www.sudzibas.lv 1a.lv 2 nedeli zdu svoj zakaz

1a.lv - 2 nedeli zdu svoj zakaz

Po4etala zalobi na 1a.lv i o4en zeleju wto zaranije ne uvidela etava,ja uze zdu svoj zakaz 2 nedeli mne uze zvanili rabotnikov wtuk 5 kazdij mne vidajet wto ta novoje,ja dolzna im kazdomu objesnat kakoj ja im zakaz otoslala.informaciji ne dajut,ne ponemajut wto oformlat,i vrut kogda tavar budet na sklade.o4en ne davolna.nadejus mne moj planwetnik vose pridet

H

E extassy 06.12.2012

Вы, главное, в планшетник е-книги закачайте, да побольше... Ну, букварь, словарь и т.д...

S sandis77 03.01.2013

1a.lv laikam manu naudu iemaksā bankā uz procentiem, jo neskatoties, ka prece ir uz vietas, pēc tās pakaļ es varu braukt tikai pēc 48h pēc apmaksas no Swedbank uz Swedbank.. bardaks! ok šodien ir 3. janvāris- laikam darba daudz, bet tad pieņemiet darbā vairāk darbiniekus!!!