www.sudzibas.lv 1a.lv NEIESAISTIETIES DARIJUMOS!

1a.lv - NEIESAISTIETIES DARIJUMOS!

Vēlētos paziņot, ka maskējoties aiz interneta veikala izkārtnes www.1a.lv kurjers izplata nelegālas cigaretes. Nepietiek ar to,ka atvedot mums veļas mazg. mašīnu viņš ar gariem zobiem palīdzēja to uznest, pamatojot, ka redz viņam dienā tās tik daudz jānes, viņš manam dēlam piedāvā iegādāties nelegālas cigaretes blokiem. Paverot mašīnas salona durvis zem sēdekļa pārdošanai tiek piedāvāts tāds cigarešu daudzums, kas ir stipri lielāks nekā tehnikas daudzums, ko viņš katru dienu nesot. Labi iekārtojies,tik jautājums vai tā ir viņa iniciatīva, vai tā ir šī inerneta veikala īstā nozare. Tad jāreklamē nevis ka www.1a.lv ir lētākās cenas, bet gan cigaretes. Esmu ļoti vīlies par šo veikalu, bet nu katrs pelna maizīti kā māk un prot.

F

T terjers 27.11.2012

Vai dēls nepilngadīgs? Vai arī tev stučīt patīk?

W www.1a.lv 27.11.2012

Labdien,

Lūdzu, sniedziet informāciju par piegādi, lai varam identificēt negodīgo kurjeru! Ja informācija ir patiesa, šis kurjers www.1a.lv sūtījumus vairs nevedīs!

Lūdzu ņemt vērā, ka www.1a.lv izmanto sūtījumu piegādei DPD Latvija pakalpojumus, tāpēc svarīgi būtu veikt pasākumus, lai šādi gadījumi vairs neatkārtotos, ieviešot papildus kontroles monitoringa pasākumus, , kā arī nekavējoties identificējot konkrēto negodīgo kurjeru, tāpēc ceram uz Jūsu atsaucību ierakstot šeit sūtījuma numuru vai sūtot info par pasūtījumu uz mailu: [slēpt]@1a.lv

Atvainojamies savā un DPD Latvija vārdā par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,

www.1a.lv

F freedis 27.11.2012

Nevajag tagad meklēt vainu citos, jo piegāde tika veikta ar baltu auto uz kura sāniem rotājas uzraksts WWW.1a.LV un arī kurjers bija terpies tādā pat apģērbā, ta ka es saprotu, ka negodīgais darbinieks ir Jūsu.

W www.1a.lv 27.11.2012

Paldies par precizējumu. Mums ir skaidrs vainīgais. Diemžēl visbiežāk negodīgu darbinieku izdodas pieķert, pēc negodīgu darbību veikšanas.

Paldies par signālu! Tiks pieņemti mēri, lai nekas tamlīdzīgs neatkārtotos.
Par sagādātajām neērtībām vēlamies no mūsu puses piedāvāt dāvanu karti 50Ls vērtībā uz www.1a.lv precēm.
Sazinieties ar mums, lai vienotos par to, kā varam Jums nogādāt [slēpt]@1a.lv vai tel. 67428800

Vēlreiz atvainojamies,

Ar cieņu,

www.1a.lv

M mainmenumain 27.11.2012

50 ls dāvanu karti par neko :D
Jūs tagad visiem dosiet dāvanu, kartes, kam tas šoferis piegādājis preci? :D

F freedis 28.11.2012

Man nav vajadzīga Jūsu dāvanu karte, bet no tādiem negodīgiem darbiniekiem gan tieciet vaļā. Man bija priekštats, ka esat labs inerneta veikals, bet tādi darboņi to visu var sabojāt.

M Majoneeze 28.11.2012

Izdzirot par šo atgadījumu, biju ļoti vīlies Jūsu interneta veikalā. Kā kompensāciju, labprāt, pieņemtu dāvanu karti, no kuras pieticīgi atteicās primārais šī notikuma upuris.

S Supergirl 28.11.2012

Āāa... Sasmējos! :D Labais! :)))) Par redzētām cigaretēm automobīlī tagad dod 50 lvl? :D

S swizz 28.11.2012

Šausmas, šausmas, kas mūsdienās notiek. Kāda veikalam 1a.lv ir saistība ar kurjeru kam ir pašam sava blakus peļņa, kurjers ir kurjers, savu līgumā norādīto pienākumu veic, tātad tajā mirklī 1a.lv atbildība par viņu beidzas, tas ko dara pārējā laikā jau vairs nav veikala atbildība. Nu tirgo, tirgo, zvaniet policijai, ziņojiet par šo cilvēku, ja tas tiešām Jūsu maigo viegli aizvainojamo dvēselīti aizskar.

Plus, kurjeram paldies varējāt pateikt, jo citos iveikalos par katru stāvu ir jāpiemaksā lats, kurjera pienākumos bez maksas nav jānes pirkumi kas smagāki par norādīto svaru.

Tāds viens jautājums, neuztverat personiski. Bet ja kāds parkā apsēžas uz Jūsu mīļākā soliņa, arī asaras šķīst pa gaisu un sūdzaties visiem iespējamajām institūcijām.?

K Kangarooo 03.12.2012

Man cenas 1a.lv patīk no foršām akcijām un izdevīgākām nekā citu veikalu cenām.
Bet tas ka ziņotājs nevēlas 50 ls saņemt par ziņojumu ir jocīgi un aizdomīgi. Vienkārši cilvēks no citas firmas melo un tāpēc nevar aiziet pēc dāvanu kartes pakaļ. Es aiziešu. Jebkurš aizies. Ja nu vienīgi neies ja ir tā paša apmelotā konkurents jo neko nav pasūtījis jo nevar pasūtīt dēļ tā ka nav naudas dēļ veiksmīgā 1a.lv konkurenta kurš visus klientus savāc.
Savādāk nemaz neparādītos tik muļķīgi komentāri te kā piem no SuperGirl par morālu normu ieviešanu par nomelnojoša darbinieka atklāšanu.

J jurciks 05.12.2012

Tas freedis ir galīgs lohs, drošvien mājās pats samagonku tirgo, nāk klieenti pakaļ šmigai nav laika ierasties pēc dāvanu kartes. viņš točna ir FAFEĻĢĪMIS

B Beisbolzzz 05.12.2012

man lūdzu 10 blokus red&ded :D

K Konfetī 23.01.2015

Nesen atklāju interneta veikalu 1a.lv. Jau pirmajā reizē nopriecājos par veikala servisu: viss notika solītajos termiņos. Piegādes veids, ko izmantoju, bija Pasta stacija (tajā laikā par brīvu, tagad par minimālu samaksu - 0.99 eiro). Jāsaka, ka tas ir patiesi labs pasūtījuma saņemšanas veids, ja atrodas tuvu mājām.
Šajās dienās veicu otru pasūtījumu. To vai citu iemeslu dēļ saņemtā prece mani neapmierināja. Devos uz 1a.lv to atdot. Serviss atkal gods godam: bez liekiem iebildumiem saņēmu atpakaļ samaksāto naudu.
Apkalpojošā personāla vidū daudz jaunatnes. Uzņēmums strādā ar vērienu. Mīļš paldies kolektīvam!
Ar cieņu - Māra.

K kisunja 01.10.2015

здраствуйте! хочу сообщить, что покупка увенчалась в этом интернет магазине неудачно! заказ делали первый раз и наткнулись на брак! более того!!-на вопрос, проверяют ли они перед отправкой на брак!ответ-неимеем право! тогда объясните мне, почему сама посылка при получении оказалась вскрытой!? и чьи отпечатки пальчиков на купленной вещи??? явно не курьера)))

K kisunja 01.10.2015

здраствуйте! хочу поделиться своим плохим опытом в этом интернет магазине! заказали, оплатили и результат!!-БРАК полный! невозможно пользоваться приобретенным аппаратом(в нашем случае это телефон, стоимостью 109 евро)... более того, вещь была отвратительно упакована! +бракованая защитная пленочка в комплекте! вообщем остались без денег и с неработающей вещью на руках!!! при всем этом, что они якобы дают 100% гарантию товара! обидно!