www.sudzibas.lv 1a.lv Naudas atgriezšana

1a.lv - Naudas atgriezšana

Labdien,

Vēlējos sev pasūtīt jaunu mājas kinozāli Pioneer BCS-424, ierakstīju šo modeli www.salīdzini.lv meklētājā, kurš izmeta sarakstu ar cenām, lētākā cena šai precei bija internetveikalā www.1a.lv. Veicu pasūtījumu un pēc kāda laika saņēmu zvanu no šī veikala darbinieces, kura solīja, ka kurjers šo preci atvedīšot piektdien. Pienāca piektdiena, bet solīto zvanu no kurjera nesaņēmu, zvanīju uz 1a.lv, lai uzzinātu cikos kurjers veiks piegādi, uz ko man atbildēja, ka šī prece diemžēl būšot pirmdien. Pirmdien plkst. 21:00 vakarā ieradās DPD kurjers, kurš piegādāja pasūtīto kinozāli. Saliekot kinozāli pēc pirmā skata viss likās ok. Nākošajā vakarā draudzene man jautāja vai tā jābūt, ka aizmugurējais skaļrunis neskan, sīkāk paskatoties secināju, ka esmu iegādājies preci ar defektu. Atbrīvoju laiku darbā, lai šo kinozāli nogādātu šim veikalam atpakaļ, iesniedzu viņiem iesniegumu par naudas atgriezšanu un man palūdza aizpildīt aktu par preces iesniegšanu servisā. Zinu, ka pēc likuma mēneša laikā atgriež naudu, bet vēlējos uzzināt vai nav iespējams kaut kādā veidā paātrināt šo procesu uz ko man atbildēja, ka iepakojums esot netīrs un sliktā stāvoklī, kas viņiem radījis aizdomas, ka šī kinozāle turēta sliktos apstākļos un viņiem vajagot atbildi no viņu servisa. Es vienmēr iepērkoties internetveikalā saglabāju iepakojumu perfektā stāvoklī kādā man viņu piegādā, šis darbinieka izteikumus ļoti mani sadusmoja it īpaši redzot DPD busiņa grīdu, kur šī kinozāle atradās un īstenībā žēl šī veikala jo ar šādu attieksmi pret klientiem drīz garās rindas pazudīs! Laikam jau sanāk, ka es esmu vainīgs, ka šī prece nestrādā jo es jau iepirkos www.1a.lv, nebūtu to darījis nebūtu man lieku galvassāpju! Sanāk, ka es esmu samaksājis 1a.lv 242Ls par preci, kura nestrādā+par piegādi, kura šajā gadījumā bija bezjēdzīga! Esmu iepircies daudzos internetveikalos, bet www.1a.lv pirmo reizi un ļoti ticams, ka arī pēdējo.

U uzzy 05.03.2013

Paskaties no viņu skatupunkta: kā lai viņi zin, ka vainīgs ir DPD vai Jūs?? Uz goda vārda? Mūsdienās tāda vairs nepastāv. Principā pie preces saņemšanas šo lietu vajadzēja fiksēt, tad nebūtu tālāk šādu lietu. Bet šajā brīdī būs vien jāgaida viņu atbilde!

A Aivars 05.03.2013

Atbildot uz "uzzy" komentāru, sazvanīju Pioneer servisa centru un viņi atbildēja, ka tas ir skaļruņa defekts, bet www.1a.lv izdomājis tagad stāstu, ka viena tumba esot saskrāpēta, tikai es 100% varu apgalvot, ka nekas nebija skrāpēts un pioneer serviss arī neminēja skrāpējumu!

A Aivars 05.03.2013

Saņēmu zvanu no www.1a.lv, ka tuvākajās dienās tikšot veikta naudas atgriezšana, paldies viņiem! Tikai žēl, ka man vajadzēja nemitīgi zvanīties, lai iekustinātu šo procesu.

E Eksperts Maksims 05.03.2013

Uzskatu ka www.1a.lv ir diezgan labs interneta veikals, jautajums ir razotajiem, ko tie razo? kapec zem profesionaliem brendiem tie tirgots brakis

Y YoYo 05.03.2013

Nu brāķis šad tad visiem gadās, bojājumi var rasties arī neprofesionālas transportēšanas rezultātā!
Veikals šai gadījumā arī ir situācijas ķīlnieks!
Taču arī pircējam nav jājūtas vainīgam?!
Tādas lietas nepērk katru dienu un tad protams gribas lai viss strādā tip top nevis jāzvanās uz veikalu, uz darbnīcu un visiem jāpierāda, ka tu neesi kamielis!
Veikala interesēs protams ir atrisināt šo situāciju abām pusēm pieņemamā veidā, lai neciestu reputācija!

A Aivars 28.03.2013

Naudu saņēmu atpakaļ, iebildumu pret šo veikalu nav!

A Aktīvā 24.08.2013

Es arī saskāros ar tādu pašu problēmu, taču man ir pamats domāt, ka 1a veikals tirgo preču klonus - lētākas versijas, kas ražotas Kjīnā. Prece bija ārējais cietais disks. Internetveikala aprakstā nebija pilnīgs info, taču izlasot preces ražotāja pilnīgo preces tehnisko aprakstu oficiālajā mājaslapā biju droša, ka precei ir iespēja pārformatēties uz citu operētājsistēmu, Jo tur tā arī bija rakstīts. Taču ar 1a veikalā pirkto preci tas nebija iespējams. Kā var Viena un tā pati prece nedarboties vienādi!?!

D diamondplus 03.10.2013

Jānis, а как долго Вы ждали возврата денег?

R redbird 18.07.2015

Mums arī ir pioneer kinozāle, daudzas filmas un dziesmas viņam nemaz neiet un ir defekts sabfuferī nav labi salīmēts, pa 250 eu jābūt augstākās kvalitātes precei.

Z ZanC 16.09.2015

Man prieks, ka jus sanemat, mes 1.5 menesus zvanamies un naudu atpakal neesam dabujusi, tikai sola, ka parzvanis, kad noskaidros, un ta ari neka..