www.sudzibas.lv 1a.lv Nekvalitatīva apkalpošana.

1a.lv - Nekvalitatīva apkalpošana.

Neko labu par šo uzņēmumu nevaru pateikt. Apkalpošana un kvalitāte vienkārši ārpus konkurences. Pret klientiem attiekties nemāk, vienreiz sūtīju pie viņiem laptopu, izstāvēju rindu ofisā 2h un izrādās, ka kurjers vēl nav piegādājis preces viņiem uz ofisu un visiem nācās gaidīd vēl ~2h, nesaprotu kā viņi plāno piegādes laikus, saka cilvēkiem, ka prece būs uz vietas un var braukt pakaļ, nerēķinoties, ka piegāde var aizkavēties. Ar pēdējo pasūtījumu vienkārši ārprāc, uzzvana, pasaka, ka pasūtījums būs pieejams DPD paku bodes pieņemšanas punktā, aizbraucu uz turieni izrādās, ka nav uz vietas, tā kā bija jau 19.00 nebija sazvanāmi, rakstīju e-pastu, viss ko viņi var atbildēt "Atvainojiet par radušos situāciju, paka būs pieejama šodien". Kamēr viņi neiemācīsies plānot laikus, sadarboties ar kurjeriem un nepieņems darbā kvalitatīvus darbiniekus viņi pazaudēs daudz klientus. Iesaku padomāt divreiz vai gribat kaut ko sūtīt no šī veikala un tērēt savu brīvo laiku.

Šim interneta veikalam cilvēki ir pēdējā vietā, nezinu priekš kam viņi tur atrodas

1a.lv Pārstāvja atbilde 16.07.2013

Labdien

Mums ir ļoti svarīgi klientiem nodrošināt augstas klases apkalpošanu, lai klienti būtu apmierināti ar 1a.lv servisu, tāpēc lūdzam vienmēr sazināties ar mums par šādām problēmām, ja tādas gadās, lai varam atrisināt radušos situāciju un novērst nepilnības efektīvāk un ātrāk. Diemžēl nevaram identificēt Jūsu pasūtījumu, lai kvalitatīvi izanalizētu radušos situāciju un novērstu iespējamās nepilnības, tāpēc lūdzam Jūs sazinieties ar mums nosūtot vēstuli uz [email protected]. Mēs par šo nepatīkamo atgadījumu Jums noteikti gribētu piešķirt kompensāciju dāvanu kartes vai atlaides uz nākamo pirkumu veidā.