1a.lv

1014
Apskatīt statistiku

1a.lv - Sūdzības un atsauksmes

1a.lv - DVD plejeri saskraapeets

DVD plejeri saskraapeets Neperciet neko internetveikalaa 1a.lv!!!! Kad es nopirku dvd plejeri, no saakuma nepamaniiju, ka tas ir saskraapeets. To pamaniiju apmeeram peec divaam stundaam kad biju sanjeemis preci. Nekaveejoties zveniiju uz 1a un teicu ka veelos mainiit preci. Naakamajaa dienaa aizvedu dvd plejeri uz 1a. No saakuma vinji neko negribeeja dariit bet peec tam piekrita panjemt uz apskati. Peec apmeeram nedeeljas vinji atdeva atpakalj un pazinjoja ka vinjam ir taisiitas valjaa plombes, ko es protams nebiju dariijis, un vinji nemainiis pret naudu vai citu dvd. Secinaajumus varat izdariit pashi.

1a.lv -

Ja kāds meklē B kategorijas autovaditaja darbu, tad neiesaku stāties darbā internetveikalā 1a. Strādāsiet vismaz 12 stundas, Algu sanemsiet labakaja gadijuma 250.ls. Pret Jums izturēsies kā pret vergiem-nekādu tiesibu, tikai pienākumi!!!! Slimibas lapas neapmaksā un un atvaļinājumu ari neapmaksā!!!

1a.lv -

Piedāvātās preces nav noliktavā, piegādes laiki netiek ievērotiNezinu, vai tāda ir visu interneta veikalu attīstības pakāpe Latvijā, taču iespaids ir diezgan nožēlojams - gribēju iegādāties skandas autiņam, izveidoja pasūtījumi, atzvanīja man tikai pēc stundām 4 (pasūtījumu izdarīju 8.00, atzvanīja 12.00). Kā izrādijās, tad manis izvēlētās skandas nemaz nav un nebūs pieejamas, sākās visāds mārketinga bulshits par to, lai izvēlos citas. Nu ok, naacu pretī, izvēlējos citas, vinjas netika atvesta...