Atrisināta1a.lv - Garantija

Kupil kompjuter u etoj psevdo firmi ! Pokupka bila sdelana na juredicheskoe lico ! bil konstatirovan brak no etot magazin daze ne hochet slishatj o zamene kopjutera tolko remont! Personal uzasnij i vsem vsjo ravno ! Osteregajtesj ih!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.03.2019

G

S smīkņa 11.06.2013

Un kas tev pret remontu?

1a.lv Pārstāvja atbilde 12.06.2013

Производитель устанавливает определённые условия для ремонта товара и обмена. Мы, как продавец, соблюдаем эти правила, которые отличаются для юридических лиц, которые ведут экономическую деятельность и частных лиц. Если официальный сервисный центр производителя выдаёт акт о обмене товара или возврат денег, то мы это без замедления выполняем. Если официальный сервисный центр не выдаёт такой акт, то мы как продавец не имеем право совершить обмен товара.

B buyer-22 28.11.2013

Piekrītu, garantijas jēdziens šiem neeksistē ...briesmīgs kantoris.

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2014

Sveiki. Garantiju visiem mūsu produktiem nodrošina autorizēti servisa centri nevis mēs. Servisa centrus Latvijā ir ierādījis attiecīgais ražotājs, tāpēc par garantijas servisu/apkalpošanu uztraukumam nav pamata. Kas attiecas uz apmaiņu - klientam ir tiesības vienmēr atgriezt/samainīt preci likuma noteiktajā laikā un kārtībā.