www.sudzibas.lv 1a.lv Preci, par kuru samaksāts augustā, piegādā tikai novembrī. Pie tam sliktā kvalitātē.

1a.lv - Preci, par kuru samaksāts augustā, piegādā tikai novembrī. Pie tam sliktā kvalitātē.

Diemžēl kļūdas sūdzības tematā nav. Varu uzrādīt dokumentus. kas apliecina, ka datoru, kuru 1a apņēmās (gan rakstiski, gan telefoniski) piegādāt augustā 2-3 dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, viņi patiesībā ir piegādājuši 2-3 MĒNEŠUS pēc apmaksas saņemšanas. Pasūtīju un apmaksāju datoru augustā, bet saņēmu un reāli varēju sākt lietot tikai novembrī. Man tajā laikā, protams, vajadzēja iztikt bez datora, jo nauda jau bija pie 1a. Tāpat nācās patērēt daudz laika un nervu, lai piedabūtu 1a šo piegādi veikt vismaz šajā laikā (ieskaitot vairākus braucienus pie viņiem uz sava rēķina, lai gan biju apmaksājis viņiem arī piegādi, kā arī telefona zvanus uz numuriem, kas viņiem ir par paaugstinātu maksu un uz kuriem atbild tikai viņu autoatbildētājs, bet paši, tiklīdz jārisina problēmas, neatzvana). Galu gala piegādāja manāmi lietotu un apbružātu, nevis jaunu datoru. Tāpēc iesaku citiem ļoti uzmanīties un neiekrist uz šīs firmas piedāvājumiem, kas cenas un piegādes nosacījumu ziņā tikai izskatās labāki nekā konkurentiem.

F Fee 30.11.2013

Ir bijusi identiska pieredze ar mikroviļņu krāsns piegadi. Neskaitāmi zvani no mūsu puses, neskaitāmi neizpildīti solījumi no 1a puses. Kopš tās reizes nolēmu, ka tomēr iepirkties veikalā pasaudzē daudz daudz nervu.

Leonīds Osipovs 30.11.2013

Man ir bijuši līdzīgi gadījumi, tiesa gan ne ar šo, bet ar citiem interneta veikaliem. Tagad pērku tikai ar pēcapmaksu, arī saņemot preci pastā ir iespējama pēcapmaksa. Nekādā gadījumā neiesaku maksāt pirms tam, jo pat veikals, kuram uzticējos un viss ir bijis ideāli daudzus (manā gadījumā 7) gadus, vienā brīdī var sākt mēnešiem ilgi visu marinēt.
Nesen kādā godīgā internetveikalā par vienu preci man tā arī pateica, ka piegāde iespējama tikai pēc mēneša - diviem un nav nekādu garantiju, ka vispār būs. Man to nevajadzēja steidzami, es riskēju un risks bija tā vērts, turklāt viņi bija vienīgie, kas to tirgoja.
Iesaku uzmanīties ne tikai no 1A, bet arī no jebkuras, arī ļoti uzticamas firmas piedāvājumiem un nemaksāt naudu pirms neesat saņēmuši preci.

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2014

Sveiki. Atvainojamies par radušos situāciju. Diemžēl akcijas produktiem (it sevišķi, ja ir pirmā piegāde) var mainīties piegādes datums. Tas ir pilnībā atkarīgs no ražotāja/distributora loģistikas. Tāpat vienmēr norādam datumu pie pašas preces.
Jūsu minētais gadījums, kad jāgaida bija 2 mēneši - diemžēl ļoti reti, bet gadās, kad kādu ražošanas problēmu dēļ piegāde mums tiek pārceltas neskaitāmas reizes. Taču šādos gadījumos, kad nav iespējams gaidīt, vienmēr iespējams izvēlēties
alternatīvu no mūsu plašā klāsta, kas ir pieejams (kam uzrādīts statuss, ka ir pieejams). Par produktu - tirgojam tikai jaunas preces, jo mums ir ļoti būtiska mūsu kvalitāte attiecībā pret klientiem.