www.sudzibas.lv 1a.lv Datora iegāde līzingā

1a.lv - Datora iegāde līzingā

Sveiki! Pasūtīju datoru šajā internet veikalā...nevarēju sagaidīt, kad man kāds zvanīs zvanīju pati... Un, kad beidzot saņēmu preci kopā ar līzinga līgumu izrādījās, ka par līguma sastādīšanu jāmaksā 25.10 par ko mani neviens ne veikals ne līzinga kompānija nebrīdināja un līzinga kalkulatorā tas nekur neparādījās... Esiet uzmanīgi...

E

D disneja 05.02.2013

Šī veikala attieksme ir diezgan pofigistiska pret klientiem.
Arī es gribēju pasūtīt datoru līzingā.
Veselu dienu izklaidējos gatavojot izziņas līzingam.
Pēc 3 dienām zvaniju. Izrādās, ka līzings ir atteikts.
Nākošā dienā pasūtiju datora komplektu ar norādi, ka tiks veikts bezskaidras naudas norēķins. Rēķinu saņēmu un uzreiz apmaksāju. Tad tika paziņots, ka datoru komplektēs tikai pēc naudas saņemšanas un tas būs ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.
Nu jau 2 nedēļas ir rinķī, bet no kompānijas nav nekādas informācijas.
Tātad tas ir tāds darba stils.

N NicolasNC 06.02.2013

Jā, piekrītu, ka vienaldzīga attieksme, jo es neņēmu gan uz nomaksu, bet tāpat pasūtīju, protams nācās zvanīt visu laiku pašam, un vēl finālā ierodoties "pēkšņi izrādījās", ka daļa pasūtīto lietu nemaz nav pieejamas uz vietas, bet vai tad kad es pats zvanījos man to nevarēja pateikt?
P.S. Dikti smieklīgs viņiem teksts kad zvana, fonā saka lūdzu pagaidiet katrs jūsu zvans mums ir ļoti svarīgs, nu skaidrs, ka svarīgs, jo paši mēs zvanīt nemīlam, tikai solam, ka piezvanīsim, kā manā gadījumā.

D disneja 11.02.2013

Epopeja ar 1A.lv turpinās. Šodien sazvanoties skaidri un gaiši pasaka, ka datoru sāks komplektēt labākajā gadijumā tikai nākošnedēļ neskatoties, ka avanss 490Ls jau ir saņemts 24.02.2013.
Meklēju citus variantus, lai tiktu pie datora.
Atradu.
Pasūtījumu atsaucu, jo nevar noslogot tik ļoti aizņemtu uzņēmumu. Firma sevi tik ļoti reklamē, bet ar pasūtījumiem netiek galā.
Satrieca paziņojums, ka naudu atgriezīšot 30 dienu laikā.