www.sudzibas.lv 1a.lv krāpšana ar komplektāciju

Atrisināta1a.lv - krāpšana ar komplektāciju

Labvakar. Saskāros ar nepatīkamu situāciju, ka šajā www.1a.lv internetveikalā. Tirgotā prece neatbilst viņu pašu aprakstam! Pasūtīju klēpjdatoru, viss kā pienākas -piegādāja, priecājos , viss notiek un te ievajadzējās ierakstīt vienu DVD disku. Ops, skatos -a diskdzinis ta nav . Skatos - domāju kļūdījos pasūtot, nē melns uz balta- jābūt diskdzinim. Zvanu uz turieni, man atbild " kļūda mājaslapā" un " vilciens jau aizbraucis..." , jo es to nepamanīju 14 dienu laikā ! Piekrītu, mana vaina -uzreiz nepārbaudīju , bet ja nebūtu vajadzīga tas diskdzinis arī tagad vēl priecātos , kaut gan pagājušas tikai 23 dienas no iegādes.
Ieteikums - RŪPĪGI PĀRBAUDIET KO JUMS PIEGĀDĀ šis veikals ! Man nekādu risinājumu nepiedāvāja , 14 dienas pagājušas un cauri, a tas ka nepareiza informācija- viss Ok.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.04.2019

N

1a.lv Pārstāvja atbilde 27.09.2013

Labdien! Pērkot preci internetveikalā Jums ir tiesības 14 dienu laikā iepazīties ar preci un neatbilstību gadījumā atteikties no tās. Jūsu gadījumā 14 dienas ir pagājušas un kā Jus minējāt telefonsarunā - datora korpuss ir nedaudz apsvilināts, attiecīgi apmaiņa un atgriešana nav iespējama.

V Valentine 08.11.2013

1a, man ļoti žēl ka 14 dienu laikā nepamanīju ka nopirku datoru nevis ar Geforce video karti (kā bija norādīts specifikācijā + uzlīme uz datora), bet ar Intel 3000 graphics, kas man pilnīgi neder. Kaut kā neizdomāju laicīgi uztaisīt sistēmas pārbaudi. Bet tā jau tomēr klientu maldināšana, nevis "vilciens aizgājis".

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2014

Sveiki, Valentīne. Vai varam palūgt Jūsu pasūtījumu numuru? Spriežot pēc Jūsu teksta, Jums ir pareizā videokarte, jo esat norādījusi, ka Jums ir uzlīme ar GeForce. Ražotājs rūpnīcā uzstāda uzlīmes un tādā gadījumā kļūda nav iespējama. Daudzi mūsdienu datori
ir aprīkoti ar divām video kartēm - atsevišķi uzstādītu (piemēram, GeForce) un integrēto (piemēram, Intel 3000) un Jums ir iespējams gan izvēlēties atkarībā no tā, kādus uzdevumus veicat (piemēram, ja nespēlējat spēles, tad uzstādīt Intel karti, jo tā patērēs
mazāk resursus un otrādi). Tāpēc arī, ja Jums ir ieslēgta konkrētajā brīdī Intel video karte, tad sistēma to tikai arī uzrāda. Tāpēc, visdrīzāk uztraukumam nav pamata un Jums ir pareiza video karte.:)

V Valentine 03.03.2015

Sveiki 1a,
pirms gada es to nezināju, ļoti atvainojos par to negatīvo atsauksmi.