www.sudzibas.lv 1a.lv Preces cena

1a.lv - Preces cena

Ir tāds kantoris kā www.1a.lv - interneta veikals, it kā viens no lētākajiem i-neta veikaliem Latvijā.
Pasūtīju operatīvo atmiņu par 17.83Ls, atnāca uz epastu apstiprinājums, ka esmu pasūtījis minēto preci par šādu cenu. ar mani sazinājās menedžere, kura brīdināja ka būs jāgaida kāmēr prece atnāks no Lietuvas, piedāvājot citu produktu, kas ir dārgāks. Man nebija kur skriet teicu, ka pagaidīšu iepriekš sūtīto preci. Pēc 3 dienām pienāk ziņa uz epastu, ka minētā prece ir birojā un varu saņemt preci, bet ka tavu brīnumu cena uzkāpusi uz 21.22Ls. starpība jau nav liela ~3.50Ls, bet uz kopējas preces vērtības ievērojama. Sazinājos ar klientu menedžeri, kuri saka ka neko nevar ne darīt, ne mainīt, tā viņš ir un blablabla... un ne par ko uz kompromisu negāja
Es labāk piemaksāju šos 3,5Ls citam godīgam interneta veikalam (m79, xnet u.c.) nekā ceru, ka šie žuļiki atstās lēto ceno tādējādi maldinot citus potenciālos pircējus
Liels FUI, šiem kapeikpi....iem

Y YoYo 03.05.2013

Konkrēta cūcība!!!
Menedžerei pirms preci sūtīt bija klients jābrīdina, ka kaut kādu iemeslu pēc cena būs 21.22 nevis 17.82 un jāpārliecinās, vai klients to pirks par tādu cenu!
Interesanti vai gadījumā ja cena būtu vairāki tūkstoši un šie bez saskaņošanas arī nagļakā atļautos uzmest vēl pa virsu dažus simtus un piegādāt!!