www.sudzibas.lv 1a.lv Apkalpošana, attieksme, piegāde

1a.lv - Apkalpošana, attieksme, piegāde

Vēlējos arī visus informēt par internetveikalu 1a.lv. Nosūtīju savu pieprasījumu, apstiprināja pasūtījumu un nākamajā dienā atzvanīja, lai informētu, ka līzings apstiprināts! Pziņoja arī, ka varēs piegādāt tikai 2-dien, kas ir 4 darba dienas, nevis 1-3 darba dienas kā solīts! Tāpat arī, esmu izlēmusi, ka vēlos pati aizbraukt izņemt, bet neviens tur neceļ un neatbild uz telefonzvaniem, līdz ar to, varētu riskēt, un aizbrakt, bet kur ir garantija, ka tur uz vietas kāds būs? Tāpat arī par kurjerpastu no manis pieprasa 6.98Ls, lai gan mājas lapā ir informācija, ka maksā 4,99Ls un 1,99Ls, ja vēlos maksāt skaidrā! Protams, esmu ar mieru pārskaitīt, bet man nemaz tādu variantu nepiedāvāja, līdz ar to, man gribot, negribot ir jāpārmaksā!
Tāpat man arī nav nekādas garantijas, ka datoru saņemšu solītajā dienā, redzēsim, cik ilgs laiks paies! :(

Z

H HAHA, SUDZAMBIBELES 11.01.2013

mja... trtaki... drosi vien 6.98 ir 20 dala no tavas algas... skumigi :(

S shizia 13.01.2013

Es šajā brīnumveikalā pasūtīju kaut kad rudenī usb flash..
Vēl tagad gaidu pasūtījuma apstiprinājumu :D :D :D

D disneja 17.02.2013

Samaksāju avansu 492 Ls par datoru. To solija sākt komplektēt pēc divām nedēļām. Pēc šī laika izdevās sazvanīt. Paskaidroja, ka sāks komplektēt tikai pēc vēl vienas nedēļas. Nezinu vai tiešām šajā vaikalā ir tik milzīgs pasūtījumu daudzums.
Atradu citu veikalu, kas solija man nepieciešamo datoru nokomplektēt 2 darba dienu laikā.
Internetveikalā 1A anulēju savu pasūtījumu, jo tā izpilde 3 nedēļu laikā nebija uzsākta.
Operators mani satrieca. Nauda tikšot atgriezta 30 dienu laikā.
Iesaku no šī veikala turēties pa gabalu.