ar Power Save rezhimu! Uz datora nav nekadas oficialaas uzlimes par batareju darbibas ilgumu. Uzrakstiju pardevejam. Man rupjaa formaa atbildeja ka tas nav vinu problema un lika sazinaties ar DEL kompaniju :)))) Zhel ka musu valstii nav nekadas likumdoshanas lai sodit par pateretaju maldinashanu!

Atrisināta1a.lv - NEIESAISTIETIES DARIJUMOS!

NEIESAISTIETIES DARIJUMOS! Nesūtiet no šī internet-veikala neka! Pasutinu preci, teica piegādās nākamajā diena.. Pus dienu nogaidīju, zvanīju-lai noskaidrotu kura laika posma piegādes. kur man atbildēja, gaidiet no 15-17:00 piegādās.. pienāca 17:00 ne ziņas ne miņas.. zvanu atkal... saka ka notikusi kļūda.. viņa noskaidros un atzvanīs.. pagāja pusstunda, zvanu atkal.. tur man saka ja saņemam jūsu naudu , bet "paskrēja garam"" jūsu rēķins.. piegādāt varam tikai 1dien.. teicu ka braukšu pakal, uz ko man atbildēja- prece...

1a.lv - Mobiluks SIA

Mobiluks SIA Pasūtiju datoru komplektu www.1a.lv saņēmu apstiprinājumu pēc paris stundam atzvanija operators un pateica, ka cena mainijas pa 40 Ls uz augšu!

1a.lv - rezervēju, notirgoja manu preci

rezervēju, notirgoja manu preci Esmu šausmīgi vīlusies interneta veikalā www.1a.lv. Rezervēju preci, pēc brīvdienām (6fdiena, 7diena), kad zvanīju uz veikalu, lai pateiktu, ka precei braukšu pakaļ, pateica, ka manis rezervēto preci jau pārdevuši. Esmu ļoti vīlusies viņu negodīgajās darbībās, un noteikti šādus pakalpojumus un šo interneta veikalu vairs neizmantošu. Viņi būtu vismaz rīkojušies godīgāk, ja būtu ziņojuši, ka manis rezervēto preci drīkstētu pārdot. Bet viņi neko neteica, vnk notirgoja! Fui veikalam, fui pārdevējiem. FUI.

1a.lv - apkalpošana

apkalpošana Man gadījās visai jauks gadījums. pasūtīju datoru, kam bija akcija. dators ienāca noliktavā, kā viņi paši teica "ļoti lielā" skaitā. nu ko pasūtīju, 4dien, domāju nākamo 3dien kad ir brīvs došos, pakaļ jo nu rezervēts ir un nav ko uztraukties, paņemšu un skaidrā samaksāšu. pienāk pirmdiena, saņemu zvanu no 1a kur man saka ka datori jau izpārdoti, es nebiju samaksājis, tie kas maksāja tie dabū pirmie, tas nekas ka bijāt rezervējis. prieks kur tu rodies, man likās ka 1a ir daudzmaz normāls interneta veikals, izrādās ka pilnīgs idiotu bars.

1a.lv - preces iegādāšanās līzingā

preces iegādāšanās līzingā Pirmo reizi saskāros ar internetveikalu 1a un noteikti, ka pēdējo! Attieksme pret klientiem drausmīga, visu laiku sēdi neziņā un pašam jāzvana, lai kaut ko noskaidrotu kā virzās pieteikuma izskatīšana...tas, protams, domāts par preču iegādāšanos līzingā! Gribu vērst uzmanību, ka es veselu nedēļu nogaidīju un secināju, ka tāda akcija, kā NEMAKSĀ LĪDZ PAVASARIM nemaz nedarbojas...līzinga kompānīja pieprasīja LVL 80+vēl par līguma noformēšanu...absurds...jautāju kapēc tā-kur sekoja atbilde, ka man...

1a.lv - apkalpošana

apkalpošana Nožēlojama klientu apkalpošana. Dievs stāv viņiem klāt ja kaut kas nebūs kārtībā ar pasūtīto preci.

1a.lv - Datora modelis neatbilst aprakstam

Datora modelis neatbilst aprakstam Protams sāku ar to ka sāku salīdzināt portatīvo modeļu klāstu, un atradu salīdzini.lv labu piedāvājumu. Tas bija lētākais no visiem internta veikaliem. Pasūtīju, piegādāja, bet atklājās, ka modelis ir cits nekā norādīts viņu mājas lapas piedāvājumā. Uzmanās no tādām krāpnieciskām manipulācijā. Bet piegāde bija ātra.

1a.lv - Krapnieki 1a

Krapnieki 1a Tad mana situācija: pasūtīju datoru pie viniem. Šie pēc 3 dienām zvana, datora nav uz vietas, bet nedēļas laikā būs. Gaidiet. Nu es gaidu. Pēc nedēļas protams nekāda datora nebija. Pēc mēneša šie man zvana: Būs dators viss būs pēc nedēļas. Gaidiet. Nu es gaidu. Paiet vēl mēnesis. Lieki teikt, ka nekāda datora man nepiegādāja. Es šiem zvanu - šie saka būs dators tūlīt(nedēļas laikā) gaidiet. Gaidu. Paiet mēnesis es pēdējo reizi uzzvanu šiem kāpēc nav dators? 1 a darbiniece tāda atbild: Ā es neko...

1a.lv - Klienta ignorēšana

Klienta ignorēšana Darbinieks telefoniski pieņem pasūtījumu, pieraksta datus, pasaka, kur un cikos jābrauc pakaļ precei. Aizbraucu liekus 60 kilometrus, bet pasaka, ka pasūtījumu nevar saņemt, jo nav noformēts pasūtījums.

1a.lv - pārdodo mēslus

pārdodo mēslus vienvārdasakot nopirku mēslu šajā veikalā - datorpeli ar defektu, kura it kā strādā, bet ar traucējumiem. 14 dienas ir pagājušas, bet samainīt vairs nevaru - viņus tas vairāk neinteresē. laikam tā bija pēdēja iepirkšanās šajā veikalā.

1a.lv - Darbinieki

Darbinieki Sveiki! Internets veikals 1a butu labaaks, ja ne buutu ofisa darbinieki idioti! Vis lielakajs stulbens un liels gudrinieks ira varda Sandis! vienmeer centaas viskur savu degunu bast kur nevajg! Ar to izraadit centaas sefam ka vins ir labs darbinieks! jauns puntju puika! bet man bija problem viena ka nevareju vinu aistikt. baidijos vinu aistikt tapec ka ja mani no darba izmestu pa to tad nebuus ko maksaat pa liizingu! vot..vins ir pelnijis jau sen pa purnu! pagaj laicins un mani tomert samazinaj...

Atrisināta1a.lv - www.1a.lv neko izdarīt nevar!!!

www.1a.lv neko izdarīt nevar!!! Pirms 3dienam pasūtiju poratīvo datoru internetveikalā 1a.lv un šodien teica ka piegādašot ar exprespastu.. Nu nācās izbrīvēt veselu darbadienu un pūt mājās 11h no 8:00 lidz 19:oo un nekadu kurjeru es nesagaidiju, un neviens neko nezvanija un nelikās ne zinis arī! tad nu es tagad esmu apzvanijusi kādus 10 telefonus gan uz 1a.lv gan uz exprespastu un neviens neko nezinot un neviens neko izdarit nevarot un neviens neko neredzot... 1a.lv vispar teica ka lai gaida lidz ritdienas 3:00 pa dienu un...

1a.lv -

A u menja bila ochenj vesjolaja situacija. Ja zakazala elektroplitu, otprasilasj s raboti i poehala domoj zhdatj zakaza. I plita priehala, no toljko gazovaja. V zakaznike napisano elektro, a po faktu gazovaja. Okazivaetsja devushka dispecher pereputala bukovku v nazvanii. V itoge: popustu potrachennoe vremja i nervi.

1a.lv -

Kupila telefon v inet magazine www.1a.lv. Zavela denjgi, obeschali privesti na sledujuschij denj. Ne privezli v te4enie 3 dnej, potom skazali, chto nado zhdatj escje nedelju. Ja poprosila vernutj denjgi, kot. oni objazani vernutj v te4enie 3 rabochih dnej-Ne vernuli v te4enie nedeli.Posle togo, kak ja napisala pretenziju i prigrozila podatj na nih isk na reklamu, kot. vvodit v zabluzhdenie potrebitelej, denjgi vernuli na s4et v te4enie chasa.Vam nuzhni takie problemi?

1a.lv -

kupila ja u nih televizor v proshlom godu,otrabotal on u menja pol goda i nakrilsja.kogda ja ih poprosila priehatj i zabratj ego mne skazali sto u nih netu svobodnih kurjerov i priedut ne ranshe chem cherez nedelu,a nepriehali oni i vtechenie 3 nedelj.kogda ja pozvonila eshe raz,oni vsetaki prislali kurjera,kogda tot uvidel shto telek bez upakovki(neuzeli nuzno hranitj vse upakovki v techenie garantii?)poprosil menja podpisatj bumagu sto esli on ego razobjet ja pritenzij ne imeju.televizor ne...